[کامپوننت] جامعه مجازی JomSocial v3.2.0.4 برای جوملای 2.5-3.0 - بروز رسانی به نسخه 3.2.0.5

• شروع کننده موضوع iman.p30club
  • تاریخ شروع
iman.p30club

iman.p30club

کاربر تالار
کاربر تالار
cbac61c8e5a1c7a17e7df7a3253f35c1.jpg

این کامپونیت جدید طربن نسخه موجود در نیت ایران
ویژگی های این افزونه به زبان فارسی:

چندی پیش نسخه انگلیسی جوم سوشیال 3.2.0.4 را برای اولین بار در بین سایت های ایرانی قرار داده بودیم که با استقبال فراوان روبرو شد.اینبار همان نسخه را به صورت کاملا فارسی و راست چین برای شما عزیزان قرار دادیم.این بسته توسط دوست عزیزمان آقای محمدرضا خزاعی ترجمه و فارسی سازی شده است.

توضیحات افزونه :

جوم سوشیال 3.2.0.4 قوی ترین جامعه ساز مجازی جوملا میباشد که توسط آن قادر خواهید بود تا در سایت خود یک جامعه مجازی همانند Face-Boo k راه اندازی نمایید. و اینبار ما نسخه کاملا فارسی آن را منتشر کردیم.

آنچه در جوم سوشیال 3 اضافه شده است .
  • ایجاد گروه و مبحث همانند فیس بوک
  • نمایش دوستان و کاربران آنلاین و گفتگو با آنها همانند فیس بوک(چندین افزونه برای این کار طراحی شده که یکی از این افزونه ها درحال حاضر بر روی سایت اصلی نصب می باشد. )
  • امکان ارسال دیوار
  • امکان نمایش فعالیت ها در پروفایل
  • امکان ارسال ویدئو
  • امکان ایجاد آلبوم و ارسال تصویر
  • امکان ایجاد بلاگ برای کاربران(در مقایسه با فیس بوک ساده تر و منسجم تر می باشد البته برای اینکار نیاز به نصب کامپوننت های بلاگ همانند MyBlog است)
  • تعیین حریم خصوصی منسجم بطوریکه در هنگام ثبت نام شما می توانید معین کنید که چه بخش هایی از پروفایلتان قابل بازدید باشد
  • امکان لایک یا دیسلایک در تمام بخش ها (حتی پروفایل)
  • امکان گزارش صفحات به مدیر جهت حذف یا ویرایش
  • ثبت نام اختصاصی و مجزا از جوملا(اطلاعات پایه در مدیریت کاربران جوملا ثبت می شود)
  • امکان ایجاد بی نهایت فیلد ثبت نام در محیط مدیریت(البته فیلد زیاد به دیتا بیس فشار می آورد)
  • امکان ادغام با کامپوننت انجمن ساز Kunena و یکی کردن فعالیت ها
  • امکان دوستیابی و فرستادن پیام خصوصی به کاربران
  • امکان ایجاد رویداد در بازه ی زمانی خاص
  • امکان ارسال دعوتنامه برای عضویت در گروه یا رویداد
  • امکان تعیین امتیاز به ازای فعالیت در سایت
  • ادغام با کامپوننت های فروشگاه ساز همچون ویرچومارت
  • ادغام با کامپوننت AlphaUserPoint و نمایش امتیازات این کامپوننت در پروفایل
  • امکان اشتراک گذاری مطالب یا پروفایل در سایتهای اشتراک گذاری
  • نمایش مطالب به صورت RSS
  • امکان جستجوی دوستان بنا به فیلد های ثبت نامی(شبیه به جستجوی دوستان در فیس بوک)
  • امکان اتصال به درگاه های بانکی برای خرید امتیاز
  • امکان اشتراک موزیک(این امکان تجاریست)
  • امکان اتصال به nicetalk
  • امکان ورود کاربران از طریق حساب فیس بوک یا توییتر(این مورد برای مدیران سایت امکانپذیر نیست)
  • گسترش ساده و نصب آسان

به روز رسانی نسخه 3.2.0.4 به 3.2.0.5 نیز افزوده شد.

توضیحات سازنده در لینک زیر قابل مشاهده است:
مشاهده کردن

دیموی آنلاین انگلیسی

قیمت فارسی ساز 50000 تومات میباشد . برای خرید کلیک کنید » در حال بروز رسانی به این نسخه جدید
این مبلغ صرفا جهت تامین هزینه های سرور و سایت دریافت میگردد.

کسانی که ورژن 3.2.0.3 خریداری کردن ، فارسی ساز ورژن 3.2.0.4 برای این دوستان 50 درصد تخفیف که معادل 25000 تومان کد تخفیف ارسال میشود . زمان این طرح تا آماده شدن فارسی ساز ورژن 3.2.0.4 است

لطفا منبع سایت پرشین باکس را درج کنید
فایل دانلود ضمیمه شد.

پیوست ها

• com_community_pro_3.2.0.4.zip
    6.8 مگایابت · بازدیدها: 252
  • JomSocial3.2.0.4toJomSocial3.2.0.5.zip
    170.7 کیلوبایت · بازدیدها: 181
آخرین ویرایش:
iman.p30club

iman.p30club

کاربر تالار
کاربر تالار
شات فارسی ساز جدید برای ورژن 3.2.0.5

شات :
do.php

do.php

do.php

do.php

do.php

نظر یادتون نره
به زودی برای بسته نصبی جوم سوشیال فارسی به پست اول افزوده میشود

J

javadjan

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام

من جوم سوشیال 3.2.0.4 رو نصب کردم... چند وقتی خوب بود...

اما بعد یه مدتی آیکن های تولبار به همراه آیکن های قسمت ارسال مطلب درست نشونداده نمیشن........ به نظر خودم یکی از فایلهای CSS لود نمیشه... البته یه روز این وسط درست شد اما باز دوباره اینطوری شد...

لطفا اگه راه حلی فکر می کنید داره که درست بشه ارائه بدید... با تشکر.....
communiti.JPG

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام

من جوم سوشیال 3.2.0.4 رو نصب کردم... چند وقتی خوب بود...

اما بعد یه مدتی آیکن های تولبار به همراه آیکن های قسمت ارسال مطلب درست نشونداده نمیشن........ به نظر خودم یکی از فایلهای CSS لود نمیشه... البته یه روز این وسط درست شد اما باز دوباره اینطوری شد...

لطفا اگه راه حلی فکر می کنید داره که درست بشه ارائه بدید... با تشکر.....مشاهده پیوست 7714
درود؛
در مورد
JomSocial اطلاعات زیادی ندارم
اما با مرورگر موزیلا هم تست کردید ؟

J

javadjan

کاربر تالار
کاربر تالار
آره با موزیلا هم تست کردم همین مشکل رو داره...

سایتی چه ایرانی چه خارجی فرقی نداره سراغ ندارید بشه این مشکل رو بگم و راه حل بدن؟

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا