بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

واليبال ما دست نيافتني تر مي شود

 1. M.Bagheri مدیر کل تالار مدیریت کل تالار

  تاریخ عضویت:
  ‏8 آگوست 2011
  ارسال ها:
  21,429
  پسندیده شده:
  50,800
  امتیاز دستاورد:
  233
  جنسیت:
  مرد
  بازيكنان ملي پوش ما اكنون در اوج قبراقي و سرحال بودن به سر مي برند؛ طوري كه شانس بسيار بالايي براي قهرماني جام ملت هاي آسيا با استفاده از امتياز ارزشمند ميزباني دارند.
  ميرسعيد معروف،  پاسور كناره گيري كرده از تيم ملي واليبال كشورمان، با بيان اين مساله افزود: در سال هاي اخير هميشه تيم هاي ژاپن، ايران، كره و چين قدرت هاي برتر واليبال آسيا بوده اند و امسال ما مي توانيم با توجه به شرايط ميزباني، حرف هاي زيادي بزنيم و برتري خود را نسبت به رقيبان هميشگي خود به نمايش بگذاريم، چون اكنون ملي پوشان ما در اوج آمادگي، انگيزه و قبراق بودن قرار دارند.
  برترين پاسور پيشين آسيا در مورد نقش خوليو ولاسكو، سرمربي آرژانتيني تيم ملي واليبال گفت: ولاسكو اسم بزرگي در واليبال دنيا دارد و اين اسم مي تواند به مثابه وزنه اي سنگين، روي دوش حريفان سنگيني كند. شرايط ميزباني در كنار تمام امتيازها و نقاط قوتي كه برايمان به ارمغان مي آورد، بار استرس زيادي را نيز بر بازيكنان وارد مي كند. مسلما ولاسكو اين قدرت و تجربه را در اختيار دارد كه اين استرس ها را از دوش بازيكنان  ما بردارد. معروف افزود: اين قهرماني مي تواند فاصله ما از ژاپن، كره و چين را زياد كند و به عبارتي، ما را از واليبال آسيا جدا و به قافله برتر جهاني نزديك تر سازد. چنين اتفاقي در عين حال امتياز فني  ـ رواني بالايي در رقابت هاي پيش روي راهيابي به المپيك لندن دارد كه اتفاقا در آن مسابقه ها هم همين حريفان، رقباي اصلي ما محسوب خواهند شد و ما در آن شرايط، كارمان به مراتب آسان تر پيش مي رود.
  معروف، موضوع كناره گيري اش از تيم ملي را كاملا كهنه شده خواند و حاضر به توضيح بيشتري در مورد اين تصميم گيري نشد.
  وي كه بتازگي پيراهن تيم كاله آمل را براي پوشيدن در رقابت هاي فصل آتي ليگ برتر برگزيده است، درباره مدعيان اصلي قهرماني امسال ليگ گفت: بايد ببينيم موضوع انحلال پيكان به كجا مي انجامد و آيا اين تيم به ليگ برمي گردد يا خير؟ به نظر من چه در صورت برگشت پيكان و چه انصراف و غيبت اين تيم،  كاله با اضافه كردن بازيكنان خيلي خوب به تركيب امسال خود، داراي قدرت بيشتري نسبت به ساير حريفان شده و مدعي بزرگ فتح ليگ امسال محسوب مي شود.
  مجيد عباسقلي
  گروه ورزش
  منبع : http://www.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100854441374
   
بارگذاری...
دیگر موضوعات مشابه - واليبال دست نيافتني تر مي شود
 1. پاسخ ها:
  2
  نمایش ها:
  191
 2. پاسخ ها:
  2
  نمایش ها:
  386
 3. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  375
 4. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  253
 5. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  227
 6. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  241
 7. پاسخ ها:
  1
  نمایش ها:
  343
 8. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  228
 9. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  215
 10. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  237
 11. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  231
 12. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  216