آموزش هک بازی تانک آنلاین (Shell Shock Live)|استفاده ازمپ هاو تانک های مخصوص لول بالا

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
خب دوستان عزیز با یکی دیگه از آموزش ها درخدمت شما هستم...
این آموزش رو توی تاپیک جدا زدم تا هم دسترسی بهش ساده تر باشه و هم پاسخ به سوالا....
این لینک آموزش اول و همچنین لینک دانلود نرم افزار های لازم
http://forum.persianbax.ir/thread4554-10.html#post20043

----------------------
خب میریم سراغ آموزش
همونطور که میدونید در این بازی شما میتونید شکل تانکتون رو عوض کنید اما بعضی از تانک ها یا Deluxe Only هستند یا برای استفاده ازشون باید Tank pack خرید:

13339700621.png

و همینطور در هنگام ساخت یک روم بعضی از مپ ها برای لول های بالاتر هستند:

13339701641.jpg

در این آموزش میخوام بهتون نشون بدم که چطوری از اینها استفاده کنید

ابتدا نرم افزار Thunder Shell رو باز کنید(میتونید از گوگل کروم یا فایرفاکس هم استفاده کنید)

و صبر کنید تا بازی لود شه بعد Cheat Engine ( که از این به بعد بهش CE می گیم) رو باز کنید و با کلیک روی مانیتور در گوشه ی برنامه پروسه ی Thunder Shell رو انتخاب کنید
(برای کروم باید پروسه ی Chrome و برای فایرفاکس باید Plugin-Container.exe رو انتخاب کنید)
ما از تانک شروع میکنیم:
اولین تانک رو انتخاب کنید طوری که فلش سمت چپ غیرفعال بشه:
13339703541.png

در CE و در قسمت value مقدار 1 رو بنویسید و روی First Scan کلیک کنید
دوباره وارد بازی میشیم و روی فلش سمت راست کلیک میکنیم و دومین تانک رو انتخاب میکنیم
مجددا در CE مقدار 2 رو وارد کرده و روی NextScan کلیک میکنیم
در بازی تانک سوم رو انتخاب میکنیم و در CE عدد 3 رو نوشته و Next Scan رو میزنیم
تانک چهارم رو در بازی انتخاب و عدد 4 رو سرچ میکنیم
(اگه باز هم تعداد مقدارهای پیدا شده زیاد بود این عمل رو ادامه میدیم)
و در آخر دو مورد پیدا میشه
اون ها رو به پایین منتقل میکنیم و هردو رو انتخاب کرده و Enter رو میزنیم
تعداد تانک ها 14 تاست که 4 تای اونها باز هستن ما میتونیم به دلخواه یکی از اعداد 1 تا 14 رو بزنیم و وقتی وارد یک روم بشید و بازی رو شروع کنید میبینید که شکل تانکتون عوض شده
(اگه شما این کار رو انجام دادید و وارد یک روم شدید اما از روم Kick شدین یا روم پر بود و در هرصورت مجددا به صفحه ی اصلی برگشتین باید مجددا مقدار اون دو مورد یافت شده رو در CE تغییر بدین)
--------------------------------------------------------------------------
آموزش دوم:
برای ساخت یک روم روی دکمه ی Create کلیک میکنیم:
13339710891.jpg

و اولین مپ رو انتخاب میکنیم وارد CE شده و روی دکمه ی New Scan کلیک میکنیم
در قسمت Value مقدار یک رو زده و First Scan رو کلیک میکنیم
مجددا به بازی برگشته و مپ دوم رو انتخاب میکنیم
در CE عدد 2 رو سرچ میکنیم
مپ سوم رو انتخاب و عدد 3 رو سرچ میکنیم
(اگه باز هم تعداد مقدارهای پیدا شده زیاد بود این عمل رو ادامه میدیم)
تا در آخر یه مورد پیدا میشه
اون رو به پایین انتقال میدیم و روی آن کلیک کرده Enter را میزنیم

تعداد مپ ها شصت تاست که 16 تای آنها باز هستند
شما میتونید یک عدد دلخواه از یک تا شصت بزنید
عدد دلخواه رو زده و روم رو ایجاد میکنیم

13339714171.jpg

-------------------------

موفق باشید.....

Tetris

Tetris

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : آموزش هک بازی تانک آنلاین (Shell Shock Live)|استفاده ازمپ هاو تانک های مخصوص ل

بسیار بسیار ممنون بخاطر آموزش خوبتون
واقعا معرکه بود
دستتون درد نکنه و تشکر فراوان :22:

A

ashkan?en2

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : آموزش هک بازی تانک آنلاین (Shell Shock Live)|استفاده ازمپ هاو تانک های مخصوص ل

آقا من میخوام تو chrome اجرا کنم ولی برا من تو چت 4تا chrome میاره. چیکار کنم؟

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

احیانا چند تب در مرورگر باز نمیکنید؟

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

آخریش رو باز کنید

hokom

hokom

کاربر تالار
کاربر تالار

سلام من وقتی Thunder Shell Beta رو اجرا کنم بعد از اینکه لود شد ceاجرا کردم و advanc option نرقتم که پاوس کنم بعد رفتم تو بازی و تانک همون جورری که گفتید سمت چپ غیر فعال کردم . و تو ce قسمت واول 1رو انتخاب کردم و first scanبعدش اینا که میاد سمت چپ پایین بیارم یا نه؟اگه میشه یه ویدیو بذارید ممنون میشم

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

سلام من وقتی Thunder Shell Beta رو اجرا کنم بعد از اینکه لود شد ceاجرا کردم و advanc option نرقتم که پاوس کنم بعد رفتم تو بازی و تانک همون جورری که گفتید سمت چپ غیر فعال کردم . و تو ce قسمت واول 1رو انتخاب کردم و first scanبعدش اینا که میاد سمت چپ پایین بیارم یا نه؟اگه میشه یه ویدیو بذارید ممنون میشم
سلام
pause کردن خیلی مهم نیست
بعد از اینکه عدد یک رو وارد کردین و First scan رو زدین باید تانک دوم رو انتخاب کنید و Next Scan رو بزنید بعد تانک سوم و عدد سوم و Next Scan و تانک چهارم و..
باید این کار رو تا موقعی انجام بدین که تعداد یافته ها یک یا دو مورد بشه بعد به پایین منتقل میکنید

چشم اگه فرصت کردم حتما یه ویدئو میزارم:چشمک

A

aminhitman

کاربر تالار
کاربر تالار

من توی یکی از فیلم ها که در یوتیوب بود دیدم در قسمت wepon ها همه تیر ها فعال بود
یعنی وقتی باز میکرد این قسمتو کل مانتیورش تیر بود!!!!
خیلی عجیب بود
کسی اگه بلده بگه

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

من توی یکی از فیلم ها که در یوتیوب بود دیدم در قسمت wepon ها همه تیر ها فعال بود
یعنی وقتی باز میکرد این قسمتو کل مانتیورش تیر بود!!!!
خیلی عجیب بود
کسی اگه بلده بگه
ممکنه لولش بالا بوده باشه!

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا