سوال در مورد واتس اپ و وایبر

SoroushSS

SoroushSS

استقلال سرور پرسپولیسه
کاربر تالار
تغییر شماره در وایبر,عوض کردن شماره در وایبر,غیر فعال کردن وایبر,سوال در مورد وایبر و واتس اپ,ترفند وایبر,آموزش Viber,
تغییر شماره در وایبر,تغییر شماره تلفن در وایبر,تغییر شماره وایبر,نحوه تغییر شماره تلفن در وایبر,عوض کردن شماره در وایبر,عوض کردن شماره وایبر,سوالات در مورد وایبر,سوالات وایبر,روش تغییر شماره در وایبر,سوال در مورد وایبر,نحوه تغییر شماره در وایبر,تغییر شماره تلفن وایبر,تعویض شماره در وایبر,سوالات متداول درباره وایبر,تغییر شماره موبایل در وایبر,سوالات درباره وایبر

سلام یه سوال داشتم.
من وایبر و whatsapp رو توی ایران نصب کردم.ازم شماره گرفت و قطعا اون موقع شماره همراه اول زدم.ما راه افتادیم اومدیم هلند.حالا میخوام شمارمو توی این دو تا عوض کنم تا بتونم دوباره ارتباط برقرار کنم.چجوری شماره جدید هلندیمو بدم بهش؟
در آخر اگه توی بخش نادرستی از انجمن این سوالو مطرح کردم ببخشید من فرصت نکردم تو این انجمن وارد بشم و از قسمتاش سر در بیارم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
پاسخ : سوال در مورد واتس اپ و وایبر

درود؛
در واتس اپ به تنظیمات برید و account info رو انتخاب کنید
در این قسمت بر روی change my number لمس کنید
شماره تلفن قدیم و شماره تلفن جدید رو وارد کنید و روی تغییر شماره (change my number) لمس کنید

SoroushSS

SoroushSS

استقلال سرور پرسپولیسه
کاربر تالار

در حال حاضر یه کم مشکل دارم و نمیشه امتحان کنم ولی ممنون.وایبر چی؟

G

gh.iman2002

کاربر تالار
کاربر تالار
یه سوال از وایبر دوستان:
وقتی یه متنی رو برای یه گروه ارسال میکنی، امکانش هست جلوی اون متنو بگیریم و نزاریم ارسال بشه؟
با تشکر

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

در حال حاضر یه کم مشکل دارم و نمیشه امتحان کنم ولی ممنون.وایبر چی؟
یه خورده طول کشید...
اما برای تغییر شماره در وایبر میتونید اکانت رو دی اکتیو کنید وبا شماره جدید یک اکانت جدید رو اکتیو کنید...

H

hamoon1981

کاربر تالار
کاربر تالار
با سلام به اساتيد عزيز
در مورد نشانگر محل كه در وايبر هست . آيا امكان اشتباه وجود داره ؟ ( در صورتي كه از نرم افزار جابجايي محل استفاده نشده باشه )
ميزان خطاي مختصات تا چه اندازه است ؟
ممنون ميشم اگه جوابمو بدين چون خيلي برام مهمه

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
با سلام به اساتيد عزيز
در مورد نشانگر محل كه در وايبر هست . آيا امكان اشتباه وجود داره ؟ ( در صورتي كه از نرم افزار جابجايي محل استفاده نشده باشه )
ميزان خطاي مختصات تا چه اندازه است ؟
ممنون ميشم اگه جوابمو بدين چون خيلي برام مهمه
درود
بله امکان اشتباه وجود داره... نمیشه دقیق گفت چقدر خطا داره اما در بعضی موارد که اتصال شما به اینترنت و جی پی اس پایدار نباشه ادرس رو اشتباه نشون میده
یعنی ادرس رو که قبلا ثبت کرده نشون میده
موفق باشید

S

so

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام من وایبر رو روی تبلت لنووو نصب کردم قسمت privacy نداره. با این که آخرین ورژن رو نصب کردم.تو قسمت privacy فقط متن نشون میده.باید چیکار کنم.یه سوال دیگه هم دارم الان اون شماره ای که وایبرمو فعال کردم سیم کارتش توی یه گوشی دیگه ست.وقتی تو تبلت شماره جدید سیو میکنم تو وایبر اسمشو نمیاره.فقط شماره نشون میده.ممنون میشم کمکم کنید.

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا