آموزش کامل هک بازی و ساخت ترینر

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

آموزش کامل هک بازی و ساخت ترینر
توجه : در این آموزش به هیچ عنوان نیاز به بلد بودن زبان برنامه نویسی نیست!!!

مدتی بود که در خیلی از فرم های سایت مختلف مباحثی درمورد ساخت کد تقلب برای بازی بود اما هیچ کدوم از اونها به طورحرفه ای آموزشی رو نداده بودن به همین خاطر تصمیم گرفتم هر چیز که در این باره میدونم رو در اختیار شما قرار بدم و تا جای امکان هم ساده بنویسم تا هر کسی که اینا رو می خونه بتونه یاد بگیره .
دوستان توجه کنن : دراین آموزش برای ساخت کد تقلب بازی های تحت شبکه (مثل کانتر و امثال اون)وجود ندارد چه در این بازی ها رقیب شما نه یک ماشین که یک انسان دیگر است .

به تمام کسانی که می خوان هک کردن بازی رو یاد بگیرن توصیه می کنم زبان برنامه نویسیه اسمبلی رو کار کنن تا در کار موفق باشن . اگه بخواین خودم در این فروم آموزش اون رو می زارم فعلا مطالب زیر رو مطالعه کنید که مقدمه هست بر چیزهایی که یک گیم هکر باید بدونه
سوال اول: منظور از هک بازی چیست ؟
در هر بازی مقادیری وجود داره که در دسترس ماست ودر حین انجام بازی تغییر می کنن مثل تعداد تیر وخط جان وچیزهایی از این دست که ما در هک کردن یک بازی سعی می کنیم از تغییر اونها جلو گیری کنیم یا به اونها مقادیر مورد نظر خودمون رو بدیم که برای این کار ابتدا باید بفهمیم این مقادیر چطور کنترل میشن . تمام مقادیری که ما می بینیم به یک آدرس در حافظه کامپیوتر ما وابسته هستند و در واقع اگه ما بتونیم این آدرس هارو پیدا کنیم می تونیم کنترل مقادیر رو به دست بگیریم .
سوال دوم :این آدرس ها چه ماهیتی دارند ؟
این ادرس ها اعدادی بر مبنی هگزا دسیمال هستند که به انواع عدد ی و شناور تقسیم می شن که هر کدوم اونها هم دارای چند نوع هستند .در جدول زیر انواع مقادیر و کاربرد هر کدوم رو می بینید

نوع محدوده کاربرد
Integer ۱ Byte 0....225 معمولا برای تعداد جان -تعداد تکرار ومقدار جان
Integer ۲ Bytes 0....65535 معمولا برای پول - تعداد جان و وسایل
Integer ۳ Bytes 0....16777215 این نوع برای شبیه ساز ها به کار میرود مثل :Roknes وامثال اون
Integer ۴ Bytes 0....4294967295 در بسیار از موارد کاربرد دارد مانند خط جان پول خطوط انرژی تعداد تیر
Integer ۸ Bytes 0....18446744073709551616 معمولا برای پول اگر بیشتر از 4میلیارد باشه
Float ۴ Bytes 1.5e-45....3.4e+38 در بعضی بازی ها مثل بازی های مایکروسافت دیده میشن
Float ۶ Bytes 2.9e-39....1.7e+38 فقط برای بازی هایی که در داس کار می کنن وبا پاسکال نوشته شدن
Float ۸ Bytes 5.0e-324....1.7e+308 در بازی های فلش به کار میره
Float ۱۰ Bytes 3.4e-4951....1.1e+4932 فقط در برنامه های وابسته به ریاضیات به کار میره

خوب شاید از خودتون بپرسین دونستن این چیزا به چه دردی میخوره که در این مورد باید بگم دونستن اینکه چه نوع مقداری ممکنه در بازی به کار برده شده باشه به شما کمک میکنه تا وقت کمتری رو صرف جوستجو کنین و زودتر به نتیجه برسین.
سوال:چطور میشه فهمید که چه آدرسی مال چیه؟
در مجموع اصلی ترین کاری که هکر انجام میده فهمیدن همین موضوعه وطریقه کار به این ترتیبه که به وسیله تعدادی از نرم افزار های جستجو در حافظه که در بخش های بعد به طور دقیقی به اونها خواهیم پرداخت به دنبال آدرس هایی میگردیم که دارای مقادیر مشخص برای ما هستند مثلا اگر 10 تا تیر داریم به دنبال آدرسی می گردیم در خودش 10 رو ذخیره کرده بعد مقدارمونو تغییر میدیم مثلا یه تیر شلیک میکنیم وبین مقادیری که پیدا کرده بودیم به دنبال اونایی میگردیم که یکی کم شدن وبه همین ترتیب پیش میریم تا به مقدار اصلی برسیم . ممکنه الان براتون کمی گنگ باشه اما با چند مثالی که در بخش جستجوبا نرم افزار ها خواهیم زد مطلب براتون روشن خواهد شد.
سوال: وقتی آدرسی رو پیدا کردیم میشه برای همیشه ازش استفاده کرد؟
باید بگم نه !! اما نا امید نشین چون این یه امر عادیه و در اکثر موارد با خارج شدن از بازی یا حتی رفتن به مرحله بعد تغییر میکنن چون واقعی نیستن به طور موقت ایجاد میشن به ای نوع آدرس ها Memory Allocation Dynamic یا اختصارا DMA میگیم این مقادیر مهون طور که ازاسمشون پیداست مقادیر دینامیکی در حافظه هستن که معمولا تغییر مکنن .
برای اینکه بتونیم با این مقادیر کار کنیم به دنبال آدرس اصلی میگردیم که این ادرس ها از جمع یه مقدار ثابت با مقدار داخل اونها به دست میان به این آدرس های اصلی پوینتر( Pointer) میگیم که در بخش های بعدی در موردش بیشتر حرف میزنیم و خواهیم گفت که چطور می تونیم پیداشون کنیم.

در درس های بعدی به معرفی برنامه های جستجوگر و قابلیت های هر کدوم می پردازیم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
نرم افزارهای مورد نیاز:
نرم افزار های مورد نیاز در هک بازی ها

برای دریافت برنامه ها روی لینک مربوطه کلیک کنید .

تمام لینک ها هر هفته تست میشه و قابل اطمینان هستند.

نرم افزار های جستجو در حافظه:

ArtMoney: نرم افزاری نسبتا قدرتمند با قابلیت های چون :

1 - جستجوی انواع مقادیر در حافظه
2 – دامپ گرفتن از حافظه (ذخیره تمامی آدرس ها و مقادیر جاری در حافظه)
3 – ذخیره سازی داده های به دست آمده از جستجو برای مراجعه بعدی
4 – این نرم افزار قادر است خود را از دید برنامه های ضد هک در بازی ها مخفی نگه دارد
از معایب موجود در این برنامه میتوان به رایگان نبودن و در نتیجه غیر فعال بودن برخی از قابلیت های نرم افزار اشاره کرد واینکه عمل جستجو در این نرم افزار وقت زیادی را نیاز دارد .

لینک
کد:
[U][URL]http://dokaven.persiangig.com/Gametools/artmoney723eng.zip[/URL][/U]

Cheat Engine : نرم افزاری قدرتمند که شباهت های زیادی با Artmoney دارد واز قبلیتهای خاص این نرم افزار می شه به موارد زیر اشاره کرد :
1 – دارا بودن تمام قابلیت های ArtMoney
2 – توانایی تشخیص محدوده کاری بازی در حافظه ودر نتیجه کم شدن زمان مورد نیاز برای جستجو
3 – مشخص کردن ادرس هایی در میان آدرسهای یافت شده که ممکن است آدرس مورد نظر ما باشد (این قابلیت منحصر به این نرم افزار بوده نشانه ای از توانایی این نرم افزار است)
4 – توانایی بسیار بالا در جستجوی مقادیر نامشخص مانند خطوط جان وخطوط انرژی که ما از مقدار حقیقی انها مطلع نیستیم
5 – توانایی ساخت ترینر به صورت فایل اجرایی با ظاهر و کار کردی قابل قبول
و توانایی های بسیار دیگر که در حین کار با آن متوجه آنها خواهید شد .

لینک
کد:
[URL]http://dokaven.persiangig.com/Gametools/CheatEngine53.zip[/URL]

Tsearch : نرم افزار مورد علاقه من که علاوه بر دارا بودن توانایی جستجوی بالا امکاناتی برای ترزیق کد نیز در اختیار ما قرار میدهد که در مباحث بعد با آن آشنا می شویم
در مجموع در طول آموزش ما از این نرم افزار استفاده خواهیم کرد پس فعلا بیشتر در مورد اون حرف نمی زنیم

لینک
کد:
[URL]http://dokaven.persiangig.com/Gametools/tsearch16b.zip[/URL]

نرم افزارهای ساخت ترینر:
برنامه هایی که دراین قسمت معرفی میشن توانایی ساخت فایل اجرایی یا همون ترینر رو از آدرس هایی که ما به دست آوردیم دارن

Game Trainer Studio:از جمله نرم افزار های قدرتمند در ضمینه ساخت ترینر محسوب می شه که ترینر هایی با پایه اسمبلی می سازه (در کد نویسی موتور ترینر از اسمبلی استفاده کرده ) که دارای سرعت وعملکرد خوبی هستند و می شه در اون به زبان اسمبلی هم کد نویسی کرد.

لینک
کد:
[URL]http://dokaven.persiangig.com/Gametools/Gtsinstall.zip[/URL]
و برای آپدیت آن :
کد:
[URL]http://dokaven.persiangig.com/Gametools/gametrainerstudioupdate.zip[/URL]

Trainer Maker Kit : نرم افزار مکمل Tsearch که سازنده هر دو اونها یک نفره و از نظر عملکرد و کارآیی شباهت زیادی به Game Trainer Studio داره

لینک
کد:
[URL]http://www.elitegrounds.net/trainermakers/trainermakerkit1.51.zip[/URL]

آخرین ویرایش توسط مدیر:
A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
قبل از این که شروع کنم بزارین چند چیز رو روشن کنم و آب پاکی رو رو دست همه بریزم
  1. هیچ بازی وجود نداره که شما نتونین براش ترینر بسازین پس اگر نتونستید بدونید که کوتاهی از خودتون بوده .این رو در جواب عده ای از آقایون گفتم که نام بعضی بازی ها رو میارن و میگن این یکی رو دیگه هیچکس از پسش بر نمیاد یا این یکی قفل شده و از این جور حرف ها
  2. در بعضی از فرم ها می خوندم که دوستانی در جواب به این سوال که چرا آدرس هایی که یک بار پیدا می کنن تغییر میکنه می گفتن بازی از فرمولی پیچیده !! برای تغییر آدرس ها استفاده می کنه در جواب این آقایان باید بگم که طراحان بازی از کره ی دیگه ای نیو مدن و این فرمول های که آقایون می گن وجو نداره و تنها روشی است برای تخصصیص حافظه که در مورد اون در ادامه بیشتر حرف می زنیم و خواهم گفت که چگونه می تونید اونها رو از سر راه بردارید
  3. شما به عنوان یک گیم هکر لازم دارید تا با زبان اسمبلی آشنایی داشنه باشید تا بتونید بهتر اتفاقاتی رو که در حافظه می افته درک کنید اما اگر اشنایی ندارید نگران نباشید من در این باره چیزهایی رو که لازم خواهید داشت در حینآموزش ها خواهم گفت
  4. در بعضی جا ها می خوندم که در جواب کسانی می پرسیدن چطور می شه حریف رو در بازی زود تر از بین برد که مثلا حریف با یک ضربه نابود بشه . می گفتن که چون این مقداری نیست که نابتونیم اون رو جستجو کنیم پس نمی تونیم این کار رو انجام بدیم . در جواب این دسته از آقایان باد بگم شما هر روندی رو که در بازی می بینید می تونید کنترلش کنید حال بعضی رو راحت تر و بعضی رو سخت تر . در آموزش ها طرز ایجاد چنین حالتی که به او One Hint Kill میگن رو خواهم گفت و اون وقت خواهید دید که این کار اونقدر ها هم سخت نیست
و اما آموزش این هفته : آموزش استفاده از نرم افزار های جستجو گر برای جستجوی حافظه

در ابتدا لازم میدونم که در مورد تئوریه جستجو بگم :

براساس اصول هر وقت بخواهیم به دنبال موضوعی میان تعداد زیادی موضوع بگردیم باید با در نظر گرفتن معلومات یعنی چیزهایی که از موضوع مورد نظرمون می دونیم دامنه ی جستجو رو تنگ کنیم در مراحل بعد با استفاده از نتایجی که از جستجو به دست اومده دوباره دست به جستجو می زنیم و به این ترتیب هر بار دامنه ی جستجو رو کم تر می کنیم تا در نهایت به جواب مورد نظرمون برسیم . بیاین برای روشن تر شدن موضوع یک مثال بزنیم :
به عنوان مثال شخصی می خواد در شبکه اینترنت به دنبال مطلبی در باره شبکه های کامپیوتری بگرده خوب به طور معمول این شخص ابتدا یک جستجو گر اینترنتی رو که بنظرش مناسب تره و می تونه اون رو راحت تر به نتیجه برسونه انتخاب می کنه . در قدم بعد این شخص در جستجو گر مورد نظرشبه دنبال واژه ی " شبکه های کامپیوتری " می گرده اما همن طور که حدس می زنید به خاطر تعدد این شبکه ها به جواب های زیادی میرسه . پس در قدم بعدی میان یافته هاش به دنبال یک موضوع می گرده به عنوان مثال " شبکه های کامپیوتریه بی سیم " و به جواب های محدود تری میرسه و اینقدر این کار رو ادامه میدیه تا بهجواب مود نظر خودش می رسه
اما صبر آیا ما همیشه در ابتدای یک جستجو می دونیم که چه چیزی می خوایم و موضوع مورد نظر ما جزو کدوم دسته از مطالب قرار داره .یک مثال می زنیم : شخصی مثل من که خیلی بی اطلاع تشریف دارن داخل اتوبوس میشنوه که دو نفر دارن با هم در مورد دانلود آفلاین حرف می زنن . پس تازه می فهمه که همچین چیزی هم هست اما نمیدونه چیه اما از اونجایی که میدونه دانلود یعنی چی حدس می زنه که باید یک مطلب در ارتبات با کامپیوتر باشه پس به اینترنت مراجعه می کنه و در باره اقسام دانلود جستجو می کنه و هر بار دامنه ی جستجو رو کم می کنه تا به اونجا می رسه که مطالبی در باره دانلود افلاین پیدا میکنه

خوب چیزهایی که تا الان گفتم برای این بود که شما رو با تئوریه جستجو اشنا کنم و بعد به سراغ بحث اصلی خودمون که جستجوی آدرس ها در حافظه هست بپردازم

در بخش مقدمه با آدرس ها و ماهیت اونها آشنا شدید حال به شما می گم چه چطور این آدرس ها رو پیدا کنید و بفهمید هر کدوم مال چی هست . من برای جستجو در حافظه از نرم افزار Tsearch استفاده می کنم و اون هم به ای دلیل که نرم افزار دقیقیه و ابزار های خوبی در خودش داره که کار ما رو تسهیل می کنه در هر حال شما در انتخاب نرم افزار مورد نظرتون مختارید و هر کدوم از نرم افزار هایی جستجو گر رو که در بخش معرفی نرم افزار آوردم انتخاب و مورد استفاده قرار بدید

واما نرم افزار های جستجو گر تمام این برنامه ها از روند مشابهی برای جستجو استفاده می کنن که بنابراین اگر یاد بگیرین با یکی از اونه کار کنید می تونید با بقیه هم کار کنید پس من الن در مورد تی سرچ حرف خواهم زد و با اون کار خواهم کرد اگر خواستسد با برنامه دیگه ای کار کنید و دچار مشکلی شدید بگین تا راهنماییتون کنم

خوب برای آموزش طریقه جستجو یک مثال می زنم و طی اون شما رو با چند را جستجوآشنا می کنم .من در این مثال از بازیه پینبال استفاده می کنم به این دلیل که اگر کاربر ویندوز باشید حتما اون رو دارید و این به آموزش ما کمک می کنه چون می تونید چیزهایی رو که می گم خودتون هم به همراه من انجام بدید

خوب برای شروع ابتدا برنامه ی تی سرچ رو و بعد از او بازی پینبال رو اجرا می کنم و کمی بازی می منم تا امتیازی رو به دست بیارم بعد به برنامه تی سزچ می رم .برای اینکار می تونم از ترکیب کلید های Alt+Tab استفاده کنم که البته برای این بازی نیازی به این کار نیست اما در بازی هایی به صورت فول اسکرین اجرا می شن باید از این کلید ها استفاده کرد که البته روش های دیگه ای هم برای این کار وجود داره که در درسی جدا گانه به اون خواهم پرداخت
بعد از ورود به برنامه از منوی Process گزینه ی open رو انتخاب می کنم و از کادر باز شده نام پروسه بازی رو که Pinball.exe هست انتخاب می کنم و کلید Open رو کلیک می کنم . شما همچنین می تونید کلیک بر کلید در نوار بارایی نرم افزار که به شکل یک تراشه هست به پنجره انخاب پروسه ها برید

خوب پس از انتخاب بازی روی کلیدی که به شکل یک ذره بین هست کلیک می منم ( این کلید و اجزای مربوط به او با کلیک بر کلیدی در نوار بالای نرم افزار که به شکل یک هدف روی یک تراشه هست می تونه مخفی و اشکار بشه ) . با کلیک کردن کلید ذره بین پنجره Search آشکار می شه در قسمت سرچ سه گزینه داریم
1- :Exact Value برای مقادیری که اونها رو می بینیم و در واقع می دونم چقدر هست
2- Range : که برای جستجو در رنجی خاص به کار میره
3- Unknow Value : برای آدرس هایی که نمی دونیم چه مقادیری دارن . مثل خطوط جان و امثال اون

خوب پس ما چون مقدار امتیازمون رو میدونیم گزینه ی Exact Value رو انتخاب می کنیم و در فیلد Value مقدار امتیاز خودمون رو می نویسیم که من 6250 امتیاز دارم که اون رو می نویسم . در قسمت Type نوع مقدارمون رو انتخاب می کنیم که در مقدمه در موردشون گفتم و دیگه اینجا تکرار نمی کنم .
که برای این بازی مقدار ما از نو ع 4 Byte هست که اون رو انتخاب می کنم و Ok رو می زنم
حالا برنامه در حافظه ی مربوط به بازی به دنبال تمام آدرس هایی می گرده که مقدار 6250 دارن و اونه رو برای ما لیست می کنه که در بالا سمت چپ برنامه اون رو می تونید ببینید

خوب ما دو آدرس پیدا کردی و برای اینکه بدونیم کدوم یکاز این دو ادرس همو آدرس مورد نظر ماست به بازی می ریم و باز هم امتیاز کسب می کنیم . امتیاز من به 77250 رسیده و همونطور که می بینید هر دو ادرس همین مقدار رو دارن

http://dokaven.persiangig.com/image/list-pinal.gif

همونطور که می بینید در این تصویر من 5 کلید رو مشخص کردم که کلید شماره 1 برای آغاز جستجو .کلید شماره 2 برای ف ی ل ت ر کرد آدرس ها (مرحله ی دوم ) کلید شماره 3 برای از بین بردن تمای نتایج جستجو . کلید شماره 4 رای انتقال آدرس انتخاب شده در این لیست به لیست سمت راست و کلید شماره 5 باری انتقال شمام آدرس های این لیست به لیست سمت راست هست .

خوب حالا که هر دو آدرس به دست امده مقادیری برابر دارن با زدن کلید شماره 5 همه ی اونها رو به سمت راست می برم که در شکل زیر می بنید

http://dokaven.persiangig.com/image/list2-pinball.gif

همونطور که در شکل می بینید در ابتدای سطر مربوط به هر ادرس یک مربع وجود داره که اگر رو اون کلیک کنید مقدار داخل آدرس رو ثابت نگه میداره و با کلیک مجدد ای حالت لغو می شه این کار رو می تونید با کلید های شماره 1و2 که در تصویر مشخص شده هم انجام بدید که کلید شماره 1 آرس انتخاب شده رو ثابت می کنه و کلید شماره 2 اون رو به حالت عادی بر می گردونه

برای اینکه بفهمیم کدوم آدرس آدرس مورد نظر ماست رو مقدار داخل آدرس اول که زیر ستون Value قرار داره دابل کلیک می کنیم و او نرو تغییر می دیم مثلا من مقدار 9999999 رو در اون وارد می کنم و اینتر رو می زنم تا مقداری که نوشتم در حافظه نوشته بشه حالا به بازی میرم و یک توپ میزنم اگر مقدا امتیازم برابر مقداری بود که وارد کرده بودم پس این همون ادرس اصلی هست و آدرس دیگه آدرسیه که مقدار گرافیکی رو در خودش نگه میداره و گر نه با آدرس دوم این کار رو انجام میدم

پس ما در این جستجو به این نتیجه رسیدیم که ادرس CE7272 مقدار امتیاز ما رو د خودش نگه میداره و ما حالا می تونیم با اون امتیازمون رو کنترل کنیم

خوب حالا می رم سراغ هک کردن تعداد توپ ها
ابتدا با زدن کلید شماره 3 که در شکل اول مشخص کردم و به شکل ذربینی با یک ضربدر روی اون هست نتایج جستجو در لیت اول رو پاک می کنم که پیغامی میده که با تایید اون نتایج پاک می شن
در مرحله بعد به بازی میرم من الان یک توپ دارم پس به برنامه تی سرچ میرم و و مقدار 1 رو مثل دفعه ی قبل جستجو می کنم که به 7164 جواب می رسم خوژب به بازی می رم و بازی رو ادامه میدم تاتوپی رو ببازم و این مقدار بشه 2
خوب حالا روی ذره بینی که کنارش چند نقطه داره و در شکل اول با شماره ی 2 مشخص شده کلیک می کنم و مقدار 2 رو جلوی عبارت Value وارد می کنم و Ok رو می زنم که پس از پایان عملیت جستجو به یک ادرس میرسم خوب آدرس رو انتخاب می کنم اون رو با زدن کلید به اضافه که به رنگ سبز هست به سمت راست می برم

خوب این درس هم به پایان رسید و شما با طرز جستجو در آدرس اشنا شدید در درس های بعد به طرح مطالب جزئی تر در این کار می پردازیم . تا اون موقع شما در بازی های مختلف جستجو رو تمرین کنید تا در این کار مهارت پیدا کنید

در ضمن این رو هم فراموش نکنید که گاهی کار جستجو بسیار طولانی می شه و خسته کننده و شما باید صبور باشید .که کلید موفقیت در این کار محسوب می شه

سوالی بود در خدمتم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
این کار خیلی جالبه ولی منهیچی متوجه نشدم :دی ؛ من قبلا ماد ساختم، الان با انجینی که دارم، میسازم و خواهم ساخت ولی نفهمیدم اینها چه ربطی دارند. میشه با یک بازی مثال بزنی ؟؟؟

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
این کار خیلی جالبه ولی منهیچی متوجه نشدم :دی ؛ من قبلا ماد ساختم، الان با انجینی که دارم، میسازم و خواهم ساخت ولی نفهمیدم اینها چه ربطی دارند. میشه با یک بازی مثال بزنی ؟؟؟
ماد چیه؟:47868:

هک بازی در واقع یعنی اینکه شما توی بازی برای مثال 90 تا تیر دارین خب حالا میخواین کاری کنید که این تیر هیچوقت تموم نشه برای اینکار از هک بازی که آموزشش رو دادم استفاده میکنید همچنین واسه ی زیاد کردن جان و خلاصه هرچی داخل بازی هست میشه استفاده کرد(زیاد کردن مقدارهای عددی خیلی آسونتره)

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
آهان من فکر کردم که این آموزش ... است مثل این پایینی که کار خودمه ، دانلودکن ببین :

video

آخرین ویرایش:
ج

جین

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : آموزش کامل هک بازی و ساخت ترینر

عزیزم راهنمایی کن... چرت بازی در نیار

A

a.g

کاربر تالار
کاربر تالار

سلام باتشکر می تونید نحوه ی پیدا کردن unknow valueها را توضیح دهید

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

سلام باتشکر می تونید نحوه ی پیدا کردن unknow valueها را توضیح دهید

سلام خدمت شما

Unknown Value ها برای مقادیری استفاده میشن که عدد ندارن مثل نوار جون و ...

برای استفاده از این روش، برنامه ی Art Money رو باز کنید بعد از انتخاب پروسه، روی دکمه ی Search کلیک کنید.
از کادر روبروی کلمه ی Search، گزینه ی Unknown Value رو انتخاب کنید.، Type رو، روی Custom بذارید و روی دکمه ی روبرو که سه تا نقطه داره کلیک کنید و همه ی گزینه ها رو تیک بزنید
حالا روی OK کلیک کنید، بعد از اینکه جستجو تموم شد( که البته هیچ مقداری رو نشون نمیده ) وارد بازی بشید و کاری کنید که جونتون کم بشه، حالا در آرت مانی، دکمه ی Filter رو بزنید و در قسمت Value، گزینه ی Was decreased رو انتخاب کنید
باید اینقدر این کار رو انجام بدین تا تعداد یافته ها کم بشه البته بعضی مواقع کاری کنید که جونتون زیاد بشه و Was Increased رو بزنید، بعضی مواقع هم یک کار دیگه بکنید که ربطی به جون نداشته باشه، یعنی نه کم بشه نه زیاد، مثلا حرکت کنید چند تا تیر بزنید و ... بعد گزینه ی Was not changed رو انتخاب کنید

موفق باشید

U

united734567

کاربر تالار
کاربر تالار

سلام ببخشید اما شما که اصلا توضیح کامل ندادین به هیچکدوم از حرفاتون عمل نکردین مثل اینا

در هر بازی مقادیری وجود داره که در دسترس ماست ودر حین انجام بازی تغییر می کنن مثل تعداد تیر وخط جان وچیزهایی از این دست که ما در هک کردن یک بازی سعی می کنیم از تغییر اونها جلو گیری کنیم یا به اونها مقادیر مورد نظر خودمون رو بدیم که برای این کار ابتدا باید بفهمیم این مقادیر چطور کنترل میشن . تمام مقادیری که ما می بینیم به یک آدرس در حافظه کامپیوتر ما وابسته هستند و در واقع اگه ما بتونیم این آدرس هارو پیدا کنیم می تونیم کنترل مقادیر رو به دست بگیریم .

یا

اما نا امید نشین چون این یه امر عادیه و در اکثر موارد با خارج شدن از بازی یا حتی رفتن به مرحله بعد تغییر میکنن چون واقعی نیستن به طور موقت ایجاد میشن به ای نوع آدرس ها Memory Allocation Dynamic یا اختصارا DMA میگیم این مقادیر مهون طور که ازاسمشون پیداست مقادیر دینامیکی در حافظه هستن که معمولا تغییر مکنن .
برای اینکه بتونیم با این مقادیر کار کنیم به دنبال آدرس اصلی میگردیم که این ادرس ها از جمع یه مقدار ثابت با مقدار داخل اونها به دست میان به این آدرس های اصلی پوینتر( Pointer) میگیم که در بخش های بعدی در موردش بیشتر حرف میزنیم و خواهیم گفت که چطور می تونیم پیداشون کنیم.

یا

• در بعضی از فرم ها می خوندم که دوستانی در جواب به این سوال که چرا آدرس هایی که یک بار پیدا می کنن تغییر میکنه می گفتن بازی از فرمولی پیچیده !! برای تغییر آدرس ها استفاده می کنه در جواب این آقایان باید بگم که طراحان بازی از کره ی دیگه ای نیو مدن و این فرمول های که آقایون می گن وجو نداره و تنها روشی است برای تخصصیص حافظه که در مورد اون در ادامه بیشتر حرف می زنیم و خواهم گفت که چگونه می تونید اونها رو از سر راه بردارید

یا

• شما به عنوان یک گیم هکر لازم دارید تا با زبان اسمبلی آشنایی داشنه باشید تا بتونید بهتر اتفاقاتی رو که در حافظه می افته درک کنید اما اگر اشنایی ندارید نگران نباشید من در این باره چیزهایی رو که لازم خواهید داشت در حینآموزش ها خواهم گفت
  • در بعضی جا ها می خوندم که در جواب کسانی می پرسیدن چطور می شه حریف رو در بازی زود تر از بین برد که مثلا حریف با یک ضربه نابود بشه . می گفتن که چون این مقداری نیست که نابتونیم اون رو جستجو کنیم پس نمی تونیم این کار رو انجام بدیم . در جواب این دسته از آقایان باد بگم شما هر روندی رو که در بازی می بینید می تونید کنترلش کنید حال بعضی رو راحت تر و بعضی رو سخت تر . در آموزش ها طرز ایجاد چنین حالتی که به او One Hint Kill میگن رو خواهم گفت و اون وقت خواهید دید که این کار اونقدر ها هم سخت نیست

راستی الان سال 2012 هست و شما گفتید که آموزش این هفته اینه در حالی که از ارسال این مطلبتون 7 ماه گذشته پس خواهشا آموزش هارو بزارید چون برای پاسخ این سوالات دیگه صبرم از بین رفته من که نوح پیامبر نیستم که 7 ماهه منتظرم!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا