مهم اگر شما مدیر پرشین بکس بودید ... ؟

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
درود؛
برای افزایش امکانات و خب گسترده تر کردن پرشین بکس به کمک و نظرات شما نیاز داریم . به همین دلیل این تاپیک رو ایجاد کردم تا از شما هم یاری بگیریم .

خب سوال اینه : اگر شما مدیر پرشین بکس بودید اولین اقدام شما بعد از مدیریت چه بود ؟

لطفا اسپم ندید و هدف خود را افزایش محبوبیت پرشین بکس قرار بدید .

ممنون

invisible

invisible

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : اگر شما مدیر پرشین بکس بودید ... ؟

اولین اقدام من فعال کردن قسمتی که مدیریت اون را به عهده دارم هست که بهترین موردش ارسال مطالب اختصاصی و ترجمه شده هست و در واقع بروز نگه داشتن قسمت مربوط
برخورد با اسپمرها با حذف پست هاشون بدون دادن اخطار-به این می گند برخورد مسالمت آمیز :))
معرفی و تبلیغات در مجامع مجازی و شبکه های اجتماعی که در اون عضو هستم و تشویق دوستانم برای عضویت در پرشین و تشویق آنان به فعالیت در فروم !
و موارد دیگر که الان فرصتش نیست

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

> تمرکز روی بحث آموزش و مطالب اختصاصی در زمینه های مختلف و جذب کاربران از طریق تبلیغات فکر می کنم مهمترین کارها باشد ...

Germanitor

Germanitor

Storm of Swords
مدیر بازنشسته

تشکیل یک حزب مجازی و ارتشی از هکر های کارامد و توانا از سر تا سر دنیا و حمله برق آسا به دیگر سایتها و سرورها و اینکه من خیلی ..... هستم :کول

mohsenzelzele

mohsenzelzele

کاربر تالار
کاربر تالار

خب ببینین من اگه مدیر بودم اولا این که من احساس می کنم خیلی پراکنده هست مطالب و به نظرم یه نظمی باید داده بشه نه این که هر کی یه مطلبی بزنه هیچ کی هم مطلبش به اون یکی ربط نداره یک مقدار به نظرم باید انسجام بیشتری پیدا کنه البته منظورم این نیست که بخش خاصی حذف بشه یا جلوی مطالب مختلف گرفته بشه باید کلا نظم بیشتری پیدا کنه خیلی در هم هست
و به نظرم یکی از چیز هایی که نیاز این فروم هست و به نظرم کمک می کنه به این که انسجام بیشتری پیدا کنه اینه که باید چند تا بحث بذارید و همه ی اعضا توی اون بحث شرکت کنن و خیلی خوب میشه این طوری حالا موضوعش رو به هر حال میشه مشخص کرد بعدا مثلا در مورد موضوعات اعتقادی ، تکنولوژی ، حتی سیاسی البته نه سیاسی غلیظ :دی بحث کلی سیاسی که خیلی هم وارد جزئیات نشه ، اقتصادی ، علمی و حتی آسماندژ :دی :دی
ولی کلا این پیشنهاد رو من محکم میدم که حتما حتما چند تا موضوع رو به بحث بذارید تا فروم هم فعالتر بشه

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

ممنون از همه شما که همکاری میکنید
محسن جان اگر امکانش هست یه خورده موضوع رو بازتر کن لطفا .
دقیقا چه بخش هایی ؟
چه چیز هایی ؟
منظور از این انسجام چیه ؟
ممنون :)

mohsenzelzele

mohsenzelzele

کاربر تالار
کاربر تالار

خودمم دیقا نفهمیدم چی گفتم آقا محمد :دی
ببین بالاخره باید فروم به هدفی داشته باشه و مطالب بیشتر به اون سمت بره الان این قدر مطالب زیاد هست و پراکنده که خب مثلا آدم میگه خب حالا قراره از این فروم و این مطالب چی بیرون بیاد دیقا هدف چیه
نمیگم مطالب مختلف نباشه اما بالاخره نمیشه که این قدر پراکنده باشه باید بیشتر مطالب بره به یه سمت خاص و به سمت یه موضوع خاص
شاید نتونستم منظورمو خوب برسونم :دی امیدوارم فهمیده باشین چی گفتم
به هر حال پیشنهاد اصلی من که امیدوارم اجرا بشه به بحث گذاشتن موضوعات مختلف هست این طور می تونیم به یک خرد جمعی برسیم و به دانشمون اضافه کنیم و با عقاید مختلف هم آشنا بشیم

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

خودمم دیقا نفهمیدم چی گفتم آقا محمد :دی
ببین بالاخره باید فروم به هدفی داشته باشه و مطالب بیشتر به اون سمت بره الان این قدر مطالب زیاد هست و پراکنده که خب مثلا آدم میگه خب حالا قراره از این فروم و این مطالب چی بیرون بیاد دیقا هدف چیه
نمیگم مطالب مختلف نباشه اما بالاخره نمیشه که این قدر پراکنده باشه باید بیشتر مطالب بره به یه سمت خاص و به سمت یه موضوع خاص
شاید نتونستم منظورمو خوب برسونم :دی امیدوارم فهمیده باشین چی گفتم
به هر حال پیشنهاد اصلی من که امیدوارم اجرا بشه به بحث گذاشتن موضوعات مختلف هست این طور می تونیم به یک خرد جمعی برسیم و به دانشمون اضافه کنیم و با عقاید مختلف هم آشنا بشیم

> منظور اینکه : هدف غایی پرشین بکس مشخص باشه و بیشتر تلاش ها در همان جهت سوق پیدا کند !

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

اسپم ها عدم تایید شد :)

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

خب
مثل اینکه همه رو هدف هم عقیده ایم :)
میریم سراغ سوال دو !
دوست دارید پرشین بکس روی چه مطلبی تمرکز کنه ؟

تفریحی ؟
بازی ؟
تخصی ؟
جامع ( همه چیز )
ای تی
و ...
ممنون

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا