آیا این عکس ها، عکس های لورفته گلکسی اس 4 (Galaxy S4) است؟(به روز شد)

• شروع کننده موضوع Jason Statham
  • تاریخ شروع
Jason Statham

Jason Statham

دل شکسته
کاربر تالار
کاربر فعال
تنها دو روز دیگر سامسونگ پرچم دار یک سال آینده خود را معرفی خواهد کرد و به تمام شایعات و گمانه زنی ها پایان می دهد.
به گزارش جی اس ام امروز یک عکس از گوشی با کد GT-I9502 منتشر شده است که به ادعای افراد منتشر کننده عکس به شما نشان می دهد که گلکسی اس 4 چه شکل و شمایلی دارد. چیزی که در عکس ها می بینیم یک گوشی با لبه های گرد است که اندروید نسخه 4.2.1 بر روی آن نصب است و دوربین 13 مگاپیکسلی دارد. از مشخصات دیگری که در اینجا می بینیم صفحه نمایش Full HD و پردازنده 1.8 گیگاهرتزی به همراه 2 گیگابایت رم است.
i9502-1.jpg
اگر چه شایعات پیش از این گفته بودند که گوشی گلکسی اس 4 لبه های گرد نخواهد داشت، بنابراین امکان این وجود دارد این گوشی یکی از گوشی هایی باشد که سامسونگ برای آزمایشات خود استفاده می کرده که با این وضعیت مشخصات داخلی آن مانند گلکسی اس 4 است ولی ظاهر آن متفاوت از گلکسلی اس 4 خواهد بود که در روز پنج شنبه معرفی خواهد شد.
i95021-1.jpg
اما جالب ترین نکته ای که در اینجا به چشم می خورد این است که گوشی که عکس آن را می بینید یک گوشی دو سیم کارته است. یعنی احتمال اینکه شاهد حضور گلکسی اس 4 دو سیم کارته نیز باشیم وجود دارد امام مطمئناً گوشی دو سیم کارته از روز اول معرفی نخواهد شد.
345-1.jpg
12345-1.jpg
13456-1.jpg

منبع: sammyhub

P4NISh3R

P4NISh3R

Comming soon...
مدیر بازنشسته
پاسخ : آیا این عکس ها، عکس های لورفته گلکسی اس 4 (Galaxy S4) است؟(به روز شد)

اینو چینیا درستش کردن!!
کاملا تابلوئه
+ اونی که من دیدم خیلی از این قشنگتر و پیشرفته تره!
فک کنم منم در مورد گلکسی اس 4 مظلب گذاشتم

Jason Statham

Jason Statham

دل شکسته
کاربر تالار
کاربر فعال
پاسخ : آیا این عکس ها، عکس های لورفته گلکسی اس 4 (Galaxy S4) است؟(به روز شد)

اینو چینیا درستش کردن!!
کاملا تابلوئه
+ اونی که من دیدم خیلی از این قشنگتر و پیشرفته تره!
فک کنم منم در مورد گلکسی اس 4 مظلب گذاشتم

والا این دوره چین همه چی میسازه وقتی برجه ایفلو ور میداره تو شهرش میسازه درگه از گوشی انتظاری نمیره :دی

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا