اقدام جالب آنجلینا جولی در افغانستان (عکس)

Jason Statham

Jason Statham

دل شکسته
کاربر تالار
کاربر فعال

آنجلینا جولی ستاره هالیوود که چندی است در زمینه اقدامات بشردوستانه فعالیت می کند، در تازه ترین فعالیت خیرخواهانه اش مدرسه دخترانه ای را در روستایی نزدیکی کابل پایتخت افغانستان با هزینه شخصی اش ساخته کرده است.این مدرسه که در سال 2012 بنا شده گنجایش 200 تا 300 دانش آموز دختر را دارد.

0082241001365188883_parsnaz_ir-1.jpg

َپارس ناز

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
پاسخ : اقدام جالب آنجلینا جولی در افغانستان (عکس)

اگر یک نفر از آمریکا به آنها خوبی کند ؛ این همه جنایت ، کشتار و مهم تر اشغال افغانستان توسط امریکا که مثلاً قرار است با تروریسم مبارزه کند (!) را جبران نمی کند .

MagicalBOY

MagicalBOY

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته

اگر یک نفر از آمریکا به آنها خوبی کند ؛ این همه جنایت ، کشتار و مهم تر اشغال افغانستان توسط امریکا که مثلاً قرار است با تروریسم مبارزه کند (!) را جبران نمی کند .

خداییش درسته

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned

می دونید واسه چی اینکارو کرده؟؟ اون می خواد که تو این مدرسه از روش های غربی برای تدریس استفاده کنن!! یه طورایی می خوان که روش های خودشون رو به ما تزریق کنن! مگر نه اون که قصدش کمک به افغان ها نبود اون درواقع با این کارش به غربی ها می خواد قدرت بیشتری بده!

killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته

حالا مثلن افغان با شیوه اموزشی خودشون به کجا رسیده بودن تا حالا ؟

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned

حالا مثلن افغان با شیوه اموزشی خودشون به کجا رسیده بودن تا حالا ؟

عزیز من!! اولا یه زمانی افغان اونقدر قوی بود که اومد و صفوی رو به هم زد!!می فهمی! صفویه!! و بعدش هم که نادر شاه هم اونارو قاطی کرد اونا باز هم نباختن خودشون رو بطوری که یکی از سر سختترین رقیب های کریم خان زند حساب می شد! ثانیا اگه این آمریکا و این گروه های چرت و پرتی درست سرش بردارن افغانستان گلستان میشد! با توجه به سابقه تاریخی آن ها می تونیم بگیم که عرضه اش رو دارن!! ثالثا هم اون ها با ما هم دین هستن و هم زبان! چرا اجازه بدیم که غرب نفوذش رو بهش بیشتر کنه؟؟

killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته

1-عزیزم ایران هم برای خودش یه زمانی ابر قدرت بود
2-منظور منم از نظام اموزشی برای همین چند ده سال کذشته هستش

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned

1-عزیزم ایران هم برای خودش یه زمانی ابر قدرت بود
2-منظور منم از نظام اموزشی برای همین چند ده سال کذشته هستش

عزیز من حرف اول شما درست! درضمن مگه ایران الآن چشه؟؟ خیلی خوبه نظام آموزشیش!! من دیدم که این غربی ها به عراق نفوذ کردن! طوری که تو مدرسه هاشون بچه ها رو سرشون از اون کلاه هایی می ذارن که تو آمریکا واسه فارغ التحصیل ها میذارن (همون لباس آبی)

Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

عزیز من حرف اول شما درست! درضمن مگه ایران الآن چشه؟؟ خیلی خوبه نظام آموزشیش!! من دیدم که این غربی ها به عراق نفوذ کردن! طوری که تو مدرسه هاشون بچه ها رو سرشون از اون کلاه هایی می ذارن که تو آمریکا واسه فارغ التحصیل ها میذارن (همون لباس آبی)

چی میگی باو اون لباس و کلاه نماد یه دانشمند ایرانی هست اسمش یام نیست ولی فکر ابو علی سینابودیا کس دیگه ای
این نماد برای احترام به اون دانشمند

killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته

والا همینو بگو
الان متاسفانه جوری جا افتاده هر چی غرب استفاده کنه بده غیر اخلاقی تابو شکنی حتی اگه پیشینه تارخی اون مال خودمون باشه
نظام اموزشی ایرانی چش نی گوشه
لامصب هنوز تصمیم نتوستن بگیرن چی خوبه چی بده
فقط ازمون و خطا بلدن
یه کاری میکونن اگه خوب بود ادامه میدم اگه بد بود یه چیز بدتر پیدا میکنن میزارن جاش

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا