بستن اطلاعیه
مهمان عزیز؛ سلام.
برای دریافت جدیدترین مطالب (طنز،سرگرمی و ...) به کانال پرشین بکس در تلگرام بپیوندید
لینک : @persianbax

۱۰ رژیم لاغری (طنز)

 1. killer666 demon is back

  تاریخ عضویت:
  ‏8 آگوست 2011
  ارسال ها:
  3,314
  پسندیده شده:
  14,138
  امتیاز دستاورد:
  183
  جنسیت:
  مرد
  هفته نامه سلامت: در مطلبی طنز، ۱۰ رژیم لاغری را پیشنهاد کرد.

  ۱ - رژیم دکتر اتکینز: از آنجا که نفس این آقا از جای گرم درمی آمده و در این رژیم فقط باید پروتئین مصرف کنید و قیمت جهانی پروتئین هم مثل طلا بالا رفته و دست شما به پروتئین نمی رسد، خیلی سریع لاغر می شوید. در ضمن چون به جز پروتئین چیز دیگری نمی توانید بخورید، در هزینه هایتان صرفه جویی می کنید و بازماندگان حسابی دعایتان می کنند.

  ۲ - رژیم دکتر متکینز: این آقا هنوز آنطور که باید و شاید در عالم پزشکی شناخته نشده و قدرش را ندانسته اند ولی بعید نیست امسال یا سال دیگر چهره ماندگاری، چیزی بشود. رژیم ایشان به این شکل است که هر وقت گرسنه شدید، یک سیخ کباب کوبیده میل می کنید و چون تازگی ها در کوبیده ۲۰ درصد گوشت و ۷۰ درصد مقوا می ریزند (۱۰ درصدش را هم که از سر و ته سیخ زده اند). نه تنها در یک هفته به وزن مناسب می رسید، کلی هم به بازیافت کاغذ و مقوا کمک می کنید. فراموش نکنید تعداد درخت های کره زمین محدود است بنابراین با خرید هر سیخ کباب کوبیده به بازیافت یک درخت کمک کنید. همین امروز نیازمند یاری سبزتان هستیم.

  ۳ - رژیم کله پاچه: اگر نمی دانید، بدانید که قیمت جهانی کله پاچه به شدت بالا رفته و یک دست کله پاچه محترم ۲۰ و اندی هزار تومان است. حتما باید توضیح بدهم این رژیم چطور شما را لاغر می کند؟

  ۴ - رژیم خارخاسک آب های شیرین: تحقیقات یک موسسه در سیبری نشان داده است این گونه جانوری کالری منفی دارد و باعث لاغری می شود، علاوه بر این، صید خارخاسک در آب های شیرین شما را به تحرک وامی دارد و به لاغر شدنتان سرعت می بخشد. فقط زود دست به کار شوید، قبل از اینکه چینی ها کنسرو خارخاسک آب های شیرین را وارد کنند و لذت صیدش را از شما بگیرند.

  ۵ - رژیم بنی آدم اعضای یکدیگرند: با دیدن سریال های تلویزیون اگر قلبی از سنگ خارا هم داشته باشید باز گوشت تنتان آب می شود و چربی عین پارافین شمع از بدنتان می ریزد روی فرش.

  ۶ - رژیم آب: هروقت گرسنه شدید، یک لیوان آب بخورید. آبی که می خورید محتوی انواع و اقسام مواد مغذی و معدنی و آلی و شناگر و غریق نجات است. دقت کنید اگر زیاد آب بخورید با توجه به مواد مغذی شناور در آن چاق می شوید.

  ۷ - رژیم بستنی: در این رژیم شما هر چقدر می خواهید بستنی می خورید. چون زیاد دلتان بستنی می خواهد و گرما هم به بالاترین حدی که در طبیعت می تواند برسد یعنی ۳۹ درجه رسیده است. زیاد بستنی می خرید و چون قیمت جهانی بستنی چوبی هم بالا رفته، هست و نیستتان برباد می رود، از عهده پاس کردن چک هایتان برنمی آیید و طلبکارها شما را به زندان می اندازند. در زندان با تغذیه منظم دوباره چاق می شوید، چک هایتان را با ۵۰ درصد مبلغش می خرید و از زندان بیرون می آیید. رژیم اتکینز می گیرید و لاغر می شوید.

  ۸ - رژیم نان: در این رژیم شما حق خرید نان ندارید؛ آخر چون قیمت جهانی نان بالا رفته، حیفتان می آید مثل سابق بقیه اش را دور بریزید و به زور همه آن را می خورید و چاق می شوید.

  ۹ - رژیم خاویار: توضیح بدهم؟

  ۱۰ - رژیم موز: نخیر. اشتباه حدس زدید. موز تنها چیزی است که در این سال ها نادیده گرفته شده و در نتیجه نه تنها قیمت جهانی اش بالا نرفته بلکه ارزان شده و حتی قیمتش در برخی روزها رسیده به قیمت سیب زمینی و کدو. پس تا می توانید موز بخورید. آنقدر بخورید که دستگاه گوارشتان یک عیب و ایراد اساسی پیدا کند یا یک بیماری لاعلاج بگیرید و به سرعت لاغر  شوید.
   
بارگذاری...
دیگر موضوعات مشابه - رژیم لاغری (طنز)
 1. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  59
 2. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  144
 3. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  174
 4. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  197
 5. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  219
 6. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  201
 7. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  189
 8. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  187
 9. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  178
 10. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  206
 11. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  203
 12. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  200
 13. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  201
 14. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  182
 15. پاسخ ها:
  0
  نمایش ها:
  236