بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

نمايشگاه کتاب تهران13تا23 ارديبهشت91

 1. M.Bagheri مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏8 آگوست 2011
  ارسال ها:
  21,429
  پسندیده شده:
  50,801
  امتیاز دستاورد:
  233
  جنسیت:
  مرد
  بیست  و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 13 تا 23 اردیبهشت سال 1391 برگزار می شود و این در حالی است که مکان برپایی آن همچنان نامشخص است.به گزارش مهر، بهمن دری معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامي که ریاست بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را نیز بر عهده دارد، اعلام کرد: بر اساس مصوبه شورای سیاستگذاری، نمایشگاه روز 12 اردیبهشت ماه افتتاح خواهد شد و از 13 تا 23 اردیبهشت پذیرای عموم علاقمندان به کتاب و کتابخوانی خواهد بود.
  وی گفت: در پنجمین جلسه شورای سیاستگذاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و با دستور کار قرار گرفتن زمان و مکان نمایشگاه و تعیین شدن زمان برگزاری، در خصوص محل برگزاری نمایشگاه کتاب نیز بحث و بررسی صورت گرفت.
  معاون امور فرهنگی وزیر ارشاد البته به نتایج بررسی ها در مورد مکان نمایشگاه بیست و پنجم، اشاره ای نکرده است.
  وي همچنین گفت: در این جلسه مقررات و ضوابط ثبت نام بخش بین الملل بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مورد تصویب اعضا قرار گرفت و مقرر شد جزوه این بخش به زبان انگلیسی ترجمه، چاپ و در اختیار ناشران بین الملل قرار گیرد.
  بهمن دری در خصوص نحوه در اختیار قرار گرفتن فرم های مقررات و ضوابط ثبت نام بخش بین الملل نمایشگاه گفت: این فرم ها از طریق سایت نمایشگاه و همچنین توزیع در نمایشگاه کتاب فرانکفورت در اختیار ناشران بین الملل قرار خواهد گرفت.
  منبع : http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100854552191