پرسش و پاسخ udk

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
در این تاپیک میتونید مشکلات خودتون رو مطرح کنید تا کسانی که بلدن به این سوالات پاسخ بدن

نحوه ی وارد کردن ماشین به یو دی کی:

مدل ماشین به سه تا چیز احتیاج داره : 1/ مدل 2/ متریال 3/ کد نویسی

بعد از تموم شدن مدل باید از اون export بگیری (پسوند fbx بهترین انتخابه ) بعدش متریال و مدل رو ایمپورت کنی ،( بافت با سیوند png عالیه و البته normal bump هم بافت رو واقعی تر میکنه ) بعد save و در آخرین مرحله فقط کافیه متریال رو اعمال کنی .

کدنویسی رو برای روندن ماشین نیاز داری اما برای حرکت دادن جسم (مثلا پرواز شکاری در هوا ) نیازی به این کار و تعریف skletic mesh و تعریف bone و آماه کردن انیمیت و اسکریپت نیست و فقط کافیه از جسم interp actor بگیری و در کیزمت matinee و event بگذاری

آسیب دیدن بازیکن هنگام برخورد با آتش:

: برای این کار باید یک dynamic physics volume را با کمک brush تعریف کنی و دراون تنظیماتی انجام بدی-just set damage per second and enable pain causing ، در ویدیوی ضمیمه شده میتونی نحوه ی ایجاد یک آتش واقعی در بازی رو یاد بگیری در اونجا من فقط کارهای اصلی رو در ویدیو نشون دادم

کد:
[url=http://www.mediafire.com/?4724bys6ww4biqs]fire-1.wmv[/url]

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
خیلی ممنون الان برم تری دی مکس رو نصب کنم ببینم میتونم یه دو سه تا ماشین وارد یو دی کی کنم یا نه:3008:

یه سوال دیگه هم داشتم(چقدر من پرروام:دی)

میخواستم ببینم میشه یه کاری کرد تا وقتی به یه منطقه ی مشخصی رسیدیم به مرحله ی بعد بره مثلا بشه یه فایل یو دی کی دیگه ساخت که مرحله ی جدید باشه بعد این دو تا رو به هم متصل کرد؟

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
موتور آنریل اینجین و نسخه ی رایگانش udk از مله موتور های نسل جدید هستند و دراونها قابلیت ایجاد مپهای گسترده وجود داره اما برای اتصال مپهای جدااز هم به کد نویسی نیاز داریم فکر نمیکنم خیلی پیچیده هم باشه ...

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
یه سوال:
من میخوام پلیر یه سری اجسام رو وقتی برداشت بتونه از یه قسمت عبور کنه در غیر این صورت بهش پیغام بده که باید تمام قطعات رو برداره من از این کد استفاده کردم
73688184555384157859.jpg

ولی در هر صورت اون متغیر مقدارش false میشه حتی وقتی تمام قطعات رو بر میداریم

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
به نظر میاد دستورات اجرایی true , false هردو یکی باشند :دی -> برگشتم دوباره یکمی میگردم ببینم بایدچی کارکرد .

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
:دی

دو تا متن مختلف رو صفحه نشون میده
ولی نمیدونم چرا اینجوریه

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
سلام ،اگه میتونی همین طوری خروجی بگیر و فایل رو برام بفرست ببینم نقصش چیه .

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
shadow ببین الان این جوری که شما تو کیزمت عمل کردی اصلا مشایه ویدیوش نیست ها !؟!؟ چرا دقیقا همون کار رو انجام نمیدی ؟

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
shadow ببین الان این جوری که شما تو کیزمت عمل کردی اصلا مشایه ویدیوش نیست ها !؟!؟ چرا دقیقا همون کار رو انجام نمیدی ؟
نمیدونم:دی
الان میرم مثل اون انجام بدم ببینم چی میشه

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا