اختصاصی بازی های انحصاری XBox One ـی که خواهیم دید

هتل های مشهد

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
لایک ها
3,968
درود؛
یکی از داغ ترین رقابت ها، رقابت بین دو کنسول نسل هشتِ XBox One و Play Staion 4 هست،
با توجه به اینکه هرکدام معایب و مزایایی دارند، نقطه اصلی رقابت، بازی های انحصاریست، در این تاپیک لیستی از پنج بازی انحصاری Xbox One را برای شما آماده کرده ایم :)

Halo 5 : Guardians

Halo_5_guardians.jpg

CrackDown 3

crackdown.jpg

Rise Of Tomb Raider

Rise_of_the_tomb_raider.jpg

Fable Legends

Fable_Legends.jpg

Quantum Break

Quantum-Break-E3-2013-Xbox-One-Trailer_8.jpg

شما بیشتر منتظر کدام بازی هستید ؟

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
لایک ها
9,107
درود ،
خسته نباشی امیر جان
من شخصا Quantum Break و Fable Legends رو از همه بیشتر دوست دارم.
ضمنا این نکته رو باید بگم که Rise Of Tomb Raider تنها انحصاری زمانی است (البته هنوز به صورت کامل تایید نشده ) ، بنابراین تقریبا نمیتونه یک عنوان انحصای برای این کنسول باشه !
و شاید بشه ScaleBound رو انحصاری تر (!) دونست !

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
لایک ها
3,968
درود ،
خسته نباشی امیر جان
من شخصا Quantum Break و Fable Legends رو از همه بیشتر دوست دارم.
ضمنا این نکته رو باید بگم که Rise Of Tomb Raider تنها انحصاری زمانی است (البته هنوز به صورت کامل تایید نشده ) ، بنابراین تقریبا نمیتونه یک عنوان انحصای برای این کنسول باشه !
و شاید بشه ScaleBound رو انحصاری تر (!) دونست !
خب فعلاً که برای PS و یا PC تایید نشده، و فقط برای XBox هست، پس انحصاری میگیریمش دیگه :دی

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
لایک ها
9,107
خب فعلاً که برای PS و یا PC تایید نشده، و فقط برای XBox هست، پس انحصاری میگیریمش دیگه :دی
تا حالا اینقدر قانع نشده بودم :دی
ولی من دوست ندارم انحصاری بشه !
چون قابلیت اجرا با کیفیت بهتر رو روی رایانه های شخصی یا پلی استیشن داره !

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
لایک ها
3,968
تا حالا اینقدر قانع نشده بودم :دی
ولی من دوست ندارم انحصاری بشه !
چون قابلیت اجرا با کیفیت بهتر رو روی رایانه های شخصی یا پلی استیشن داره !
الآن توهین کاملاً اشکار به ایکس باکس وان کردی :)) پلی استیشن رو قبول ندارم ... چون بالاخره نبرده !
ولی رایانه شخصی درسته، قطعاً کیفیتش بیشتر خواهد بود، ولی کامپیوترِ ایده آلی که همیشه میگیم از کنسول قوی تره، ما نداریمش !

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
لایک ها
9,107
الآن توهین کاملاً اشکار به ایکس باکس وان کردی :)) پلی استیشن رو قبول ندارم ... چون بالاخره نبرده !
ولی رایانه شخصی درسته، قطعاً کیفیتش بیشتر خواهد بود، ولی کامپیوترِ ایده آلی که همیشه میگیم از کنسول قوی تره، ما نداریمش !
>من توهینی به این کنسول نکردم ، من خودم طرفدار XONE هستم ، ولی باید قبول کرد که X1 در بخش ESRAM مشکل جدی داره و در آینده نمیشه زیاد روش حساب باز کرد !

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
لایک ها
3,968
>من توهینی به این کنسول نکردم ، من خودم طرفدار XONE هستم ، ولی باید قبول کرد که X1 در بخش ESRAM مشکل جدی داره و در آینده نمیشه زیاد روش حساب باز کرد !
درسته، چون DDR3 هست یکم سرعتش پایین تره، ولی فعلاً تو اجرای بازی ها باهم برابرن ! برای یک شخصی که طرفدار Xbox باشه، 360 بدی و بگی XOne ـه، گرچه میبینه کیفیتش داغونه، ولی بازم میگه وای پسر چه محشره ! :دی یکی که به Xbox علاقه داشته باشه، سخت افزار مانع لذت بردنش نیست

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
لایک ها
9,107
درسته، چون DDR3 هست یکم سرعتش پایین تره، ولی فعلاً تو اجرای بازی ها باهم برابرن ! برای یک شخصی که طرفدار Xbox باشه، 360 بدی و بگی XOne ـه، گرچه میبینه کیفیتش داغونه، ولی بازم میگه وای پسر چه محشره ! :دی یکی که به Xbox علاقه داشته باشه، سخت افزار مانع لذت بردنش نیست
>فکر میکنم کسی که طرفدار XBOX هست قطعا فرق 360 و ONE رو میدونه !
البته من با قسمت آخر صحبتاتون موافقم ، ولی با این وضعیت مالی ، بهتر هست آدم کور کورانه (!) تصمیم نگیره و البته عاقبت اندیش و دور اندیش باشه .
و البته این رو هم بگم که هر دو کنسول سونی و مایکروسافت هر دو در پاییز سال آینده بروزرسانی سخت افزاری و ساختاری خواهند شد.

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
لایک ها
3,968

ادامه لیست :

Inside

(این عنوان واقعاً جالب بود !) Cuphead

Gears Of War

Below

Scalebound

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
لایک ها
3,968
>فکر میکنم کسی که طرفدار XBOX هست قطعا فرق 360 و ONE رو میدونه !
البته من با قسمت آخر صحبتاتون موافقم ، ولی با این وضعیت مالی ، بهتر هست آدم کور کورانه (!) تصمیم نگیره و البته عاقبت اندیش و دور اندیش باشه .
و البته این رو هم بگم که هر دو کنسول سونی و مایکروسافت هر دو در پاییز سال آینده بروزرسانی سخت افزاری و ساختاری خواهند شد.
من چرا این پست رو الان میبینم ؟! :||
نه، منظورم این بود که یه مایکروسافت فن به هر روشی که باشه لذت میبره !، این خبری که گفتید منبعش کجاست ؟!