اوزیل : قصد ترک مادرید را نداشتم اما رئال دیگر اعتقادی به من نداشت

Germanitor

Germanitor

Storm of Swords
مدیر بازنشسته
312477_heroa-1.jpg

آرسنال در آخرین لحظات نقل و انتقالات تابستانی با خرید مسعود اوزیل ستاره 24 ساله رئال مادرید رکورد هزینه شان در نقل و انتقالات را شکستند.
پنجره نقل و انتقالات تابستانی در شرایطی به پایان رسید که به نظر نمی رسید آرسنالی ها خریدی انجام دهند اما به یک باره در آخرین لحظات نقل و انتقالات تابستانی توپچی ها تصمیم گرفتند تا مسعود اوزیل ستاره 24 ساله رئال را جذب کنند.انتقالی که به نظر می رسد سران مادرید مشکلی با او نداشتند.

اوزیل به ارزش 50 میلیون یورو رئال را به مقصد آرسنال و لیگ برتر انگلیس ترک کرد در حالی که دومین پر هزینه ترین انتقال لیگ برتر محسوب می شود و از این حیث تنها انتقال فرناندو تورس از لیورپول به چلسی کمی بیشتر است.

با تمام این اوصاف اوزیل در تازه ترین صحبت های خود پس از تکمیل انتقالش به ارسنال گفت که قصد داشته در مادرید فوتبالش را ادامه دهد اما با از دست دادن اعتمادی که سران رئال به او داشتند به نظر نمی رسید جایی برای او در سفیدپوشان مادرید باشد.

او در مصاحبه با وبسایت رسمی فوتبال آلمان چنین گفت :"در پایان هفته من می خواستم همچنان در رئال بمانم اما اما متوجه شدم که سرمربی و سران باشگاه دیگر اعتقادی به من ندارند"

" من یک بازیکن هستم و نیاز دارم که در تیمی باشم من را باور داشته باشند چیزی که در آرسنال برای من وجود داشت و این دلیل انتقال من به اینجا بود"

"در حال حاضر به آینده فکر می کنم چرا که اعتماد سرمربی تیم را در اینجا دارم.صحبت طولانی از پشت تلفن با او داشتم.او برنامه هایش را به من توضیح داد و به من را نیز باور داشت،چیزی که به عنوان یک بازیکن به آن نیاز دارم"

او در ادامه افزود :" در لیگ برتر جزیره چالشی جدید پیش رو دارم.شنیده ام که اینجا هواداران فوق العاده ای دارد.شهری عالی با تیمی فوق العاده|

"ونگر من را باور دارد و می توانم در اینده حتی از این سطحی که هستم بالاتر بروم.می دانک که باید چه کاری برای این مهم انجام دهم.مطمئن هستم که آرسن ونگر باعث پیشرفت بیشتر من خواهد شد"

آخرین ویرایش:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا