اختصاصی تاپیک جامع رفع مشکلات Galaxy S6

• شروع کننده موضوع M.Bagheri
  • تاریخ شروع
M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
رفع مشکلات سامسونگ گلکسی اس 6 - Galaxy S6

a27518ec2b426c40cf3fcfcfddbeb2c5.jpg

با سلام؛
در این ارسال از پرشین بکس با تاپیک جامع رفع مشکلات Galaxy s6 در خدمت شما عزیزان هستیم ،نحوه ی کار این موضوع به این صورت می باشد که شما مشکلات و سوالات خود در خصوص گلکسی اس 6 در ارسال های جداگانه می پرسید و ماهم سعی می کنیم که پاسخ سوالات و مشکلات مربوط به سامسونگ گلکسی اس 6 را بیابیم و مشکل را حل نماییم ...

مشکلات متداول سامسونگ گلکسی اس 6 :
  • کم بودن زمان نگه داری شارژ باتری
  • سرعت کم وای فای و متصل نشدن به Wifi
  • آنتن دهی ضعیف
  • Gps دقیق نیست !

مشکل شما کدام است ؟ بپرسید !

R

redwishi

Guest
با سلام . من اس 6 دو سیم گرفتم . رفتم سیم کارت 4g نانو ایرانسل و نانو همراه اول هم گرفتم . 4g ایرانسل بیشتر اوقات 2 تا انتن داره ولی وقتی کسی بهم داره زنگ می زنه آنتن یکی یکی پر می شه تا فول شه ، یا موقعی که زنگ هم میزنم فول میشه .

نمودونم مشکل از 4g ایرانسله یا از گوشی؟؟؟ درضمن همراه اوله هم همیشه فوله

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
با سلام . من اس 6 دو سیم گرفتم . رفتم سیم کارت 4g نانو ایرانسل و نانو همراه اول هم گرفتم . 4g ایرانسل بیشتر اوقات 2 تا انتن داره ولی وقتی کسی بهم داره زنگ می زنه آنتن یکی یکی پر می شه تا فول شه ، یا موقعی که زنگ هم میزنم فول میشه .

نمودونم مشکل از 4g ایرانسله یا از گوشی؟؟؟ درضمن همراه اوله هم همیشه فوله
درود؛
4G ایرانسل در همه ی نقاط آنتن دهی مناسب نداره و به همین دلیل با آنت دهی سیمکارت اریانس مشکل دارید ،دلیل زیاد شدن آنتن در موقع تماس قطع شدن 4جی و فعال شدن ارتباط رادیویی هستش ...
نگران نباشید ،مشکل از گوشی نیست :)

R

redwishi

Guest
درود؛
4G ایرانسل در همه ی نقاط آنتن دهی مناسب نداره و به همین دلیل با آنت دهی سیمکارت اریانس مشکل دارید ،دلیل زیاد شدن آنتن در موقع تماس قطع شدن 4جی و فعال شدن ارتباط رادیویی هستش ...
نگران نباشید ،مشکل از گوشی نیست
با تشکر از پاسخگویی شما .

یک مشکل عجیب دیگه هم هست!! من قفل گوشی رو روی شناسایی با اثر انگشت گذاشتم در حالت معمولی با اثر انگشت باز میشه ولی اگر 3 ثانیه کلیک وسط(home) رو نگه دارم بدون اثر انگشت قفل گوشی باز میشه. هر چی هم تو تنظیمات دنبال رفع این مشکل گشتم چیزی پیدا نکردم . لطفا راهنمایی کنید

D

davooood

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام گوشی بنده س6 مودل g920p هستش sprint آمریکا 3g کار میکنه اما تنظیمات رو میزارم رو lte 4g گوشی ریست میشه و بالا میاد انتن شبکه و ندارم و شبکه را نمیشناسه. (سیم کارتم 4g هست . محلمون هم کاملا تهت پوشش lte 4g هست . گوشیه دیگه که دارم بدون مشکل کار میکنه.) لطفا کمک کنید

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام گوشی بنده س6 مودل g920p هستش sprint آمریکا 3g کار میکنه اما تنظیمات رو میزارم رو lte 4g گوشی ریست میشه و بالا میاد انتن شبکه و ندارم و شبکه را نمیشناسه. (سیم کارتم 4g هست . محلمون هم کاملا تهت پوشش lte 4g هست . گوشیه دیگه که دارم بدون مشکل کار میکنه.) لطفا کمک کنید
سلام
مطمئنید شبکه تحت پوشش اپراتور شما هست؟

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا