آمــــــــــــوزش آپـــــدیت انــــــــدروید ۴٫۰٫۳

• شروع کننده موضوع Jason Statham
  • تاریخ شروع
Jason Statham

Jason Statham

دل شکسته
کاربر تالار
کاربر فعال
xp171g5rr8vqsrpjqaj4-1.png

همین طور که در بالا خدمتتون عرض کردم می خوایم شروع کنیم.
برای این کار ابتدا فایل زیر رو دانلود کنید :

لینک از پرشین گیگ

- حالا فایل زیپ شده رو با نام PG86IMG.ZIP در فضای اصلی مموری بریزید.(توجه کنید داخل هیچ پوشه ای نریزید)
- گوشی خود را از حالت FASTBOOT در بیارید و خاموش کنید.- حالا دکمه ی پاور و صدای پایین رو با هم بگیرید.- در این حالت بوت توجه کنید که S-ON باشید.(در اولین خط نوشته شده که S-OFF یا S-ON هست)* اگر S-OFF بود به هیچ عنوان از این روشی که من در اختیار شما گذاشتم استفاده نکنید.- صبر می کنیم تا چکینگ کنه.- بعد از چکینگ ،دکمه ی صدای بالا یک بار فشار دهید و بعد با دکمه پاور اون رو تایید کنید.- صبر می کنیم.(حدودا" 2 تا 3 دقیقه)- پس از اتمام کار، گوشی رو REBOOT کنید.- بعد از بالا امدن توجه کنید که هیچ برنامه ای بصورت DOWNLOAD شناخته می شد، اجرا نمیشه.(نگران نباشید بعد از آپدیت اجرا میشه)- حالا از طریق WIFI به اینترنت وصل شوید.

- به آدرس زیر بروید :
SETTING-> ABOUT PHONE -> SOFTWARE UPDATES -> CHECK NOW
- صبر می کنیم.- بعد از مدتی پیغامی به شما می گه؛ می خواهید به آندورید 4 و SENS UI 3.6 بروز شوید ؟ - شما WIFI رو انتخاب می کنید و بعد تایید.- بعد از دانلود آنرا نصب کنید و نتیجه کار خود را ببینید.(حجم فایل چیزی در حدود 300 مگابایت هستش)
توجه :- حتما از اطلاعات بک آپ بگیرید.- اینترنت وایرلس یا وایمکس حتما در اختیار داشته باشید.- به هیچ عنوان در حال آپدیت باطری را در نیاورید و به هیچ دکمه ای دست نزنید.(پیشنهاد می کنم گوشی رو به حال خود رها کنید.)

آخرین ویرایش:
C.RONALDO

C.RONALDO

EL KING! CRISTIANO
کاربر تالار
کاربر فعال
پاسخ : آمــــــــــــوزش آپـــــدیت انــــــــدروید ۴٫۰٫۳

سلام
با عرض پوزش لینک دانلود خرابه لطفا یکی جدیدشو بزارید.:flower9:

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا