اختصاصی آموزش مد سازی و هک بازی های اندروید

• شروع کننده موضوع A.Shadow
  • تاریخ شروع
A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
warrior2020

warrior2020

کاربر تالار
کاربر تالار
آقا من هنوز از مرحله 8 جلوتر نرفتم :دی
زمانی که روی تب Hex View میزنم این کدها میاد در حالی که با کدهای شما فرق میکنه و برای شما 8 تا کد انتخاب شدس ولی برای من 4 تاس.ینی من فقط یه 0120 جایگزین کنم کافیه؟بعد چطوری باید کد هارو جایگزین کنم؟
1.png

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
آقا من هنوز از مرحله 8 جلوتر نرفتم :دی
زمانی که روی تب Hex View میزنم این کدها میاد در حالی که با کدهای شما فرق میکنه و برای شما 8 تا کد انتخاب شدس ولی برای من 4 تاس.ینی من فقط یه 0120 جایگزین کنم کافیه؟بعد چطوری باید کد هارو جایگزین کنم؟
مشاهده پیوست 6194
می تونید به همین صورت از تب IDA View هم یه عکس بگیرید؟
فکر کنم کد اشتباه رو انتخاب کردید

warrior2020

warrior2020

کاربر تالار
کاربر تالار
من وقتی روی تابع MonsterUnit::getMaxHP void کلیک میکنم این کدها میاد و بعدش بدون هیچ کاره دیگه ای روی تب Hex View میزنم که اون عکس بالایی میاد.نباید کاری انجام بدم؟
خوب اینم عکس:
2.png

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
روی PUSH <R3,LR> کلیک کنید بعد برید توی تب Hex View تا کدهای مناسب رو ببینید. بعد بقیه ی مراحل رو طبق آموزش برید

P

Parsa Mahdavi 2

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام
ببخشید که این تاپیک رو میکشم بالا

خیلی ممنون از آموزش خوبتون خیلی خوبه مخصوصا برای گوشی هایی که اصلا روت نمیشه مثه ماله من بدبخت
فقط چندتا سوال

1. الان من lib یه بازی رو باز کردم هر چی گشتم هیچی پیدا نکردم که پول ربط داشته باشه سرچ هم زدم هر چی به ذهنم می رسید رو زدم ولی هیچی نیومد.
2. بعضی بازی ها هم lib هاشون توی فایل apk نیست یعنی بعدا درست میشه مثلا بازی Fruit Ninja PiB وقتی نصب میشه توی یه گوشی روت شده رفتم به مسیر data/data/com...... ولی lib که توی اونجا بود با اونی که توی فایل apk بود فرق داشت چه داخلش چه اسمش.
3. شما الان این بازی رو مثال زدی برای مثال برو بازی Lane Spiliter رو همینجوری هک کن من یه کم حالیم شه هر چقدر این کد ها رو تک تک اسماشون رو نگاه کردم چیزی پیدا نکردم

ممنون ببخشید سوالام زیاد شد

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام
ببخشید که این تاپیک رو میکشم بالا

خیلی ممنون از آموزش خوبتون خیلی خوبه مخصوصا برای گوشی هایی که اصلا روت نمیشه مثه ماله من بدبخت
فقط چندتا سوال

1. الان من lib یه بازی رو باز کردم هر چی گشتم هیچی پیدا نکردم که پول ربط داشته باشه سرچ هم زدم هر چی به ذهنم می رسید رو زدم ولی هیچی نیومد.
2. بعضی بازی ها هم lib هاشون توی فایل apk نیست یعنی بعدا درست میشه مثلا بازی Fruit Ninja PiB وقتی نصب میشه توی یه گوشی روت شده رفتم به مسیر data/data/com...... ولی lib که توی اونجا بود با اونی که توی فایل apk بود فرق داشت چه داخلش چه اسمش.
3. شما الان این بازی رو مثال زدی برای مثال برو بازی Lane Spiliter رو همینجوری هک کن من یه کم حالیم شه هر چقدر این کد ها رو تک تک اسماشون رو نگاه کردم چیزی پیدا نکردم

ممنون ببخشید سوالام زیاد شد

سلام

اگه به این صورت کدها پیدا نشه، باید تمام کدها رو بررسی کنید و نیاز به آزمون خطای زیادی داره و اگه با زبان اسمبلی آشنا نباشید کار خیلی خیلی سخت و زمان بریه. برای اینجور بازی ها پیشنهاد می کنم یا بدون هک بازی کنید یا منتظر نسخه ی مد شده بمونید:)

A

amirreza895

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام داداش میشه اون برنامه هیی رو که باهاشون مود میکنی رو به ایمیلم بفرستی:)ممنون میشم :116: اینم ایمیلم :amirreza895@gmail.com:116::116::grin:

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام داداش میشه اون برنامه هیی رو که باهاشون مود میکنی رو به ایمیلم بفرستی:)ممنون میشم :116: اینم ایمیلم :amirreza895@gmail.com:116::116::grin:
درود
مشخصه که اصلا ارسال اول رو نخوندید ...

تمامی نرم افزار ها در ارسال اول موجود هست ...

موفق باشید

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا