اختصاصی بازی های انحصاری XBox One ـی که خواهیم دید

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
درود؛
یکی از داغ ترین رقابت ها، رقابت بین دو کنسول نسل هشتِ XBox One و Play Staion 4 هست،
با توجه به اینکه هرکدام معایب و مزایایی دارند، نقطه اصلی رقابت، بازی های انحصاریست، در این تاپیک لیستی از پنج بازی انحصاری Xbox One را برای شما آماده کرده ایم :)

Halo 5 : Guardians

Halo_5_guardians.jpg

CrackDown 3

crackdown.jpg

Rise Of Tomb Raider

Rise_of_the_tomb_raider.jpg

Fable Legends

Fable_Legends.jpg

Quantum Break

Quantum-Break-E3-2013-Xbox-One-Trailer_8.jpg

شما بیشتر منتظر کدام بازی هستید ؟

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
درود ،
خسته نباشی امیر جان
من شخصا Quantum Break و Fable Legends رو از همه بیشتر دوست دارم.
ضمنا این نکته رو باید بگم که Rise Of Tomb Raider تنها انحصاری زمانی است (البته هنوز به صورت کامل تایید نشده ) ، بنابراین تقریبا نمیتونه یک عنوان انحصای برای این کنسول باشه !
و شاید بشه ScaleBound رو انحصاری تر (!) دونست !

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
درود ،
خسته نباشی امیر جان
من شخصا Quantum Break و Fable Legends رو از همه بیشتر دوست دارم.
ضمنا این نکته رو باید بگم که Rise Of Tomb Raider تنها انحصاری زمانی است (البته هنوز به صورت کامل تایید نشده ) ، بنابراین تقریبا نمیتونه یک عنوان انحصای برای این کنسول باشه !
و شاید بشه ScaleBound رو انحصاری تر (!) دونست !

خب فعلاً که برای PS و یا PC تایید نشده، و فقط برای XBox هست، پس انحصاری میگیریمش دیگه :دی

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
خب فعلاً که برای PS و یا PC تایید نشده، و فقط برای XBox هست، پس انحصاری میگیریمش دیگه :دی

تا حالا اینقدر قانع نشده بودم :دی
ولی من دوست ندارم انحصاری بشه !
چون قابلیت اجرا با کیفیت بهتر رو روی رایانه های شخصی یا پلی استیشن داره !

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
تا حالا اینقدر قانع نشده بودم :دی
ولی من دوست ندارم انحصاری بشه !
چون قابلیت اجرا با کیفیت بهتر رو روی رایانه های شخصی یا پلی استیشن داره !
الآن توهین کاملاً اشکار به ایکس باکس وان کردی :)) پلی استیشن رو قبول ندارم ... چون بالاخره نبرده !
ولی رایانه شخصی درسته، قطعاً کیفیتش بیشتر خواهد بود، ولی کامپیوترِ ایده آلی که همیشه میگیم از کنسول قوی تره، ما نداریمش !

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
الآن توهین کاملاً اشکار به ایکس باکس وان کردی :)) پلی استیشن رو قبول ندارم ... چون بالاخره نبرده !
ولی رایانه شخصی درسته، قطعاً کیفیتش بیشتر خواهد بود، ولی کامپیوترِ ایده آلی که همیشه میگیم از کنسول قوی تره، ما نداریمش !
>من توهینی به این کنسول نکردم ، من خودم طرفدار XONE هستم ، ولی باید قبول کرد که X1 در بخش ESRAM مشکل جدی داره و در آینده نمیشه زیاد روش حساب باز کرد !

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
>من توهینی به این کنسول نکردم ، من خودم طرفدار XONE هستم ، ولی باید قبول کرد که X1 در بخش ESRAM مشکل جدی داره و در آینده نمیشه زیاد روش حساب باز کرد !
درسته، چون DDR3 هست یکم سرعتش پایین تره، ولی فعلاً تو اجرای بازی ها باهم برابرن ! برای یک شخصی که طرفدار Xbox باشه، 360 بدی و بگی XOne ـه، گرچه میبینه کیفیتش داغونه، ولی بازم میگه وای پسر چه محشره ! :دی یکی که به Xbox علاقه داشته باشه، سخت افزار مانع لذت بردنش نیست

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
درسته، چون DDR3 هست یکم سرعتش پایین تره، ولی فعلاً تو اجرای بازی ها باهم برابرن ! برای یک شخصی که طرفدار Xbox باشه، 360 بدی و بگی XOne ـه، گرچه میبینه کیفیتش داغونه، ولی بازم میگه وای پسر چه محشره ! :دی یکی که به Xbox علاقه داشته باشه، سخت افزار مانع لذت بردنش نیست
>فکر میکنم کسی که طرفدار XBOX هست قطعا فرق 360 و ONE رو میدونه !
البته من با قسمت آخر صحبتاتون موافقم ، ولی با این وضعیت مالی ، بهتر هست آدم کور کورانه (!) تصمیم نگیره و البته عاقبت اندیش و دور اندیش باشه .
و البته این رو هم بگم که هر دو کنسول سونی و مایکروسافت هر دو در پاییز سال آینده بروزرسانی سخت افزاری و ساختاری خواهند شد.

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش

ادامه لیست :

Inside

2781166ae58427a2e6bec9e8a5debc63.jpg

(این عنوان واقعاً جالب بود !) Cuphead

8e98dfdcac117df39d97dd91c1b03beb.png

Gears Of War

186b75b0d8fb5d47290f26f266a62eab.jpg

Below

cfa12124d1c9246f4151269fb5bfa30d.jpg

Scalebound

d2dab85c0206a23c5be95d980590aafe.jpg

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
>فکر میکنم کسی که طرفدار XBOX هست قطعا فرق 360 و ONE رو میدونه !
البته من با قسمت آخر صحبتاتون موافقم ، ولی با این وضعیت مالی ، بهتر هست آدم کور کورانه (!) تصمیم نگیره و البته عاقبت اندیش و دور اندیش باشه .
و البته این رو هم بگم که هر دو کنسول سونی و مایکروسافت هر دو در پاییز سال آینده بروزرسانی سخت افزاری و ساختاری خواهند شد.
من چرا این پست رو الان میبینم ؟! :||
نه، منظورم این بود که یه مایکروسافت فن به هر روشی که باشه لذت میبره !، این خبری که گفتید منبعش کجاست ؟!

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا