اختصاصی آموزش ساخت گوشواره مدل هندوانه

RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش
وسایل مورد نیاز
سیم گل سازی شماره 3
قفل و حلقه گوشواره
مروارید سفید و مشکی و سبز و قرمز

سیم های گل سازی یه روکش بسیار نازک دارن،من اول روکش روی سیمم رو با قیچی بلند کردم که وسط کار بلند نشه و کارم تمیز دربیاد

تقریبا سی سانت از سیم رو جدا کردم
یه دونه مروارید قرمز داخل سیم کردم
DSC_2208.jpg

و به این صورت گره زدم
DSC_2209.jpg

دوتا مروارید قرمز رو داخل سیم کردم و دوباره گره زدم
DSC_2211.jpg

برای ردیف بعدی یک مروارید قرمز، یک مروارید مشکی و دوباره مروارید قرمز وارد سیم کردم و گره زدم
DSC_2216.jpg

ردیف بعد چهار مروارید قرمز رو وارد سیم کردم و گره زدم، در هر ردیف یه دونه به مروارید ها اضافه میشه که حالت مثلثی بگیره
DSC_2219.jpg

ردیف بعدی کامل مروارید سفید رو گره زدم و در آخر مروارید های سبز رو وارد سیم کردم و سیم رو پیجوندم و کوتاه کردم، حلقه گوشواره رو به سیم وصل کردم
DSC_2220.jpg

و در آخر قفل گوشواره رو بهش وصل کردم
DSC_2223.jpg

DSC_2224.jpg

آخرین ویرایش:
Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
وسایل مورد نیاز
سیم گل سازی شماره 3
قفل و حلقه گوشواره
مروارید سفید و مشکی و سبز و قرمز

سیم های گل سازی یه روکش بسیار نازک دارن،من اول روکش روی سیمم رو با قیچی بلند کردم که وسط کار بلند نشه و کارم تمیز دربیاد

تقریبا سی سانت از سیم رو جدا کردم
یه دونه مروارید قرمز داخل سیم کردم
مشاهده پیوست 10340
و به این صورت گره زدم
مشاهده پیوست 10341
دوتا مروارید قرمز رو داخل سیم کردم و دوباره گره زدم
مشاهده پیوست 10342
برای ردیف بعدی یک مروارید قرمز، یک مروارید مشکی و دوباره مروارید قرمز وارد سیم کردم و گره زدم
مشاهده پیوست 10343
ردیف بعد چهار مروارید قرمز رو وارد سیم کردم و گره زدم، در هر ردیف یه دونه به مروارید ها اضافه میشه که حالت مثلثی بگیره
مشاهده پیوست 10344
ردیف بعدی کامل مروارید سفید رو گره زدم و در آخر مروارید های سبز رو وارد سیم کردم و سیم رو پیجوندم و کوتاه کردم، حلقه گوشواره رو به سیم وصل کردم
مشاهده پیوست 10345
و در آخر قفل گوشواره رو بهش وصل کردم
مشاهده پیوست 10346
مشاهده پیوست 10347
میگم مدل موزی ندارن اینا؟ :دی

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا