بحث در مورد انتی ویروس ها!

general

general

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
علی من هنوز 100 روز لیسانس kis11 رو دارم . تموم بشه حتما میخرم ...
-> دد جون نارحت نشی ها ولی آخرش همه مجبوریم که لیسانس همه ی نرم افزار ها و وسایلمون رو بخریم ...
-> من هم به همین خاطر میگم از این آنتی ویروسی که گفتم استفاده کنید.
برای یه سری از نرم افزارها مثل آنتی ویروس رعایت کپی رایت خوبی ولی برای یه سری دیگه از نرم افزار ها که به خاطر تحریم ایران به ما پشتیبانی نمیدن لازم نیست

Sir $@|eh

Sir $@|eh

بابابزرگ تالار:دی
مدیر بازنشسته
آنتی ویروسی که کدهاش تو اینترنت باشه هیچ امنیتی نداره .... همه ما باید به قوانین کپی رایت احترام بگذاریم ...
-> باید بین من و علی 393 وبقیه دوستان که پول خرج میکنیم و به امنیت اهمیت میدیم و کسایی کهاین طوری هستندیک فرقی باشه دیگه...
من بابت رعایت کپی رایت بهت احترام میذارم اما من فقط 16 سالمه!
با کدوم منبع در آمد باید برم سالی 70000 تومن بدم واسه آنتی ویروس؟
مشکل اینجاست که توی ایران 70000 تومن خیلی زیاده(برای یه آنتی ویروس) اما توی یه کشوری مثل آمریکا این پول حدودا میشه 70 دلار که عملا پول خاصی به حساب نمیاد!

آخرین ویرایش:
M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
اینجا میتونید بحث رو ادامه بدید!

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
کاملا درسته . من با نظر سیمرو موافقم . من هم 16 سالمه و البته بگم اگر ماردم برای کامپیوتر خودش آنتی ویروس نمیخرید شاید منهمهرگز از کاسپرکی استفاده نمیکردم

-> اما سعی میکنم قوانین رو رعایت کنم ؛ مثلا گرچه نمیتونم بازی های اصل خارجی رو بخرم ولی بازی های داخلی اصل رو که میتونم ...
khansariha (20).gif

* ویرایش شد:

سیمرو درسته!

در ضمن اسپم ها عدم تایید شد!

nodije

آخرین ویرایش:
crysiskh

crysiskh

کاربر تالار
کاربر تالار
دل همتون بسوزه
من کسپر اورجینال دارم
:d:d:d:d

Sir $@|eh

Sir $@|eh

مدیر بازنشسته
من میرم از سایت کسپر یا نود 32 دانلود میکنم
تنها فرقش با مال شما اینه که مال من اولین لایسنسش تریال هست
وقتی که لایسنسش تموم شه میرم یه لایسنس جدید میدم به خوردش چه فرقی با مال شما خواهد داشت؟~x(
این دفه اگه کسی بیاد بگه مال من اورجیناله تمام کسایی رو که تو فروم پست دادن له میکنم~x(~x(~x(
(چه قدر اعتماد به نفس دارم:d:d:db-))

King Of War

King Of War

The DestroyerOf Darkness
کاربر تالار
بیت دیفندر الان تو رده بندی بعضی سایت ها اوله.ولی چه کنیم که نسخه ی اصلش هم
گرونه و هم کمیاب:005::گریه

Sir $@|eh

Sir $@|eh

مدیر بازنشسته
به نظرمن منابغ سخت افزاری زیادی هم مصررف مبکنه
بنابراین مقرون به صرفه نیست

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا