نصب برنامه توییتر، اسنپ چت و Slack اندروید بر روی ویندوز ۱۰ موبایل توسط ‍‍‍‍‍پروژه آستوریا

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
می دونی چرا بهتره ؟
من تجربه کار با تمام سیستم عامل هارو داشتم
الان هم خودم گوشی اندرویدی دارم
اولین انتخابم ای او اسه با اختلاف !
اما برتری ویندوز به اندروید
ویندوز به نسبت سخت افزاری که داری کارایی بیشتری داره
یعنی شما در ویندوز به منابع بالا برای اجرای بازی و نرم افزار های سنگین نیازی ندارید
من آسفالت رو روی لومیا 535 اجرا کردم ! اگر شما بخوای همین بازی رو روی یک گوشی اندرویدی با این رنج قیمت اجرا کنی ممکن نیست !
در ویندوز مصرف رم و سی پی خیلی بهینه تر از اندروید هست . چون سخت افزار و نرم افزار توسط یک شرکت سازنده مچ میشن و در نتیجه بهترین کارایی رو در گوشی های ویندوز فوی می بنید .

NecromanceR

NecromanceR

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
من تجربه کار با تمام سیستم عامل هارو داشتم
الان هم خودم گوشی اندرویدی دارم
اولین انتخابم ای او اسه با اختلاف !
اما برتری ویندوز به اندروید
ویندوز به نسبت سخت افزاری که داری کارایی بیشتری داره
یعنی شما در ویندوز به منابع بالا برای اجرای بازی و نرم افزار های سنگین نیازی ندارید
من آسفالت رو روی لومیا 535 اجرا کردم ! اگر شما بخوای همین بازی رو روی یک گوشی اندرویدی با این رنج قیمت اجرا کنی ممکن نیست !
در ویندوز مصرف رم و سی پی خیلی بهینه تر از اندروید هست . چون سخت افزار و نرم افزار توسط یک شرکت سازنده مچ میشن و در نتیجه بهترین کارایی رو در گوشی های ویندوز فوی می بنید .
پس ممد نگو اندروید پایین تره منم می دونستم جوابت همینه
وقتی سخت افزار بر اساس نرم افزار ساخته شه کارایش بسیار میره بالا
چه بسا ویندوز حتی باعث کاهش کارایی دیگر سخت افزار ها بشه گوشی های کمپانی ها میشه که استفاده نمیکنن یا همین شخصی سازی که اصلا نداره
مشکل اندروید اینه توسط کمپانی های بزرگ دنبا استفاده میشه و کارهایه سنگینی هم ازش کشیده میشه به عنوان مثال تکنولوژِ هایه سامسونگ و ال جی ولی نوکیا یک گوشیه ساده ولی کاربردی ارائه میده

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا