آموزش هک بازی تانک آنلاین (Shell Shock Live)|استفاده ازمپ هاو تانک های مخصوص لول بالا

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
پاسخ : آموزش هک بازی تانک آنلاین (Shell Shock Live)|استفاده ازمپ هاو تانک های مخصوص ل

نه به خاطر دات نت فریمورکه

H

hacker1

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : آموزش هک بازی تانک آنلاین (Shell Shock Live)|استفاده ازمپ هاو تانک های مخصوص ل

سلام میشه بگید چطوری میشه پک ها رو باز کرد؟پک های تیر هارو میگم

A

aryancoe

کاربر تالار
کاربر تالار

سلام . من هر کاری کردم نمیشه . این پیغام که میگه u can,t acces to this tank . please chose other .. رو میده :(

A

aryancoe

کاربر تالار
کاربر تالار

aloooooooo

Sajjad MT

Sajjad MT

گنده تالار!
مدیر بازنشسته

اسپم نکنید !!!
مسئول پست بیاد به سوالا جواب میده!!

idhidden48

idhidden48

کاربر تالار
کاربر تالار

سلام . من هر کاری کردم نمیشه . این پیغام که میگه u can,t acces to this tank . please chose other .. رو میده :(

شما باید تانک یک تا چهار رو انتخاب کنید و بعد عدد رو به تانک مورد نظر تغییر بدید و بعد از تغییر عدد دیگه تانک رو عوض نکنید

E

encoderrr

کاربر تالار
کاربر تالار

nemishe be jaye 15 ye adade dige gozasht be joz tank meshki jore dige nadare?

N

nimamehran

کاربر تالار
کاربر تالار

این هکو همه می دونن

F

faraz7126979

کاربر تالار
کاربر تالار

اين توضيحات در تانك 2 هم كاربرد داره؟

S

sahar.safa

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : آموزش هک بازی تانک آنلاین (Shell Shock Live)|استفاده ازمپ هاو تانک های مخصوص لول بالا

سلام. نرم افزارThunder Shell Beta
رو از کجا دانلود کنیم؟

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا