[نظرسنجی] آیا با تبلیغات "پاپ آپ" موافقید ؟

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
با سلام؛
همانطوری که مطلع هستید پرشین بکس تا به اینجا با هزینه های شخصی و کمک کاربران تونسته هزینه ی سرور های خودش رو تا حدودی تامین کنه ... اما میدونید که این سرور ها هم مناسب شما کاربران نیست ( ارور ها و ... ) و ما هم توانایی هزینه ی بیشتر از این رو نداریم ... از طرفی پرشین بکس جدا از سرور نیاز به تبلیغات و کارهایی از این دست داره که اون هم نیاز به منابع مادی داره ... با اینکه من خودم با تبلیغات پاپ اپ مخالف هستم اما فعلا تنها راه کسب درآمد مطمئن برای ما همین روش هست ... خواستیم نظر شما کاربران عزیر رو هم بدونیم ... شما موافق این نوع تبلیغات هستید ؟
لطفا نظرات خودتون رو صادقانه و بدون هیچ رودربایستی بیان کنید ... چون رضایت شما برای ما مهمه :)

(لازم به ذکره هر تبلیغ پاپ اپ یک یا دوبار در روز برای هر نفر باز خواهد شد )

پنجره هاي باز شو (pop-up) پنجره هاي ثانويه مرورگر وب هستند كه هنگامي كه يك وب سايت را نمايش داده يا روي پيوند يك آگهي تبليغاتي كليك مي كنيد در مقابل يا در پشت پنجره جاري ظاهر مي شود.

پنجره هاي باز شو شامل تبليغات سایتهای سرگرمی و یا لینک های مفید خبری و ... طراحي و منتشر شده ، و انواع ديگر اطلاعات مي باشد

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
شخصا حالم از تبلیغات پاپ آپ به هم میخوره :)
اما به نظرم توی این شرایط با بر اندازی حال و روزی که داریم، 100 درصد موافقم

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
وای خیلی بده
ولی اگه تو گوشی مشکل ایجاد نکنه من مخالفت نمیکنم

Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال
من کلا بادرآمدسازی برای این وب موافقم

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
من که حالم به هم می خوره از پاپ آپ :|

البته تو روز دوتا مشکلی برا من و کاربرای قدیمی نیس، ولی خب برا کاربرای جدید و یا مهمان ها مشکل زایی می کنه، چون اون یه روز نمی مونه که تو سایت، همون دفعه اول که باز شد دیگه نمیاد که ببینه دفعه بعدی باز نمیشه:|

ولی بازم برا من مشکلی نداره و برا کاربرای جدید و مهمان مشکل میشه :دی

RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش
صد در صد موافق

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
اگه حقوق من از توش در بیاد موافقم در غیر این صورت هیچ ارزشی نداره والا:دی

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
تبلیغ رو در پورتال گذاشتیم
میتونید تست کنید

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا