ایا سونی اریکسون arc s رو به اندروید 4 اپدیت کنم ؟

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
درود !

به نظر شما من arc s رو به اندروید 4 اپگرید کنم؟

چون گفته میشه که مشکلاتی تو این نسخه هست و یکیشون هم همین نداشتن وایفای هستش!

کسایی که ارک دارن به داد برسن:دی

Joker

Joker

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
پاسخ : ایا سونی اریکسون arc s رو به اندروید 4 اپدیت کنم ؟

سلام.
من خودم ارک اس دارم حدودا چند ماه پیش گرفتم و چند روزبعدش هم آپدیت کردم.اول از همه بگم مشکل وای فای برای برخی از گوشی های htc بود و گوشیهای سونی هیچ مشکلی نداشتن.من وقتی آپدیت کردم آندروید 4.0.3 بود.این رام یک مقدار مشکل سرعت داشت ولی در آپدیت جدید سونی یعنی 4.0.4 این مشکل حل شده.
از ویژگی های این رام میتونم به سرعت و زیبایی محیط کاربری و کاربردی تر شدن آن نام ببرم و پیشنهاد میکنم به این ورژن کوچ کنید و طعم بستنی حثیری رو بچشید.
برای آپدیت هم که خودتون استادین اگر هم خواستین بگین من در خدمتم قدم به قدم توضیح میدم.
در آخر میتونم بگم آندروید 4 تنها مشکلش این بود توجه کنید میگم بود که یک سری برنامه ها رو جواب نمیداد یا فورس کلوز میداد دلیلشم این بود که برنامه نویسان آن ها روبرای آندروید2.3 ساخته بودن ولی در آپدیت هلای بعدی از سوی برنامه نویسان این مشکل حل شد.دیگر این که این رام از همه لحاظ بهتره فقط چون بسیار سبک تر از ورژن های قبل است در اجرای برخی بازی های اچ دی قدیمی مشکل داره.
سوال دیگه ای بود در خدمتم

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

ممنون
با اپدیت سرویس اپدیت کنم نسخه 4.0.4 رو داره دیگه؟

Joker

Joker

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته

ببینید هیچ فرقی نمیکنه.
اگر با sony pc companion آپدیت کنید نیازی به خاموش کردن گوشی نیست اما در آپدیت سرویس گوشی رو خاموش و مراحل گفته شده رو انجام میدین علاوه بر این در آپدیت با آپدیت سرویس سیم کارت هم حتما در بیارین.

نکته:من برای 4.0.3 سیم کارتمو در نیاوردم گوشیم سیم کارت همراه اولمو نشناخت و میگفت سیم کارت معتبر نیست مجبور شدم ایرانسل بگیرم!

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

خیلی ممنون اپدیت کردم !

عزیزان دیگه هم اگه میخوان اپدیت کنن حتما با sony pc companion اپدیت کنن .

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا