اسپوف ( رایگان) کردن بازی های سیستم عامل بادا

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

اسپوف چیه ؟*

اسپوف یعنی اینکه یک بازی که پولی هست . ما میخوایم بازی که باید پول بدیم تا نصب کنیم رو بدون پول و رایگان نصب کنیم ! برای این کار باید بازی پولی رو جای بازی رایگان نصب کنیم . به این کار اسپوف میگیم .

بعد از اینکه متوجه شدیم اسپوف یعنی چی حالا باید یاد بگیریم که چطور اسپوف میکنند .

-نرم افزاری رو که در بالا دانلود کردید رو اگر اجرا کنید میبینید یه پنجره هست که 2 تا کادر انتخاب داره - orginal App و Container App . شما باید مسیری رو که اون بازی پولی که دانلود کردید ریختید به قسمت orginal App بدید . و قسمتی که برنامه ای رو که به اختیار خودتون و رایگان هم هست دانلود کردید رو به قسمت Container App* بدید .

حالا بر روی Spoof Original To Continer کلیک کنید تا فایل بازی اسپوف بشه و بازی رایگان شه.

حالا باید برید سراغ پوشه بازی رایگانه . (ContinerApp) اون پوشه رو کپی کنید و به memoryCard گوشی برید و جایگزین پوشه ای کنید که قبلآ پولی بود ( محتوی)

حالا برای اینکه گوشی آپدیت شه زبان گوشیتون رو به حالت های مختلف تغییر بدید و دوباره به حالت اول قرار بدید .

حالا بازی رایگان شد و میتونید بازی کنید . دقت کنید آیکن و نام بازی شما همون قبلی است
برای تغییر نام بازی باید به پوشه بازی در other>bada appliction برید . پوشه ای رو که بازیتون هست باز کنید . یه فولد با نام info هست باز کنید . فایل درونشو باز کرده و در اوایل یک جا نوشته بین تگ هاش اسم بازی است . اونو به هر چیز که دوست دارید تغییر بدید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
D

dmimidi

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : اسپوف ( رایگان) کردن بازی های سیستم عامل بادا

سلام
خسته نباشید
من گوشی Wave723 دارم و چندتا بازی دانلود کردم که بریزم توش......
اما هر کاری می کنم نمیشه!!!!
با wavespoofer هم هر کاری کردم نشد
اون قسمت که مربوط به original App و Container App هست همش Error میده!!!!
همش می گه the system cannot find the path specified !!!!!
2 تا راهنمایی می خوام:
1. این Error معنیش چیه و چطور حلش کنم؟؟؟
2. اون قسمت که تو توضیح اسپوف گفتین که :گریهشما باید مسیری رو که اون بازی پولی که دانلود کردید ریختید به قسمت orginal App بدید . و قسمتی که برنامه ای رو که به اختیار خودتون و رایگان هم هست دانلود کردید رو به قسمت Container App* بدید . )) رو بیشتر توضیح بدید که این آدرس ها کجا هستش دقیقا ؟؟؟ چون هر کاری می کنم نمی تونم به فهمم آدرسهاشون کجاست: مخصوصا آدرس اون قسمت که میگه: ((برنامه ای که به اختیار خودتون و رایگان هم هست دانلود کردید رو به قسمت Container App* بدید )) رو اصلا نمی تونم پیدا کنم و نمیدونم اصلا اون برنامه چی هست!!!!!!!!
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

P@rtiz@n

P@rtiz@n

ريزه ميزه تالار
مدیر بازنشسته

دوست عزيز از اين روش استفاده كن​

3.png

نرم افزارهای مورد نیاز :

برنامه کیز
دانلود آخرین ورژن برنامه applist با لینک مستقیم

آموزش :

1-ابتدا برنامه applist رو باز کنید و تب وسط که مثل آیکون برنامه کیز هست رو انتخاب کنید

2-سپس برنامه یا بازی که دانلود کردید و میخواید رایگان نصبش کنید رو از قسمت Browse انتخاب کنید و برنامه رو نبندید

توجه : باید برنامه یا بازی هایی که میخواید نصب کنید UnModified یا همون برنامه های UnSpoofed باشند و گزارش شده که برنامه Modified یا همون برنامه های کرک شده که باید روی برنامه خاصی جایگزین بشن با این متود سازگار نیستند و کار نخواهند کرد .

همچنین بصورت فشرده و با فرمت zip باشه و اگه با فرمت rar بود خودتون به فرمت zip تغییرش بدید

حواستون باشه که فایل ها و پوشه های اصلی بازی درون فایل فشرده داخل پوشه دیگه نباشن

هدف ما در اینجا این هست که تمام پوشه های مورد نیاز (اعم از Bin و Data و Res و info و Share و Signature و ...) رو به صورت مستقیم درون یک فایل zip داشته باشیم نه اینکه داخل یک پوشه دیگه باشند

3-بعد از انتخاب فایل فشرده بصورت زیپ ، برنامه کیز رو اجرا کنید و یک نرم افزار از samsongapps دانلود و نصب کنید
صبر کنید تا نصب تموم بشه

تبریک میگم کارتون عالی بود و شما موفق به اسپوف یک بازی پولی شدید و برید از برنامه یا بازی نصب شده لذت ببرید !!

حالا میپرسید چطور شد ؟!
وقتی شما برنامه applist رو باز نگه میدارید ، applist برنامه کیز رو مجبور به نصب برنامه یا بازی مورد نطر شما میکنه و اگه دقت کنید بعد از نصب دو تا آیکون روی گوشی شما دیده میشه
یکی برنامه اصلی که دانلود کردید و اجرا نمیشه
یکی هم برنامه یا بازی که اسپوف کردید !!

S

sadatiha

کاربر تالار
کاربر تالار

سلام دوست عزیز یهع مشکل
اخه بازی پولی رو اصلا نمیشه دانلود کرد چه برسه به نصب منظورتون از ارس فایل پولی که میخواید نصب کنید چیه؟

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا