اختصاصی آموزش مد سازی و هک بازی های اندروید

• شروع کننده موضوع A.Shadow
  • تاریخ شروع
S

smusic

کاربر تالار
کاربر تالار
آقا مجبور شدم این بخش رو باز کنم خواهش آموزش مد سازی کلش آف کلنز رو هم قرار دهید مخصوصا شما میتونید تو بخش شیلد ها الماس های اون بخش که نیاز به 150 تا الماس رو منفی کنید یعنی وقتی تو اوایل بازی روی گزینه 150 الماس که به صورت مثبت از الماس ها کم میکنه اونو منفی کنید تا وفتی اون بخش رو زدیم الماس هامون به جای اینکه کم بشه زیادتر بشه میتونید اینو قرار بدید با تشکر

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
آقا مجبور شدم این بخش رو باز کنم خواهش آموزش مد سازی کلش آف کلنز رو هم قرار دهید مخصوصا شما میتونید تو بخش شیلد ها الماس های اون بخش که نیاز به 150 تا الماس رو منفی کنید یعنی وقتی تو اوایل بازی روی گزینه 150 الماس که به صورت مثبت از الماس ها کم میکنه اونو منفی کنید تا وفتی اون بخش رو زدیم الماس هامون به جای اینکه کم بشه زیادتر بشه میتونید اینو قرار بدید با تشکر
سلام
چون اطلاعات بازی توی سرور ذخیره میشن هکش آسون نیست؛ یا حداقل من اطلاعات کافی برای این کار رو ندارم:)

E

elcapo

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام . دیدم اخرین پاسخ دیروز بوده گفتم بگم اینجا

من 2 تا سوال دارم

1- وقتی بازی را مود کردیم چطوری میشه از روش یه setup ساخت تا به دوستانم بدم

2- من میخواهم کلشو خودم هک کنم . اگر بازی کرده باشین در کلش اف کلنز که دیگه دشمن دست رسی نداریم هزاران نفر در بازی هستن حالا اگر من بخواهم مقدار خرید ساختمان جدید 9999999999- کنم باید چی کار کنم گفتید ریجستر R0 در خودش 255 تا ذخیره میکنه من باید از چه ریجستری استفاده کنم تا بشه 9999999999- یا هر مقدار عددی که خواستم را داخلش ذخیر کنم

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام . دیدم اخرین پاسخ دیروز بوده گفتم بگم اینجا

من 2 تا سوال دارم

1- وقتی بازی را مود کردیم چطوری میشه از روش یه setup ساخت تا به دوستانم بدم

2- من میخواهم کلشو خودم هک کنم . اگر بازی کرده باشین در کلش اف کلنز که دیگه دشمن دست رسی نداریم هزاران نفر در بازی هستن حالا اگر من بخواهم مقدار خرید ساختمان جدید 9999999999- کنم باید چی کار کنم گفتید ریجستر R0 در خودش 255 تا ذخیره میکنه من باید از چه ریجستری استفاده کنم تا بشه 9999999999- یا هر مقدار عددی که خواستم را داخلش ذخیر کنم

سلام.

می تونیدبا استفاده از نرم افزار autoapktools ( یا هر نرم افزار مشابه دیگه ای ) برنامه رو دیکامپایل کنید، بعد فایل مود شده رو قرار بدین و مجددا کامپایل کنید.(آموزش توی اینترنت هست :) )

فکر می کنم این اطلاعات داخل سرور ذخیره میشن شما باید سعی کنید اطلاعاتی که به سرور فرستاده میشه رو پیدا کنید و تغییر بدید

E

elcapo

کاربر تالار
کاربر تالار
یه سوال اگر بخواهم هر بازی دیگه ای را 9999999- بکنم بای از چه ریجستری استفاده کنم

E

elcapo

کاربر تالار
کاربر تالار
ببخشید یه خواهش دارم میدونم اینجا جاش نیست ببخشید واقعا شرمنده . اگر یه فایل Win RAR به شما بدم میتوانید رمزشو بشکونید

ممنونم

O

omidkermani

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام خیلی ممنونم از اموزش
از کجا میشه مقادیر پول و امیاز و غیره در بازی تشخیص داد؟؟

AmiR 120

AmiR 120

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام و کمک آقا این ida ارور میده میگه : key file not found کمک کنید آقا احمد.

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام و کمک آقا این ida ارور میده میگه : key file not found کمک کنید آقا احمد.
درود؛
انتی ویروس رو غیر فعال کنید بعد نصب کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر ...

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا