آموزش آنلاین بازی کردن Resident Evil 5

.:DeathSpanK:.

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته

هاماچی چیست؟ هاماچی یک نرم افزار شبکه مجازی است (VPN) که به کاربران امکان می دهد که رایانه های خود را به یکدیگر شبکه کنند به عبارت دیگر به کاربران اجازه می دهد رایانه های خود را LAN کنند و یا ساده تر این برنامه یک گیم نت برای کاربران مهیا می کند.

چرا برای بازی آنلاین باید از هاماچی استفاده کنم؟ بازیهای جدید که به بازار می آیند اغلب MultiPlayer بازی کردن را تحت ویندوز لایو قرار می دهند که همین امر موجب می شود کاربرانی که از نسخه های کرک شده آن بازی استفاده می کنند نتوانند MultiPlayer بازی را انجام دهند لذا اینگونه بازیها باید تحت LAN یا شبکه مجازی بازی شوند حال شما برای MultiPlayer بازی کردن این بازیها باید در خانه 2 رایانه داشته باشید ولی عملی کردن این مسئله کمی گران تمام می شود اینجاست که پای هاماچی به میان می آید وبرای شما یک شبکه محلی در اینترنت ! ایجاد می کند شما با داشتن یک یوزر و پسورد در این برنامه و اطلاع آنها به دوستان خود رایانه های خود را شبکه کنید و در قسمت LAN بازی مربوطه بازی را MultiPlayer انجام دهید.

چگونه با هاماچی Resident Evil 5 را آنلاین بازی کنم؟برای مشاهده راهنما به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود Hamachi v.2 - حجم 2.66 مگابایت

دانلود TeknoGods - حجم 751 کیلوبایت

پسورد فایل زیپ deathspank

در مرحله دوم:

پوشه زیپ شده Hamachi را Extract و نصب کنید سپس به مکان زیر بروید : (برای ویندوز ایکس پی)

Control pannel > Network Connection

از زبانه های بالای صفحه Advance > Advance Settings را انتخاب کنید Hamachi رو بالای Connection های دیگر قرار دهید.(برای این کار عبارت Hamachi را هایلایت کنید و از سمت راست برروی فلش سبز رنگ کلیک کنید.

درمرحله سوم:

پوشه TeknoGods را Extract کنید و فایل ConnectionOverrideHamachi را اجرا و Yes > OK کنید.
حال برنامه Hamachi را اجرا کنید و بروی کلید روشن/خاموش کلیک کنید تا Hamachi آنلاین شود سپس از قسمت Network عبارت Join an existin network را انتخاب کنید و Username و Password را بترتیب aligame12 و 1 قرار دهید.
برای پیدا کردن سرورهای دیگر اینجا کلیک کنید.
توجه:البته خود شما هم می توانید Username و Password ایجاد کنید ولی Username و Password ذکر شده از کاربران ایرانی تشکیل شده است.
توجه: تمامی کسانی که می خواهند بازی کنند باید در هاماچی و در “ یک شبکه “ به طور همزمان آنلاین باشند.
نکته : هیچ گونه FireWall ای نباید On باشد.

در مرحله چهارم :

بازی را اجرا کنید.
در حین بازی کلید Home را بزنید و به قسمت Setting بروید و پارامتر Network Adapter را چک کنید. (باید Hamachi باشد)

اگر شما بخواهید Server شوید:

به قسمت Play game > Chapter Select بروید و مرحله ای که دوست دارید را انتخاب کنید. سپس درجه سختی را نیز تنظیم و در صفحه بعدی دقت کنید که CO-OP Settings بر روی No Limits باشد.

در صفحه انتخاب اسلحه منتظر دوستتان بمانید و Ready نکنید! و سپس کلیدهای Ctrl + F12 رو بزنید تا بصورت صوتی این پیام را بشنوید: "Working...." پس از شنیدن پیام فقط کلید F12 رو بزنید باید این پیام صوتی رو بشنوید "Tranfer Complete "

زمانی که دوستتان در حال Join شدن به شماست یک پیغام مبنی براین موضوع به شما داده می شود. با زدن کلید Enter دوستتان می تواند به شما ملحق شود.

نکته مهم : کسی که سرور می سازد و به قسمت انتخاب اسلحه میرود به هیچ عنوان نباید کلیدهای ALT + TAB و یا کلیدهای مشابه را بزند و داخل ویندوز برود چون اینکار موجب کنسل شدن سرور می شود.(بیشتر کاربران این نکته را رعایت نمی کنند)

اگر شما بخواهید Join شوید:

به قسمت Play game > Join game بروید.

در این صفحه Alt + Tab بزنید تا وارد ویندوز شوید و از پوشه ی TeknoGods (که قبلا Extract کرده ایم) فایل DLLLoad را اجرا کنید. زمانی که نوشته "Have Fun" رو مشاهده کردید می توانید آن صفحه را ببندید.
حالا دوباره به بازی رفته Quick Match را انتخاب و پس از مشاهده سرورهایی که دیگران ساخته اند به دلخواه یک را انتخاب و سپس کلیدهای Ctrl + F12 رو بزنید تا بصورت صوتی این پیام را بشنوید: "Working...." پس از شنیدن پیام فقط کلید F12 رو بزنید باید این پیام صوتی رو بشنوید: " Tranfer Complete "

بعد از این که هر دو به صفحه انتخاب اسلحه رفتید با Ready کردن می توانید وارد بازی بشوید.
در صورت داشتن سوال در قسمت نظرات مشکل خود را بیان کنید. در ضمن من در اتاق aligame12 که قبلا گفته شد با آیدی aligame.ir هستم.
درصورت مواجه شدن با مشکل موارد زیر را بررسی کنید:
1.فایروال ویندوز باید خاموش باشد.
2.هاماچی آنلاین باشد.(در اتاقی نیز وارد شده باشید که کاربران آنلاین داشته باشد)
3.هاماچی بالای همه ی کانکشن ها باشد.
4.از کلید Alt + TAB به هیچ عنوان استفاده نکنید.(برای چت کردن از Xfire ) استفاده کنید.
5.بازی در حالت Fullscreen باشد.

آخرین ویرایش:
Sir $@|eh

Sir $@|eh

بابابزرگ تالار:دی
مدیر بازنشسته
برای کانتر چی کار بکینم؟

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
اون رو هم سعی میکنم به زودی بزارم

Sir $@|eh

Sir $@|eh

مدیر بازنشسته
فقط لطفا توی یه تاپیک جدا بذار بی زحمت:d

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
گاگول که نیستم :d
خودمم دنبال ایم کانتر بودم ولی هرجا یه چیزی زده نمیدونم چه کار کنم :khansariha (30):

Sir $@|eh

Sir $@|eh

مدیر بازنشسته
:005:پس من چیکار کنم؟
یکی دوتا راهشو بنویس ببینیم کدومش کار میکنه:005:

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
آقا بازی های ترسناک نگذارید من فقط اکشن اول شخص (خیلی کم، سوم شخص)و استراتژیک بازی میکنم اینها رو یاد بدید . ممنون

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
روش مولتی پلیر بازی کردنه کالاف دیوتی 6 رو بزارم ؟

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
:دی -> بازی بگو که خودمون ندونیم !؟!؟
ولی توضیح بده برای دوستانی که احتمالا اینبازی رو دارند ،مرحله هاش رو هم تموم کردن حالا آنلاین بازی بکنن ...

آخرین ویرایش:
killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته
اگه میشه ماله 7 بزار 6 که قدیمی شده

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا