[نظرسنجی] برترین جمله احساسی کدام است ؟

برترین جمله احساسی کدام است ؟

• گزینه شماره 1

رای: 4 33.3%
  • گزینه شماره 2

رای: 2 16.7%
  • گزینه شماره 3

• گزینه شماره 4

رای: 1 8.3%
  • گزینه شماره 5

رای: 9 75.0%
  • گزینه شماره 6

• گزینه شماره 7

• گزینه شماره 8

رای: 5 41.7%
  • گزینه شماره 9

رای: 4 33.3%

• مجموع رای دهندگان
    12
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.
M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
با سلام؛

یکی از کاربران و دوستان قدیمی تالار تصمیم به ایجاد این مسابقه گرفتند و بنده هم به دستور ایشان blood_vampire تاپیک نظر سنجی را ایجاد می نمایم . همانطور که اطلاع دارید جایزه این مسابقه توسط اقا مرتضی اهدا خواهد شد ...

جملات :

شماره شرح
1 برایش نوشتم: “به امید فردای بهتر” دو هفته بعد شنیدم ازدواج کرد ! بعدهـــــــــــا فهمیدم آن روز “الف” فردا را یادم رفته بــــــــــود.
2 جهانم بی تو الف ندارد !
3 همین مسیر را مستقیم بروی میرسی به دو راهی یک راه به من ختم می شود ، آن دیگری به ختم من . . .
4 من نه فرهادم نه مجنونم نه بیژن من همان عاشق دل ساده ی تنهام که بی تو هیچم.....
5 پسر خاله:آدما نباس دوست پیدا کنن چون وقتی میرن وقتی دیگه نمیشه بهشون زنگ بزنی وقتی نمیتونی درد و دل کنی یا حتی باهاشون شوخی کنی و بخندی ... و همه دوستی خلاصه میشه تو عکسهات و خاطراتت هی بغض تو گلوت گیر میکنه خفه ات میکنه آدما باس همیشه تنها بمونن
6 شاید آن روز که سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبری ازدل پر دردگل یاس نداشت، باید این گونه نوشت هرگلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس زندگی اجباریست
7 گل یخ در زمـــسـتان تو هستم اسیر ناز چــشـمان تـو هـستم مـــرا پــرپر مکـــن با بی وفایی که من مشتاق دیدار تو هستم
8 And maybe a few years later We pass each other carelessly and say That stranger Was so similar to my memories ...
9 گاهی وقتها دلم میخواهد بگویم: من رفتم ؛ باهات قهرم ، دیگه تموم! دیگه دوستت ندارم ….. وچقدر دلم میخواهد بشنوم: کجا بچه لوس !؟ غلط میکنی که میری ….. مگه دست خودته ؟ رفتن به این راحتی نیست ! اما …. نمیدانم چه حکمتیست که آدمی همیشه اینجور وقتها میشنود : به جهنم … !!!

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
پاسخ : برترین جمله احساسی کدام است ؟

شرط میبندم همه بچه ها دارن به خودشون رای میدن :دی

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار

پ گزینه ۵ چطور ۴ تا رای اورده

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار

میگم این مرتضی اگه جایزه میده
در صورت برنده شدن خودش کی جایزه شو میده

GreaT VampirE

GreaT VampirE

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

من که حالا برنده نمیشم اگه هم من برنده بشم خودم به نفر دوم جایزه میدم :دی
حالا این شماره 5 کیه؟

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته

خدایی چه معنی داره به خودتون رای میدید که چی میخواین چی ثابت کنین الان

- TURK -

- TURK -

کاربر تالار
کاربر تالار
جمله ی خودم قشنگ تره... :53:

متــــرسک چه زيبا مي گويد:
وقتي نميشــود رفت، همين يک پا هم اضــافيست . . .

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
نظر سنجی بسته شد . مرضیه خانوم رای اول رو آوردند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا