اینده اسسینز کرید رو شما انتخاب کنید

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
پاسخ : فوری بسیار مهم

یعنی ضدش
اصلا تو تو ساختن بازی نقش داری که میگی کمکشون میکنیم
من حرفم اینه که تو ایران باشه تو چه مشکلی داری؟
زمان خشایار شاه رو میخوان بسازن من تعجب میکنم اخه اون زمان توپ و تفنگ نبوده
پس این نسخه4 نمیاد شاید نسخه5پس نگران نباش
با تاریخ ما کار ندارن تو نسخه4
اینا هم کلا گیر دادن به خشایار شاه فیلم 300و.. فیلم های ضد ایرانی همش تو زمان اونه
الانم میگم هرچی دوست داری انتخاب کنید
میثم مثل اینکه کلا متوجه حرفم نمیشی !
مشکلی نیست . بالاخره مملکت ماهم داره به وسیله بعضی افراط ها و ... از دنیا فاصله میگیره و چهره بدی از ایران تو ذهن جهانیان ساخته میشه !

خوش باشی

Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

مشکلی نیست . بالاخره مملکت ماهم داره به وسیله بعضی افراط ها و ... از دنیا فاصله میگیره و چهره بدی از ایران تو ذهن جهانیان ساخته میشه !

خوش باشی
ای بابا من متوجه شدم که میگم
میگم بزار مردم به هرچی که دوست دارن رای بدن
بحث سیاسی هم نکن چون من دقیقا با تو موافقم
تا الان چهره بدی ساخته شده الان فکر میکنن ما چه موجوداتی هستیم
حرفم اینه که هنوز که نساختن تو داری دربارش بد میگی بزار بیاد بعدش بد بگو
درضمن تو کشور دیگه ای هم باشه فرقی نمیکنه کلا داستانش درباره ماست چرا نمیگری قضیه رو(الان جای امیر خالیه:دی)

- - - Updated - - -

خوش باشی
ای بابا من متوجه شدم که میگم
میگم بزار مردم به هرچی که دوست دارن رای بدن
بحث سیاسی هم نکن چون من دقیقا با تو موافقم
تا الان چهره بدی ساخته شده الان فکر میکنن ما چه موجوداتی هستیم
حرفم اینه که هنوز که نساختن تو داری دربارش بد میگی بزار بیاد بعدش بد بگو
درضمن تو کشور دیگه ای هم باشه فرقی نمیکنه کلا داستانش درباره ماست چرا نمیگری قضیه رو(الان جای امیر خالیه:دی)

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

به نظر من حالا بازی Assassins creed یکی از پرطرفدارترین های دنیا شده و اگر در مورد ایران و کلاً سرزمین پارس حقایق و خوبی هایی که انجام داده اند و مخصوصاً توان دریایی ما که در تاریخ بسیار قدرتمند بوده (منظورم در گذشته است) خیلی خوب است اما یادمان باشد که یک بیگانه هرگز نمی تواند آنچه که ما واقعاً هستیم یا بودیم را نمایش دهد نمونه اش هم همان فیلم شاهزاده ی پارسی است که گرچه خوب است اما پر است از غلط های تاریخی ولی من به ایران رای دادم چون نمی خواهم تاریخم را برای فرانسوی ها یا روسها یا هر کشور دیگری که ذره ای داستان به او ربط ندارد تعریف کنند ...

------------------------
-> در ضمن رفته بودم قبرستان نزدیک سال نو است ... یادی از رفتگان و شهدا بکنیم .

آخرین ویرایش:
Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

به نظر من حالا بازی Assassins creed یکی از پرطرفدارترین های دنیا شده و اگر در مورد ایران و کلاً سرزمین پارس حقایق و خوبی هایی که انجام داده اند و مخصوصاً توان دریایی ما که در تاریخ بسیار قدرتمند بوده (منظورم در گذشته است) خیلی خوب است اما یادمان باشد که یک بیگانه هرگز نمی تواند آنچه که ما واثعاً هستیم یا بودیم را نمایش دهد نمونه اش هم همان فیلم شاهزاده ی پارسی است که گرچه خوب است اما پر است از غلط های تاریخی ولی من به ایران رای دادم چون نمی خواهم تاریخم را برای فرانسوی ها یا روسها یا هر کشور دیگری که ذره ای داستان به او ربط ندارد تعریف کنند ...

ایول
محمد یاد بگیر

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

ایول
محمد یاد بگیر

درود.
نمیخواستم تو این بحث شرکت کنم . اما هر شخص برای خودش چارچوب و عقایدی داره . و بنده هم به دلیل سابقه بد مردمان بیگانه علاقه ای به رای ندارم .

حرف امیر رو قبول دارم . اما ...

ایا واقعا تاریخ ایران رو به تصویر میکشن ؟ یا اونجایی که دلشون میخواد رو میگن ؟ یا اصلا یه چیز دیگه رو به اسم تاریخ ایران به تصویر میشکن ؟

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

دوباره سلام من یک مثال از حرف محمد می زنم : فکر کن مثلاً در همین داستان پرچم سیاه را که تبلیغش را دیدیم را بخواهند در ایران بسازند ، به نظر شما امکانش نیست که ایران را به عنوان دشمن در بازی بسازند ؟ و در ضمن من یک بازی استراتژی خیلی معروف که اسمش محفوظ است دیدم که تاریخی بود و در آن کوروش چند لحظه صحبت می کند آن هم به عربی ! خب کجای این درست است ؟ حالا فکر کنید در یک بازی بسایر معروف مثل اساسین کرید یک همچین اشتباهی بشود ؛ آن وقت باز هم بازی تاریخی و حمایت از تاریخ ایران مطرح است ؟ یا اینکه ذهن همه ی جهان از غلطهای دیگری در مورد ما پُر میشود ؟ ولی همچنان سر حرف اولم هستم : من به ایران رای دادم چون نمی خواهم تاریخم را برای فرانسوی ها یا روسها یا هر کشور دیگری که ذره ای داستان به او ربط ندارد تعریف کنند ...

Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
پاسخ : اینده اسسینز کرید رو شما انتخاب کنید

منکه غیر از اینا نمیگم
عقیده خودتون رو بگید ولی منحرف نکنید محمد اول منظورش این بود که کسی رای نده خوب من خوشم نیومد
امیر جان حرفت کاملا درست ولی هنوز که نیومده بیرون داری دعوا میکنید میرسه یه روزی که ما یه بازی در حد اونا درست کنیم اونوقت تاریخ خودمون رو بازگو میکنیم

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا