«استالونه» و «شوارتزنگر» از DNA همديگر هم متنفر بودند!

• شروع کننده موضوع H A V V A
  • تاریخ شروع
H

H A V V A

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته

«آرنولد شوارتزنگر» و «سيلوستر استالونه» به تازگي در فيلم جديد «نقشه فرار» روي پرده سينماها رفته اند.

20131022180314_sylvesterstallonearnold1-1.jpg

گروه بين الملل ؛ سينما خبر - «سيلوستر استالونه» بازيگر اكشن فيلم «بي مصرفها» طي اعترافي گفته كه او و آرنولد شوارتزنگر در اوايل دهه 80 ميلادي به شدت از هم متنفر بودند . او كه مهمان برنامه تلويزيوني «ديويد لترمن» بود درباره همتاي اكشن كارش گفت : اوايل دهه 80 اوج شهرت من و آرنولد بود. همين رقابتي بين ما ايجاد كرد كه موجب تنفر ما از همديگر شد. تنفر ما به حدي بود كه از DNA همديگر هم متنفر بوديم. مطمئنا هيچ يك از اطرافيان ما نسبت به اين تنفر آگاهي نداشته است . نفرت من از او به جايي رسيده بود كه مي خواستم روي كره خاكي نباشد. البته تنفر استالونه از شوارتزنگر ، مزيتي براي او داشت شوارتزنگر در دو فيلم «ترميناتور» و «كونان وحشي» بازي كرد كه شهرت زيادي براي او به همراه داشت . استالونه هم در اين زمان به فكر افتاد تا در رقابتي شيرين خود را به عنوان بازيگري معروف معرفي كند و در سريال راكي بازي كرد. «استالونه» در ادامه مي گويد: هر چه او معروفتر مي شد ،من هم معروفتر مي شدم و هر چه بيشتر فيلمهاي او فروش داشت ، فيلمهاي من هم فروش كردند. تنفر اين دو ستاره اكشن در نهايت به دوستي آنها منجر شد و در نهايت فيلم «بي مصرفها» با حضور هر دوي آنها كليد خورد. استالونه مي افزايد : در حال حاضر ما تنها بازماندگان سينماي اكشن آن دوران هستيم و احترام زيادي براي همديگر قائليم . علت آن هم فقط آرنولد است . او مرد فوق العاده اي است. «آرنولد شوارتزنگر» و «سيلوستر استالونه» به تازگي در فيلم جديد «نقشه فرار» روي پرده سينماها رفته اند.

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا