تم‏های مخفی ویندوز 7

A

amir

کاربر تالار
کاربر تالار
یکی از ویژگی‏های بارز ویندوز 7 ظاهر زیبا و جذاب آن است. این ویژگی به کمک تم یا قالب‏های موجود در آن شکل می‏گیرد. در ویندوز 7 به طور پیش فرض 6 تم قابل انتخاب است که با انتخاب هر تم، ظاهر صفحه دسکتاپ و صداهای موجود در ویندوز تغییر می‏کند. اما بایستی بدانید که در ویندوز 7، علاوه بر تم های موجود، 5 تم دیگر نیز به شکل مخفی وجود دارد! در این ترفند نحوه آشکار‏سازی و انتخاب این تم‏های مخفی را برای شما بازگو خواهیم کرد. این قالب‏های مخفی با محوریت کشورهای استرالیا، کانادا، بریتانیا، ایالات متحده و آفریقای جنوبی ساخته شده‏اند و شامل تصاویر پشت زمینه‏ای از این کشورها هستند.

بدین منظور:
ابتدا بایستی قابلیت مشاهده فایل‏های مخفی سیستم را فعال نمایید. در منوی Start عبارت Folder Options را وارد کرده و Enter بزنید. در پنجره Folder Options به تب View بروید و تیک گزینه Hide protected operating system files را بردارید و Yes را انتخاب کنید. سپس پنجره را OK کنید.
اکنون وارد Computer شوید.
حال به مسیر C:\Windows\Globalization\MCT مراجعه کنید.
در این مسیر 5 فولدر مشاهده می‏کنید. این 5 فولدر متعلق به 5 تم مخفی هستند و عبارات 2 حرفی که در نام آنها مشاهده می‏کنید مخفف کشورهایی هستند که در بالا نام بردیم.
به دلخواه وارد یکی از پوشه‏ها شوید. سپس به فولدر Theme مراجعه کنید و بر روی فایل موجود در آن دو بار کلیک کنید.
تم مورد نظر انتخاب شده و در حافظه ویندوز ذخیره شده است.
این کار را در هر 5 فولدر انجام دهید.
اکنون در صورتی که بر روی فضای خالی از صفحه دسکتاپ راست کلیک کنید و Personalize را انتخاب کنید، در قسمت My Themes این 5 تم جدید را مشاهده میکنید. با کلیک بر روی هر کدام تم مورد نظر انتخاب می‏شود.

به نقل از ترفندستان

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
ایوللللللللللللللللللللللللللللل...
خیلی باحال بود داداش...
دستت درد نکنه...

Sir $@|eh

Sir $@|eh

بابابزرگ تالار:دی
مدیر بازنشسته
پست محمد عدم تایید شد(آتشتیر منظورمه ها:d چون ما دکمه تشکر داریم:-w)

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
خوب من هم تشکر کردم اما بزار باشه دیگه...
اینطوری همه میفهمن من بهش گفتم خوب بود...
دستت درد نکنه داداش...
خیلی خوب یود...

(بزار باشه :عصبانی) x-(x-(x-(x-(x-(

Sir $@|eh

Sir $@|eh

بابابزرگ تالار:دی
مدیر بازنشسته

یک دفعه گفتم دوباره لجبازی کردی ها(نامه خصوصی رو خوندی ؟)
گفم دکمه تشکر داریم وقتی ازش استفاده میکنی یعنی آقا دمت گرم پستت خیلی خوب بود
با این یکی پستت میشه سومین پستی که حذف شد
دیگه از این پستا نده وگرنه متاسفانه مجبور میشم از اخطار استفاده کنم

--------------------------

واقعا از کجا فهمیدی خیلی خوبه

ببین پایین هر پست یه دکمه وجود داره به اسم تشکر
اونو بزن و از این جور پست ها هم نده:khansariha (27):

آخرین ویرایش:
spot

spot

کاربر تالار
کاربر تالار
واقعا از کجا فهمیدی خیلی خوبه

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا