[مسابقه] بهترین عکس و عکاس | سری اول

• شروع کننده موضوع Technical
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.
Technical

Technical

لاغر تالار
Banned
پاسخ : بهترین عکس و عکاس | سری اول

مو که فقط استارتریم داداش!! من فک کنم اوایلش می تونستم از ابزار های مدیریتی استفاده کنم (نظر سنجی بذارم)

ولی الآن دیگه شرمنده شدم!

Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال

کلن هر کسی که مسئولش هست دیگه
مخاطب خاصی نداشتم

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

دعوا نکنید :)
استارتر این تاپیک امیر سیستم هست که مشخصه . و به پیشنهاد امیر سعی میکنیم این مسابقه رو ادامه بدیم
اما از اونجایی که مسابقه ها رو باید یک مدیر سرپرستی کنه امیر جرمنی مسئول مسابقه شده و جایزه رو هم ایشون اهدا میکنه .

یه نکته رو بگم شما در این تاپیک فقط با عکستون اعلام امادگی کنید . در تاپیک نظرسنجی مسابقه شکل منظم تری داره .

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned

دعوا نکنید :)
استارتر این تاپیک امیر سیستم هست که مشخصه . و به پیشنهاد امیر سعی میکنیم این مسابقه رو ادامه بدیم
اما از اونجایی که مسابقه ها رو باید یک مدیر سرپرستی کنه امیر جرمنی مسئول مسابقه شده و جایزه رو هم ایشون اهدا میکنه .

یه نکته رو بگم شما در این تاپیک فقط با عکستون اعلام امادگی کنید . در تاپیک نظرسنجی مسابقه شکل منظم تری داره .

آخر سر جایزه چیه؟

IMANPAZOKI

IMANPAZOKI

کاربر تالار
کاربر تالار

aks-neveshte-khandedar-radsms-02.jpg
بدون شرح !!!

IMANPAZOKI

IMANPAZOKI

کاربر تالار
کاربر تالار

دقیقا خودم گرفتم
فامیلمونه !!!

s.j

s.j

کاربر تالار
کاربر تالار

تمام نکنید من میخواهم بشرکتم اما انتخاب سخته....بزارید فردا:10005::chaker:

imelia

imelia

کاربر تالار
کاربر تالار

میدونم عکسم رو میشه خیلی وقتا تو آسمون پیدا کرد واسه همینم اونو گذاشتم واسه اینکه بگم ای کاش میشد خاطرات خوب و زیبا هم دوباره مثل ابرای خوب و خوشکل برگردن؟!
DSC00314.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا