بازی انلاین teeworlds

cheat4you

cheat4you

رییس الاف ها
کاربر تالار
باسلام من در این قسمت میخوام بازی teeworlds رو معرفی کنم.ان یک بازی دو بعدی است که به صورت گروهی و تک نفره اجرا میشود والبته بگم که انلاین است.شما اول یک فایل 5 مگابایتی را دانلود میکنید و بعد وارد بازی میشوید.من میخوام چند تا گروه در سایت پرشین بکس بسازیم و برنده ی این مسابقه یک 4 کارت شارژ 2 تومنی دریافت میکند.هرکسی امادگی داشت بگه تا گروه تشکیل بدیم وبریم برای مسابقه:دی:دی:دی11111

- - - Updated - - -

ما 6 گروه چهار نفره داریم پس زود تر اعلام کنید

cheat4you

cheat4you

رییس الاف ها
کاربر تالار
پاسخ : بازی انلاین teeworlds

چهار نفر اولی که اعلام کنند کاپیتان هستند

- - - Updated - - -

من کاپیتان اول

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned

ولي يه چیز بگم كه من فعلا تا 18 فروردين نمي تونم بازي كنم!

cheat4you

cheat4you

رییس الاف ها
کاربر تالار

کاپیتان دوم هم اومد

Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

یه شرحی از بازیش بده که چجوریه من هیچ ازلاعاتی ازش ندارم

AlirezaIR

AlirezaIR

غریب تالار !
کاربر تالار
کاربر فعال

age begi che toriye ma ham hastim

cheat4you

cheat4you

رییس الاف ها
کاربر تالار

باشه

معرفی:این بازی که یکی از برترین بازی های دوبعدی هستش تا این لحظه طرفداران بسیاری داره که دلایلش زیادن.از جمله میشه به حجم کم,گرافیک هنری جالب,موضوعی جذاب و آشنایی با افراد جدید و همچنین قابل بازی با دیال آپ رو نام برد.سبک بازی Run & Gun هستش.شما یک کاراکتر(به اصطلاح Tee (تی)) میسازید و در مود های بسیار زیاد بازی شرکت میکنید.این بازی مخصوص آنلاینه البته راه های آفلاینشم هست که بعدا در پست های جدا آموزش میدم.از خوبی های بزرگش که داره روز به روز این بازیو محبوب میکنه وجود سرورهای ایرانی برای اون هست.
خوب قدم اول)بازیو دانلود کنید!
قدم دوم)بازیو Unrar کنید و اجراش کنید.حالا برید به قسمت Settings و در قسمت Tee و اسم و قیافه تی خودتونو بسازید.
قدم سوم)برید قسمت Internet در بازی و سمت راست همه تیک ها به غیر از Comp. Version رو بردارید.(البته اگه تیک Standard Gametype رو برندارید سرورهای فقط مد های اصلی بازی که CTF و TM و DM هستن نمایش داده میشن که بسیار کمترن و سرور ایرانی هم براشون نیست اما اگه برش دارید ده ها برابر میشن سرور ها و همه ی سرورها با صد ها مد مختلف نمایش داده میشن که برای 3 مود اون ها سرور ایرانی هست)
Teeworlds_4-1.jpg

قدم چهارم)(بازی در سرور ایرانی) این قسمت اختیاریه ولی شدیدا توصیه میشه.شما در قسمت سرچ در پایین persian رو تایپ کنید تا 3 تا سرور رو بیاره براتون با 2 مد:DDRACE و FNG.پسورد سرور ها P30 هستش.
اسم یکی از سرورا Persian Block هستش که به تازه کار ها به هیچ وجه توصیه نمیشه چون سخته و مخصوص حرفه ای هاست.دو تای دیگه مدشونو به اختصار توضیح میدم:
Persian FNG:این مد اکشن تر از بقیه و به صورت تیمی هستش.2 تیم هستید قرمز و آبی و هر کس 3 تا سلاح داره:
الف)لیزر
ب)چکش
ج)زنجیر(Hook)
که هر کدوم مزیت خودشونو دارن:
الف)لیزر:با این سلاح به بقیه دشمنا شلیک باید بکنید.اگه بهشون بخوره به مدت چند ثانیه سیاه(به اصطلاح Freeze) میشن.در این مدت هیچ کاری نمیکنن.شما باید در زمانی که Freeze هستن با استفاده از Hook و چکش اونارو در یک سری سیخ که تو مپن بندازید.هر تیم 2 تا محل سیخ مخصوص داره که کار باهاشون سخته و فعلا نمیگم اما یه جا هست که برا همست و انداختن دشمن توش راحته که شما بهتره اونجا بکشید و بندازیدشون تا خودتون و تیمتون امتیاز بگیره.تیم برنده تیمیه که به سقف امتیاز تعیین شده(معمولا 500) برسه.
ب)چکش:دو تا کار میشه باهاش کرد:بزنید به دشمن Freeze شده پرت میشن به جلو که البته حرفه ای تر که بشید معمولا به دلیل کند بودن این کار ازش استفاده نمیکنید. و زدن به یار Freeze شده که اگه چند بار با چکش یارتونو که فریزه رو بزنید از فریز در میاد و شما و تیمتون 1 امتیاز ناقابل میگیرید!
چکش و Hook سلاحای اصلی بازین که تو همه مدا هستن.
ج)Hook:زنجیرتون که با کلیک راست میزنیدش.باهاش میتونید در و دیوارو بگیرید و بالا برید و تو حرکت استفاده کنید یا یاره فریز شدتونو عقب بکشید و از دشمن دور کنید و یا دشمن فریز شده رو باهاش تو سیخ بندازید.
این سلاح مهمترین سلاح کل بازی هستش که به تنهایی قابلیت کشتنو نداره ولی بیش از حد مهمه.
ddracelaser2-1.png

DDRACE:این مد که تیمیه و اصلا اکشن و جنگ نداره و همه با هم یارن پرطرفدار ترین مده بازیه.به صورت ساده طوریه که شما با استفاده از چکش و Hook و با کمک یاراتون(بسیار مهم تکی نمیشه رفت این مپ ها رو) باید از مسیرای سخت بگذرید و به ته مسیر برسید.
این مد پیچیدگی های زیادی داره و آموزشش بیشتر تجربیه ولی بازم من در پست های آینده آموزش میدم مد رو تا جایی که بتونم!

نکته آخر:سرور های این بازی ها کاری از دوستانمون در انجمن P30world هستن پس اگه مشکلی در رابطه با سرورها داشتید و یا سوالی داشتید + این وبلاگ در اونجا هم میتونید بپرسید که مسلما با سرعت خیلی بیشتری جواب میدن.اسم من در اون انجمن Sub-Zero70 هستش.سوالی بود در خدمتم!

AlirezaIR

AlirezaIR

غریب تالار !
کاربر تالار
کاربر فعال

migam shoma counter 2d bazi nemikonid
onam be hamin khobiye

- - - Updated - - -

migam shoma counter 2d bazi nemikonid
onam be hamin khobiye

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا