اختصاصی به لیگ ایران برای حضور در FIFA 16 رای دهید

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
درود ،
خب طبق روال هرساله فیفا نظرسنجی را برای اضافه کردن یک لیگ به نسخه بعدی فیفا گذاشته است .
امید میرود با رای شما دوستان به لیگ ایران ( iranian League ) شاهد حضور لیگ کشورمان در فیفا 16 باشیم :)
برای رای دهی به لینک زیر مراجعه فرمایید :

لیـــــــــــــــنک

یا حق .

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
گرچه فوتبالی نیستم، و بازی های فوتبال رو هم زیاد دوست ندارم، ولی رای داده شد :دی

والا یه بار یوبیسافت هم یه چیزی مثل این گذاشته بود که نسخه بعدی Assassin's Creed چی باشه موضوعش ! تو گزینه ها خشایار شاهِ ایران هم بود ... بیشترین رای هم آورده بود، ولی بازم چیزی دیده نشد.

آخرین ویرایش:
M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
Ea Sports کجا ! Ubisoft کجا :پی
ضمنا Ea در نظرسنجی های قبلی لیگ های انتخاب شده رو اضافه کرده!

آخرین ویرایش:
NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
رای دادم ولی عمرا اضافه کنن حالا ببین:|

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
عمرا اضافه کنن چیه :|
اگه اول بشیم که اضافه میکنن ولی تازه 1 درصدیم :|
کشور اول 9 درصده

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
عمرا اضافه کنن چیه :|
اگه اول بشیم که اضافه میکنن ولی تازه 1 درصدیم :|
کشور اول 9 درصده

تجربه داشتیم که میگیم دیگه :دی این نظرسنجی ها عملاً برا اسکول کردن ملت هستن :| تو سه تا نظرسنجی شرکت کردم برای ایران، تو یکیش هم ایران اول شد ولی اصن اتفاقی نیافتاد :/

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
تجربه داشتیم که میگیم دیگه :دی این نظرسنجی ها عملاً برا اسکول کردن ملت هستن :| تو سه تا نظرسنجی شرکت کردم برای ایران، تو یکیش هم ایران اول شد ولی اصن اتفاقی نیافتاد :/
من کاملا تا 5 سال اخیر رو یادمه هیچ کدوم هم ایران اول نشد

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
منظورم فیفا نبود :|

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا