بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

مسافرآستانه، مشاور هنرهاي نمايشي وزارت ارشاد

 1. M.Bagheri مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏8 آگوست 2011
  ارسال ها:
  21,429
  پسندیده شده:
  50,800
  امتیاز دستاورد:
  233
  جنسیت:
  مرد
  حمید شاه آبادی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی حسین مسافرآستانه را به سمت مشاور در امور هنرهای نمایشی منصوب کرد.به گزارش مهر، متن حکم مسافرآستانه به این شرح است: جناب آقای حسین مسافرآستانه با سلام، هنرهای نمایشی از جمله ابزاری است که می توان با زبان نمایش ناب ترین مفاهیم و والاترین ارزش ها را به مخاطب انتقال داد و به واسطه این امتیاز، ارتقاي کیفیت و کمیت حوزه نمایش حرکتی جهادی و همتی والا را می طلبد.
  سلامت نفس و اخلاق نیکو و دلسوزی در هنر از صفاتی است که شما به آن متصفید و نیز از دانش کافی و تعهدی گران  سنگ در قبال ارزش های نظام جمهوری اسلامی برخوردارید. لذا به منظور ایجاد فضای تعاون و همدلی و استفاده از تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت «مشاور در امور هنرهای نمایشی» منصوب می شوید، امید است با همفکری و همیاری هنرمندان حوزه نمایش در انجام امور موفق باشید.
  دشت گلی ، سرپرست اداره کل هنرهای نمایشی
  حمید شاه آبادی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی محمدعلی دشت گلی را به سمت سرپرستی اداره کل هنرهای نمایشی منصوب کرد.
  متن حکم دشت گلی به این شرح است: جناب آقای محمدعلی دشت گلی با سلام، نظر به تعهد و سوابق ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت «سرپرست اداره کل هنرهای نمایشی» منصوب می شوید. امید است با همیاری و همدلی هنرمندان حوزه نمایش و بهره برداری از تجارب و دیدگاه های صاحب نظران تمام توان خود را در اعتلای این هنر فاخر بکار گرفته و با اتکال به پروردگار متعال در نیل به اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی موفق باشید.
  رحمت اميني دبير سی امین جشنواره بین المللی تئاتر فجر
  حمید شاه آبادی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی رحمت امینی را به سمت دبیری سی امین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب کرد.

  متن حکم رحمت امینی به شرح زیر است:
  جناب آقای دکتر رحمت امینی با سلام، با توجه به تعهد، دانش، تخصص و سوابق ارزنده شما در حوزه هنرهای نمایشی، به موجب این حکم به سمت دبیری سی امین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب می شوید.
  شایسته است به منظور صیانت از هویت ارزشمند تئاتر در بیان پیام های والای انسانی از همه توانمندی ها و دستاوردهای تئاتر کشور در راستای ارتقاء بخشیدن به سطح معنوی و علمی جشنواره استفاده نمایید. امید است در ظل عنایت الهی و با یاری هنرمندان و بهره گیری از نظرات صاحب نظران و پیش کسوتان عرصه نمایش در انجام این مسئولیت مهم فرهنگی و هنری موفق باشید.
  منبع : http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100854648109
   
بارگذاری...
دیگر موضوعات مشابه - مسافرآستانه، مشاور هنرهاي
 1. پاسخ ها:
  14
  نمایش ها:
  398
 2. پاسخ ها:
  12
  نمایش ها:
  449
 3. پاسخ ها:
  4
  نمایش ها:
  200
 4. پاسخ ها:
  1
  نمایش ها:
  180
 5. پاسخ ها:
  10
  نمایش ها:
  1,271
 6. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  751
 7. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  205
 8. پاسخ ها:
  4
  نمایش ها:
  548
 9. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  220
 10. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  186
 11. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  168
 12. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  370
 13. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  380
 14. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  351
 15. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  342