بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

نشست خبری پنجمین سالروز راه اندازی ایرانسل

 1. M.Bagheri مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏8 آگوست 2011
  ارسال ها:
  21,429
  پسندیده شده:
  50,801
  امتیاز دستاورد:
  233
  جنسیت:
  مرد
  [​IMG]


  این هفته مصادف با پنجمین سالگرد تولد ایرانسل بود و به همین مناسبت عصر امروز کنفرانسی خبری در تهران توسط این اپراتور برگزار شد. نارنجی هم امروز در این مراسم حضور داشت تا ببینیم ایرانسل چه حرف های جدیدی برای زدن دارد. با وجود اینکه انتظار داشتیم در پنجمین سالگرد این اپراتور با اخبار متفاوت و خدمات جدیدی مواجه بشویم، ایرانسل سرویس جدید یا خدماتی معرفی نکرد و برنامه به شرح گزارش فعالیت ها، آمار و ارقام و پرسش و پاسخ هایی گذشت که پاسخ همه آنها را از قبل می دانستیم و نکته جدیدی در بر نداشت.

  در این مراسم آقای دزفولی مدیرعامل ایرانسل به همراه دیگر مدیران این مجموعه حضور داشتند و به ارایه آمار و ارقامی از فعالیت های دومین اپراتور کشور پرداختند. بیشتر مراسم به ارایه گزارش های کاری و تاریخچه و اطلاعاتی مانند حمایت از لیگ برتر فوتبال، میزان پوشش جاده ای و شهرهای تحت پوشش، میزان پوشش شبکه وای مکس و ورود به بورس اختصاص داشت.

  در میان آمار ایرانسل می گوید که سالیانه ۱۶ رشد در پوشش جمعیتی رشد داشته و امسال ۴۵ درصد بازار ایران را به دست گرفته است. میزان قطعی مکالمات و کیفیت آنها نیز بهتر شده است.

  بخشی از مراسم نیز به اطلاع رسانی در خصوص میزان تشعشعات آنتن های ایرانسل اختصاص داشت. این شرکت ادعا می کند که شبکه اش و سایت های BTS آن دارای میزان سطح تشعشعی بسیار کمتر از حد مجاز استاندارد بین الملی و ملی است، یعنی میزان تشعشعات یک صدم تا یک پانصدم میزان مجاز است.

  آنها می گویند این اندازه گیری طی قراردادی با دانشگاه علم و صنعت ایران و به صورت انتخاب تصادفی انجام شده است و تمامی آنتن های ایرانسل تحت نظارت سازمان انرژی اتمی از نظر میزان تشعشع هم هستند. ​
  در پایان بخش پرسش و پاسخ با حضور تیم مدیران ارشد مجموعه ایرانسل برگزار شد. که منتخبی از برخی از پرسش و پاسخ ها را مشاهده می کنید.

  اولین پرسش توسط خبرنگار خبرگزاری فارس پرسیده شد. سوال در خصوص تعداد مشترکین فعال و تعداد فروش سیم کارت بود:

  به گفته ایرانسل تعداد مشترکین این اپراتور، بر اساس کاربرانی که موبایل شان روشن است بیست میلیون و صد و هفتاد و پنج هزار نفر است. مدیرعامل ایرانسل شایعات مربوط به اینکه پروانه ایرانسل برای تعداد مشترکین سقف دارد را تکذیب کرد.

  سوال خبرنگار تابناک درخصوص وایمکس ایرانسل بود. به گفته وی آنچه که انتظار می رود همه جا اینترنت داشته باشیم، محقق نشده است؟

  مدیرعامل ایرانسل می گوید که در پروانه صادر شده برای وایمکس ایرانسل امکان موبیلیتی یا جابجایی دیده نشده و هنوز اجازه آن داده نشده است.

  خبرنگار ایسنا در خصوص آمار سیم کارت های بی نام و تعداد سلب اشتراک شده های آنها پرسید و سوال بعدی هم درباره هزینه های تبلیغاتی ایرانسل بود؟

  به گفته آقای دزفولی در ایرانسل هیچ سیم کارت بی نامی نداریم و کاربران به صورت لحظه ای کنترل می شوند. در خصوص تلفن اینترنتی هم منتظر نظر سازمان تنظیم مقررات رادیویی هستیم و تمام زیرساخت آماده است. در خصوص هزینه تبلیغاتی ایرانسل هم گفته شد که چیزی کمتر از یک درصد درآمد است که چیزی نزدیک به ۲۵ میلیارد تومان در سال می شود.

  خبرنگار روزنامه فناوران در خصوص احتمال ارائه خدمات نسل سوم سوال کرد و اینکه آیا وارد بازار اپراتور سوم می شوید؟

  مدیرعامل ایرانسل می گوید دولت یک گارانتی دو ساله برای اپراتور نسل سوم گذاشته است و ما طی این مدت حق ارائه این خدمات را نداریم. احتمالا این مدت زمان از اول خرداد ۹۰ شروع شده و تا خرداد ۱۳۹۲ دیگر شرکت ها حق ورود به این امکانات را ندارند. ​
  در نهایت ایرانسل اعلام کرد که تصمیم دارد خدمات و سرویس های جدید اش را در نمایشگاه تله کام به کاربران معرفی کند. ​
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  منبع : http://www.narenji.ir/3422
   
بارگذاری...
دیگر موضوعات مشابه - نشست خبری پنجمین
 1. پاسخ ها:
  8
  نمایش ها:
  268
 2. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  206
 3. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  1,592
 4. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  244
 5. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  188
 6. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  166
 7. پاسخ ها:
  3
  نمایش ها:
  216
 8. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  248
 9. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  425
 10. پاسخ ها:
  4
  نمایش ها:
  453
 11. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  436
 12. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  300
 13. پاسخ ها:
  2
  نمایش ها:
  288
 14. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  177
 15. پاسخ ها:
  7
  نمایش ها:
  396