اموزش نصب رام بر روی گوشی ها اندرویدی ( اختصاصی پرشین بکس )

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
رفت مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییی
خب خداروشکر
بقیه کار رو طبق آموزش ارسال اول انجام بدید مشکلی پیش نمیاد...
سوالی بود در خدمتم

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
لطف کردید
الان بکاپ بگیرم یا نه ؟
معمولا با تعویض کرنل فایل هایی که در حافظه ی داخلی بودند پاک میشند...
تاثیری نداره... رام رو فلش کنید :)

A

alirezamh

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام من رام رو که نصب کدم بعد هر کاری میکنم google play که روش نصب میکنم هی ارور میده متاسفانه گوگل پلی بسته شد و برنامه های دیگه ی گوگل رو هم که این پیش نیازشونه باز نمیشن چکا کنم ؟
برنامه های gapps رو هم که مخصوص رام سیتالوژن بود دان کردم ولی باز همون مشکلو داره

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام من رام رو که نصب کدم بعد هر کاری میکنم google play که روش نصب میکنم هی ارور میده متاسفانه گوگل پلی بسته شد و برنامه های دیگه ی گوگل رو هم که این پیش نیازشونه باز نمیشن چکا کنم ؟
برنامه های gapps رو هم که مخصوص رام سیتالوژن بود دان کردم ولی باز همون مشکلو داره
سلام
با نصب gapps گوگل پلی و نرم افزار های گوگل به طور خودکار نصب میشن و نیازی به نصب مجدد نیست .

A

alirezamh

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام
با نصب gapps گوگل پلی و نرم افزار های گوگل به طور خودکار نصب میشن و نیازی به نصب مجدد نیست .
این gapps رو که دان کردم zip بود داخلش برنامه های گوگل که باید نصب میشد اینی که شما میگیید همونه یا فرق داره ؟؟

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا