آموزش مستقیم کردن لینک های غیر مستقیم

sajad50

sajad50

کاربر تالار
کاربر تالار
درود

اگه فایلی دارید بدید براتون مستقیم کنم تو هر آپلودسنتری خواستید بهتون تحویل میدم

این برنامه هم خودش مستقیم میکنه و راحت فایلتو میتونی دانلود کنی با استفاده از خود برنامه

دانلود ورژن جدید برنامه uTorrent

اگه خودت میخوای مستقیم بکنی برو تو این سایت www.zbigz.com

یه اکانت بساز از طریق کلیک بر روی Log in/Sign up.
مطابق تصویر زیر بر روی Upload کلیک کنید و سپس بر روی Go کلیک نمایید.
مشاهده پیوست 6922

پنجره ای باز می شود و از شما می پرسد که Free می خواهید باشید یا Premium.

مشاهده پیوست 6923

6- اگر اکانت رایگان را می خواهید استفاده کنید بر روی Free کلیک کنید در غیر این صورت بر روی Premium کلیک کنید. فقط اینو بگم که در حالت Premium تمامی امکانات سایت نامحدود می شود مثل حجم دانلود، فضای اختصاصی ، سرعت و … .

مشاهده پیوست 6924

بر روی دکمه Zip کلیک کنید تا فایل مستقیم شده فشرده شود.
حالا بر روی نام فایل کلیک کنید تا آن را با لینک مستقیم دانلود نمایید. این لینک مستقیم قابلیت Resume (ادامه) هم دارد و لازم نیست حتماً دانلود یکجا انجام شود.

مشاهده پیوست 6925

یادت باشه حجم بیشتر از یه گیگ نمیتونی مستقیم کنی باید Premium داشته باشی تا نامحدود باشه برات

اگه سوالی داشتی در خدمتم
سلام دوست عزیز من میخواستم لینک های این ابلودسنتر رو مستقیم کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
City-Upload - Easy way to share your files

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
سلام دوست عزیز من میخواستم لینک های این ابلودسنتر رو مستقیم کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
City-Upload - Easy way to share your files
درود
باید اکانتPremium داشته باشید در غیر اینصورت امکان پذیر نیست بخوای لینک مستقیم بسازی
فایل تورنت هم نمیشه بدون Premium مستقیم کنی تو سایتش فقط ریموت فایل داره اونم محدوده
موفق باشید.

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
تشکر بابت راهنمایی ولی چطور میشه اکانت خرید اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

خواهش، اول ثبت نام کن تو سایت بعد از تب بالا رو گزینه Upgrade to premium کلیک کن بعد باز شدن صفحه ی کم بیای پایین هم قیمت زده هم روز رو هر کدوم خواستی انتخاب کن فقط رو مستطیل سفید کلیک کن نه سبز بعد اونم که یه صفحه دیگه برات باز میشه که اطلاعات میخواد اونو وارد کنی حله کشور هم بزار ایران

برای خرید اک از قندشکن استفاده کن اگه برات ارور داد.

sajad50

sajad50

کاربر تالار
کاربر تالار
خواهش، اول ثبت نام کن تو سایت بعد از تب بالا رو گزینه Upgrade to premium کلیک کن بعد باز شدن صفحه ی کم بیای پایین هم قیمت زده هم روز رو هر کدوم خواستی انتخاب کن فقط رو مستطیل سفید کلیک کن نه سبز بعد اونم که یه صفحه دیگه برات باز میشه که اطلاعات میخواد اونو وارد کنی حله کشور هم بزار ایران

برای خرید اک از قندشکن استفاده کن اگه برات ارور داد.
دوست عزیز این صفحه اومد یک سوال ایا از موجودی اکنت که دارم میشه استفاده کرد اگه میشه لطف کن وراهنمایی کن اگه نمیشه چطوری باید هزینه رو پرداخت کنم

پیوست ها

• 2015-10-25_161359.jpg
    2015-10-25_161359.jpg
    87.1 کیلوبایت · بازدیدها: 57
NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
دوست عزیز این صفحه اومد یک سوال ایا از موجودی اکنت که دارم میشه استفاده کرد اگه میشه لطف کن وراهنمایی کن اگه نمیشه چطوری باید هزینه رو پرداخت کنم
اگه میخوای ریموت کنی میشه اما محدوده دیگه، امکانت دیگش پولیه برای خرید اکانت هم از سایتهای خارجی ویزا وهزارتا چیز دیگه میخواد که پشیمونت میکنه دیگه منم والا کاملا بلد نیستم و آشنایی آنچنانی ندارم
ی روش دیگشم هست که اکانت کسی بخوای هک ازش استفاده کنی بنظر منم هیچوقت همچین کاری نکن چون صد در صد میفهمن پیگیر میشن
بعضی از سایت ها هم هستن براتون اک میخرن و شما به راحتی استفاده میکنید
ولی همونطور که گفتم من زیاد آشنایی ندارم خواستی یه سرچی تو اینترنت بزن شاید کمکت کرد

sajad50

sajad50

کاربر تالار
کاربر تالار
اگه میخوای ریموت کنی میشه اما محدوده دیگه، امکانت دیگش پولیه برای خرید اکانت هم از سایتهای خارجی ویزا وهزارتا چیز دیگه میخواد که پشیمونت میکنه دیگه منم والا کاملا بلد نیستم و آشنایی آنچنانی ندارم
ی روش دیگشم هست که اکانت کسی بخوای هک ازش استفاده کنی بنظر منم هیچوقت همچین کاری نکن چون صد در صد میفهمن پیگیر میشن
ولی همونطور که گفتم من زیاد آشنایی ندارم خواستی یه سرچی تو اینترنت بزن شاید کمکت کرد
تشکر دوست
عزیز بابت وقتی که گذاشتی وراهنمایی کردی موفق باشید

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا