ویژه بازی Beyond : two souls

• شروع کننده موضوع Java.Her
  • تاریخ شروع
Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
عالم ماورا :

گسترش و پیشرفت بازیهای رایانه ای در سال های اخیر از منظرهای گوناگون بر کسی پوشیده نیست؛ تقریباً همه ی ما متوجه افزایش کیفیت بصری و گرافیک ، تخریب پذیرتر شدن محیط بازیها ، بهتر شدن مکانیک و ساختار بازیها ، افزایش اثر گذاری گیمرها بر داستان بازی در بازی های نقش آفرینی و خارج شدن بازی ها از حالت خطی ( از یک مسیر و یک پایان مشخص به چندین راه ممکن برای انجام ماموریت ها و چندین پایان در بازیهای امروزی رسیدیم ) و بسیاری پیشرفت های جالب دیگر شده ایم . اما در کنار همه ی این اتفاقات ، بازی هایی ظهور کردند که در آنها همانند فیلم های سینمایی ( و حتی بالا تر از آنها ) احساس ایفای نقش و حضور در دنیای بازی را می کنیم ؛ بازی هایی مثل Beyond : Two souls

do.php

در این بازی شما در نقش جودی هُلمز قرار می گیرید ؛ دختر جوانی که به دلیل توانایی های غیر طبیعی خود که حاصل پیوند میان او و روحی به اسم آیدین است ، در یک مرکز پزشکی و امنیتی مورد مراقبت قرار می گیرد ( اِلین پیج ،تمامی حرکات بدن و چهره ی جودی را عیناً بازی کرده است ) . آیدین ، توانایی های متعددی دارد که از جمله ی آنها می توان به قابلیت گشتن آزادانه در محیط ، تخریب اشیا در صورت لزوم و در اختیار گرفتن کنترل سایر افراد و حتی کشتن آنها اشاره کرد ! او در شرایط مختلف به جودی کمک می کند و همواره همراه اوست ، به همین دلیل شاید مهم ترین معمای بازی کشف همین رابطه بین جودی و آیدین باشد .

do.php

این بازی در سبک ماجراجویی (Adventure) در حال ساخت است و در هر لحظه شما می توانید به سادگی کنترل جودی یا آیدین را برای حل مسائل و چالش های پیش رویتان برعهده بگیرید . صحنه های اکشن بازی که ظاهراً از ساختار دگمه زنی اعصاب خردکُن قدیمی فاصله گرفته کاملاً به واکنش های سریع و منطقی شما نیاز دارد و عدم موفقیت شما می تواند در مواردی ، مسیر بازی را تغییر دهد. مکالمات میان شخصیت ها هم قسمت بسیار مهمی است ، جایی که شما به سوالات و پاسخ های متعدد مواجه می شوید که داستان را برایتان روایت می کنند ، امکان تعامل جودی با شخصیت ها و اشیای مختلف در کنار این گفت و گوها به بازی عمق می بخشد و همین مطلب است که می تواند تجربه ی هریک از ما را از این بازی تغییر دهد؛ یا به قول علی شریفی : ( این که بخواهید بیشتر در فضا و داستان غرق شوید و تمامی حالت های ممکن را امتحان کنید کاملاَ به خود شما واگذار شده است – دنیای بازی شماره ی 148 - )

do.php

در این بازی که به صورت انحصاری برای PS3 عرضه خواهد شد می توانید در سخت ترین و هیجان انگیزترین لحظات زندگی جودی با او همراه شوید و با اعمال و تصمیمات خود سرنوشت و پایان داستان او را مشخص کنید . Beyond با رده بندی +16 سال (رده بندی Pegi ) در 11 اُکتبر سال 2013 ( نوزدهم مهرماه 92) منتشر خواهد شد ، منتظر این فیلم _ بازی که شاهکار دیگری است از آقای کیج ،از جمله بهترین نویسندگان بازی و خالق Heavy rain ، باشید ...

do.php

آخرین ویرایش:
NecromanceR

NecromanceR

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
پاسخ : بازی Beyond : two souls

بازیه خوبیه دیوید کیج سازنده خوبیه ولی من از گیم پلیش خوشم نمیاد اگر مثله گیم پلی هوی راین باشه که کاملا خطی و سینمایی بود

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

بازیه خوبیه دیوید کیج سازنده خوبیه ولی من از گیم پلیش خوشم نمیاد اگر مثله گیم پلی هوی راین باشه که کاملا خطی و سینمایی بود

من هم شخصاً نظر شما را در مورد چنین بازیهایی دارم ! به نظرم باید گیمر را کاملاً راحت بگذاریم ولی به هرحال به تجربه اش می ارزد چراکه این بازی از باران شدید کاملتر است البته من PS3 ندارم ولی یک راهکار برای بازی کردنش دارم که بعداً بهتون میگم ...

آخرین ویرایش:
lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار

نه انصافا تو بازی heavyrain دست بازیباز بسته بود؟
چند تا پایانش رو تجربه کردین؟
تا حالا چند تا بازی بوده که توش gameover معنی نداشته؟
چند تا بازی بوده که به تعداد heavyrain پایان داشته؟
خیی بی انصافیه در مورد این بازی اینجوری نظر دادن:|
واقعا شاهکار بی نظیری بوده وهنوزم هست

پ.ن:راستی اقای المانی:دی(اسمتون رو نمیدونم) تو پرونده بازی دارم نقد و بررسی tlou رو می نویسم اگه اجازه میدید تو پرونده بازی هم قرار بدم:)

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

نه انصافا تو بازی heavyrain دست بازیباز بسته بود؟
چند تا پایانش رو تجربه کردین؟
تا حالا چند تا بازی بوده که توش gameover معنی نداشته؟
چند تا بازی بوده که به تعداد heavyrain پایان داشته؟
خیی بی انصافیه در مورد این بازی اینجوری نظر دادن:|
واقعا شاهکار بی نظیری بوده وهنوزم هست

پ.ن:راستی اقای المانی:دی(اسمتون رو نمیدونم) تو پرونده بازی دارم نقد و بررسی tlou رو می نویسم اگه اجازه میدید تو پرونده بازی هم قرار بدم:)

درود ، حرف شما کاملاً درسته ولی منظور ما در مورد چیز دیگه ای بود ! در ضمن من (امیر جرمنی ملقب به جواهر) به عنوان مدیر پرونده ی بازی خیلی خوشحال میشم که از نقدها و دیدگاه های شما هم استفاده بکنیم ؛ نقدتان را در اختیار ما بگذارید تا در اولین فرصت آن را منتشر کنیم. ممنونم

آخرین ویرایش:
Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

>> در اینجا همچنین می توانید تصاویری از Beyond:two souls را مشاهده کنید : (خودتان که میدونید من همیشه تریلر می گذارم ؛ حالا یک بار خواستیم تنوعی بشه !!!؟! )

do.php

do.php

do.php

do.php

do.php

do.php

do.php

آخرین ویرایش:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا