آموزش بازی جنگ خانها

MILAN.21

MILAN.21

کاربر تالار
کاربر تالار
جنگ خان ها دنیای هفت,جنگ خان ها دنیای 7,جنگ خان ها دنیای 8,سکه در جنگ خان ها

جنگ خانها یه بازی قرون وسطا ست که به به سبک قدیمی بازی انجام میشه

این بازی هم مثل بقیه بازی های جنگی آنلاین دارای چند دنیا یا سرور میباشد.

این بازی شامل چند ورژن میباشد که آخرین ورژن آن 5.5 میباشد که شبیه تراوین طراحی شده است.

برای آموزش این بازی از ورژن 3.1 شروع میکنم.امیدوارم که مطالب خوبی باشه

برای شروع بازی باید یه اکانت تو یکی از دنیاها داشته باشیم.که فعلا ورژن 3.1 در دنیای 4 میباشد

سرعت بازی: هر دنیایی با یک سرعت خاصی استارت میخوره یا شروع میشه که سرعتها به این ترتیب میباشد

1 3 5 10 و 20

بطبع هر چی سرعت بازی کمتر باشه زمان بازی طولانی تر میشه

سرعت 10X در مدت یک ماه به پایان میرسد

و سرعت 1X در مدت 5 ماه

وقتی اکانت رو میسازین ازتون میخواد که قوم خودتون رو انتخاب کنید که همه بازیهای آنلاین این را دارا میباشد و در جنگ خانها 11 نوع یگان داریم که در هر ورژن هر یگان قدرت متفاوتی دارد.

بعد از انتخاب قوم ازتون میخواد که جای خودتون در نقشه را انتخاب کنید که 2 روش دارد :

روش 1: به طور خودکار سیستم براتون جای خاصی را انتخاب میکند

روش 2: بصورت دستی که خود کابر انتخاب میکند

در بازی جنگ خانها نقشه به 4 منطقه 1 2 3 4 تقسیم میشود

دیگه انتخاب منطقه دست خودتونه که کجا استارت بزنین

این بازی شامل 15 ساختمان و 17 یگان میباشد

ساختمان ها شامل :

4 ساختمان برای تولید منابع که باری ساخت و ساز و تولید نیرو باید هر 4 نوع را تا سطح آخر ارتقا دهیم که آخرین سطح 30 میباشد

1 خانه برای افزایش جمعیت که در هر قلعه کل جمعیت که میتوان داشت 50894 می باشد و سطح آخر آن30 میباشد(دربازی های دیگر اسم دیگری دارد مثلا در تراوین دهکده یا نمکسیا سیاره و در جنگ خانها قلعه)

4 ساختمان برای ساختن نیرو که در ادامه بیشتر توضیح میدم این قسمتو.

1ساختمان بازار که برای جابجایی منابع و کسب منابع در بازار کارایی دارد وسطح آخر آن 25 میباشد

1 ساختمان درمانگاه که اینو هم بعدا میگم

1 ساختمان برای انبار برای اینک بتونیم ساختمانهامونو ارتقا بدیم به منابع بیشتر احتیاج داریم و برای انبار کردنشون باید سطح انبار رو ارتقا بدیم که حداکثر ظرفیت انبار400000 میباشد

1 دیوار که برای دفاع بکار میره البته برای اول بازی خوبه

1 آهنگری برای ارتقای سربازان و قوی شدن آنها

1 پناهگاه برای جلوگیری از غارت شدن که زیاد کارایی نداره

یگانها : 4 نوع ساختمان داریم که هرکدوم یگان خاص خودشو میسازه:

سرباز خانه : برای ساختن یگانهای پیاده و کماندار

اصطبل : برای ساختن یگانهای سواره

کارگاه : برای ساختن یگانهای ماشین محاصره

قصر : برای ساختن یگانهای ویژه

هر یگان کار خاص خودشو انجام میده و باید در نبردها همه یگانهارو داشته باشیم

در این بازی 7 نوع مارش وجود داره :

1. حمله : که از اسمش معلومه و به رنگ قرمز دیده میشه

2.حمایت : که برای پشتیبانی از کسی استفاده میشه

3.پاکسازی :وقتی نبردی رخ میده مقداری منابع در محل درگیری ریخته میشه و ما میتونیم این منابع رو جمع آوری کنیم و از این مارش استفاده میکنیم

4.جاسوسی کردن:قبل از حمله به کسی باید ازش جاسوسی کنیم و آمار نیروهاشو داشته باشیم

5.گشت زنی:وقتی داخل بازی نیستیم میتونیم نیروهامونو بفرسیتم بیرون تا کسی نتونه اونارو بزنه و از این مارش استفاده میکنیم

6.اردوگاه نظامی : برای غافلگیری دشمن استفاده میشه که در موردش توضیح میدم

7.انتقال : ما میتونیم نیروهامونو از یه قلعه به قلعه دیگه ایی انتقال بدیم

این سایت راهنمای بازیه که اطلاعات اولیه رو میتونید در این ببینید

http://help.khanwars.ir/ir_IR/khan-wars-5.0.html

این بازی به صورتی نیست که بتونی 24 ساعت بازی کنی و محدودیت زمانی دارد

در 24 ساعت 20 ساعت میتوانید بازی کنید و اگر در 24 ساعت به 18 ساعت برسین پیامی براتون میاد که پیامشو بطور دقیق براتون میزارم و میگه اگه به 21 ساعت برسین جریمه میشین

milan_21 گرامی، شما بیش از 18 ساعت بازی کرده اید. در 21 امین ساعت حساب شما به مدت 6 ساعت بسته خواهد شد و شما قادر به بازی کردن نخواهید بود. این محدودیت در قوانین بازی توضیح داده شده است.

milan_21 گرامی، شما بیش از 19 ساعت بازی کرده اید. در 21 امین ساعت حساب شما به مدت 6 ساعت بسته خواهد شد و شما قادر به بازی کردن نخواهید بود. این محدودیت در قوانین بازی توضیح داده شده است.

milan_21 گرامی، شما بیش از 20 ساعت بازی کرده اید. در 21 امین ساعت حساب شما به مدت 6 ساعت بسته خواهد شد و شما قادر به بازی کردن نخواهید بود. این محدودیت در قوانین بازی توضیح داده شده است.

نکته : شماها نباید پیام 20 ساعت رو ببینین یعنی قبل اینکه این پیام بیاد باید از بازی خارج بشین

برمیگردم با عکس و اطلاعات بیشتر

سوالی داشتین بپرسین

اگر مطلب جدیدی بخوام اضافه کنم با رنگ قرمز مشخص میکنم که متوجه بشین چه بخشی اضافه شده

آخرین ویرایش توسط مدیر:
MILAN.21

MILAN.21

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : آموزش بازی جنگ خانها

اگه فرمانروای یه قبیله مجازات شه چی میشه؟

تا وقتی اکانتش در بازی باشه فرمانروا میمونه

مگر اینکه به مدیریت بگی تا فرمانروایی رو به 1 نفر دیگه منتقل کنه که معمولا به بالاترین نفر منتقل میکنه

فکر کنم راند 14 بود توی دنیای 4 فرمانروای یکی از اتحادها تو مجازات یا همون بن خودمون بود که تونست رنک 3 بازی رو بگیره :هه

آخرین ویرایش:
MILAN.21

MILAN.21

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : آموزش بازی جنگ خانها

من هر چیزی به ذهنم برسه میگم

برای تعویض قلعه ها 2 روش وجود داره :

1. با بردن نشانگر موس بروی محدوده قرمز درون عکس :

2. با نصب اسکریپت منوی قلعه ها در سمت راس نمایش داده میشه :

آخرین ویرایش:
R

raoof1111

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام من توی دنیا37 یه قبیله ساختم ولی نمی تونم اطلاعات بزارم چرا؟
از همین سایت آپلود کردم و کد انجمن را گزاشتم ولی فایده نداره

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا