ویژه تاپیک جامع ماه محرم الحرام

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
85872135047448700417.gif

img.jpg

در این تاپیک هر چیزی که به ماه محرم مربوط رو میتونین قرار بدین عکس و فیلم و آهنگ و شعر و ....

راستی اگه میتونین فیلم و عکس هم از هیئت خودتون بگیرید بزارید :)

باز محرم شد و دل‌ها شکست / از غم زينب دل زهرا شکست باز محرم شد و لب تشنه شد / از عطش خاک کمرها شکست آب در اين تشنگي از خود گذشت / دجله به خون شد دل صحرا شکست قاسم و ليلا همه در خون شدند / اين چه غمي بود که دنيا شکست
محرم ماه غم نيست ماه عشق است / محرم مَحرم درد حسين است

التماس دعا

Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال
کد آهنگ پیشواز ایرانسل ویژه دهه اول ماه محرم

مجموعه ای از گلچین بهترین کدهای آهنگ پیشواز ایرانسل را در این پست برایتان آماده کرده ایم.

کدهای آهنگ پیشواز ویژه محرم سال ۹۳ با مداحی محمود کریمی

٣٣١٨٨٩ کوفه وفا نداره محمود کریمی
۴۴١۴۶۶ گل نرگس بیا محمود کریمی
۵۵١١۶۶۴ لا فتی الا علی محمود کریمی
۴۴١٨١٢ میمیرم به یاد کوچه هامحمود کریمی
٣٣١٨٩٠ نام عمومحمود کریمی
۴۴١١٠٨ نوحه ۲محمود کریمی
۴۴١۶٧٩ وای حسین محمود کریمی
۵۵١٣٨۶ همای رحمت محمود کریمی
۴۴١۴۶٧ همه هست آرزویم محمود کریمی
۵۵١۵٧۶ یا موسی بن جعفر
٣٣١٨١۴ شاخه شمشادم محمود کریمی
۴۴١۴۶٩ شب عشق شب نور محمود کریمی
٣٣١٨١٢ طفلان محمود کریمی
۴۴١۴۵۵ عاشقی دردیه دوا نداره -محمود کریمی
٣٣١٧٨۴ عقد آسمانی محمود کریمی
۴۴١٣۶٢ علی رو عشقه محمود کریمی
۵۵١۴۵٣ فرزند پیغمبر محمود کریمی
٣٣١١۵۶ قشنگترین بابای دنیا محمود کریمی
٣٣١١۵٧ قشنگترین بابای دنیا ۲ محمود کریمی
۴۴١٨١٣ کریم کاری به جز جود و کرم نداره
٣٣١٧٨۵ پیوند کهکشانی محمود کریمی
٣٣١١١۴١ تن مجروح مادرمحمود کریمی
۵۵١١٢۴۴ جاده انتظار محمود کریمی
۵۵١١۶۶۶ جلال علی -محمود کریمی
۴۴١۶٨٣ جنگیدم به نفسهای آتشینم محمود کریمی
۴۴١۴۶٣ چشمامو می دوزم به جاده محمود کریمی
۴۴١١١٧ حسین -محمود کریمی
۵۵١١۶۶۵ در لرزش افتاد زمین محمود کریمی
۴۴١٣۶٣ دلم مجنونه امشبمحمود کریمی
۵۵١٣۴۴ دیدن روی ماه تو محمود کریمی
٣٣١٨٨۶ آرزوی کربلا محمود کریمی
٣٣١۴٧۴ اقا دوستت دارم محمود کریمی
٣٣١٩٨٧ امشب شب عیده محمود کریمی
٣٣١٨٨٧ بابا بابا محمود کریمی
٣٣١١۵١ بارگناه محمود کریمی
٣٣١١۵٢ بارگناه۲ محمود کریمی
٣٣١١۵٣ بارگناه۳محمود کریمی
۴۴١۶٨٢ بسته گشته چون بال و پرم محمود کریمی
٣٣١٨٨٨بوی پیرهنت محمود کریمی
۵۵١١۶۶٧بی خبرم نگذاری محمود کریمی==

گلچین کدهای پیشواز مداحی ویژه محرم سال ۹۳

۴۴١۶٠٩٨ منو یه دل هوایی حسین یعقوبیان ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٩۶ حسین جان حسین یعقوبیان ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٩٧ کربلا حسین یعقوبیان ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٩۴ غریب مادر حسن شیرازی ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٩۵ مسلم حسن شیرازی ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٩٣ دیر اومدی یا ابتا حسن شیرازی ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٩٢ ماتم زده هستیم محسن جهانگیری ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٩١ مشک آب چه شد محسن جهانگیری ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٨٩ علقمه در غم محسن جهانگیری ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٩٠ عشق ابالفضل محسن جهانگیری ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٨۵ آه و واویلا عباس مفتاح ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٨۶ میر سپاه من عباس مفتاح ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٨٧ پیکر عباس کجا عباس مفتاح ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٨٨ ساقی غرق خون عباس مفتاح ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٨١ کربلا قسمت اولسون محمود کریمی ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٨٢ تونی مشکه۱ احمد تونی ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٨٣ تونی مشکه احمد تونی ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٨۴ تونی مشکه۲ احمد تونی ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٧٧ کبوتر بی نشونه محمود کریمی ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٧٨ چشمهای بارونی عبدالرضا هلالی ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٧٩ شیعه ی ولایت سعید حدادیان ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٨٠ بی سروسامان توام یا حسین محمود کریمی ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٧٣ عالم دوباره ماتم سرا شد نیکبختیان ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٧۴ ز سما گذشته آهم سعید حدادیان ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٧۵ به سیاه چال زندان سعید حدادیان ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز
۴۴١۶٠٧۶ گناه بی گناهی محمود کریمی ٢۵٠٠ ریال ٣٠ روز

بهترین کدهای آهنگ پیشوازایرانسل مخصوص ماه محرم ۹۳

کدهای آهنگ های خوانندگان

89caa2761db9528b1cae2e6fd3c39470.jpg

محسن چاوشی – راه کربلا
۳۳۱۸۱۷

محسن چاوشی – ظهرعطش
۳۱۰۱۷۱۱
..
محسن چاوشی – غدیر خون
۳۱۰۱۷۰۷

محسن یگانه – بابا خدا نگهدار
۳۳۱۸۱۸

مهدی مقدم – سردار عاشق
۳۳۱۸۱۵

علی اصحابی – محشر کبری
۳۳۱۸۱۱

بنیامین بهادری – آقام آقام
۵۵۱۲۸۲

بنیامین بهادری – آقام آقام – قطعه دوم
۵۵۱۲۸۳

بنیامین بهادری – آقام آقام – قطعه سوم (بی کلام)
۵۵۱۲۸۴

علی عبدالمالکی – علی اصغر
۵۵۱۱۹۳۸

علی عبدالمالکی – علی اصغر – قطعه دوم
۵۵۱۱۹۳۹

محمد علیزاده – خدای احساس
۳۱۰۱۷۰۹

کد های نوحه و مداحی مداحان معروف

مجید بنی فاطمه – برادرم ابوالفضل
۲۲۱۱۳۱۲

مجید بنی فاطمه – پدر بی تو
۲۲۱۱۳۱۷

مجید بنی فاطمه – داره پرپر می زنه
۲۲۱۱۳۱۹

مجید بنی فاطمه – داره پرپر می زنه
۲۲۱۱۳۱۳

مجید بنی فاطمه – شام غریبان
۲۲۱۱۳۱۸

مجید بنی فاطمه – عمو عباس
۳۳۱۱۴۹

محمود کریمی – آرزوی کربلا
۳۳۱۸۸۶

محمود کریمی – انا یابن الحسن
۴۴۱۲۰۶۷

محمود کریمی – بابا بابا
۳۳۱۸۸۷

محمود کریمی – بار گناه – قطعه اول
۳۳۱۱۵۱

محمود کریمی – بار گناه – قطعه دوم
۳۳۱۱۵۱

محمود کریمی – بار گناه – قطعه سوم
۳۳۱۱۵۳

محمود کریمی – دیدن روی ماه تو
۵۵۱۳۴۴

محمود کریمی – قشنگترین بابای دنیا – قطعه اول
۳۳۱۱۵۶

محمود کریمی – قشنگترین بابای دنیا – قطعه دوم
۳۳۱۱۵۷

مهدی عبدلی – بوی سیب
۳۳۱۸۱۳

آهنگران – کربلا منتظر ماست
۵۵۱۶۰۱

کویتی پور – عمه جان
۴۴۱۲۱۹۵

محمدرضا طاهری – شب های محرم
۹۴۴۱۰۳

مجید بنی فاطمه – ابوفاضل
۲۲۱۱۳۱۰

مجید بنی فاطمه – آقام ابوالفضل
۲۲۱۱۳۱۱

مجید بنی فاطمه – ای برادر آهسته تر
۲۲۱۱۳۱۴

مجید بنی فاطمه – ای وای پسرم
۲۲۱۱۳۱۵

برای فعال سازی، عدد مورد نظر را به ۷۵۷۵ ارسال کنید

Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال
خیلی دعا کردم نشد -- مشک و بغل کردم نشد
داداش حسین
شرمندتم
رفتم که برگردم
نشد
چشمام نمی بینه داداش -- بدجوری دستام خاکیه
هرکار میشد کردم نشد -- شرمنده مشکم خالیه
.
از ناقه افتادم زمین -- دستام برام کاری نکرد
تا خیمه ها راهی نبود
مشک آبروداری نکرد
دندون گرفتم عشق تو سینه سپرکردم نشد
خواستم علمداری کنم
رفتم که برگردم
نشد
رفتم که برگردم
نشد
رفتم که برگردم
نشد
.
.
خیلی دعا کردم نشد -- مشک و بغل کردم نشد
داداش حسین
شرمندتم
رفتم که برگردم
نشد
چشمام نمی بینه داداش -- بدجوری دستام خاکیه
هرکار میشد کردم نشد -- شرمنده مشکم خالیه
شرمنده مشکم خالیه
.
از ناقه افتادم زمین -- دستام برام کاری نکرد
تا خیمه ها راهی نبود
مشک آبروداری نکرد
دندون گرفتم عشق تو سینه سپرکردم نشد
خواستم علمداری کنم
رفتم که برگردم
نشد
رفتم که برگردم
نشد
رفتم که برگردم
نشد

BaranMR

BaranMR

آبجیه حسین :دی
کاربر ماندگار
50813c03b7ac49819de87195c6116b96._.jpg

از امشب تا 40 روز بعد از عاشورا هر شب زیارت عاشورا بخونید برای شهدای کربلا...

"بسم الله الرحمن الرحیـــــــــــم"

اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَباعَبْدِاللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يَابْنَ رَسُولِ اللهِ ، اَلسَّلاٰمُ عَلَيْكَ يَا بْنَ اَميرِالْمُؤْمِنين ، وَ ابْنَ سَيِّدِ الْوَصِيّينَ اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يَا بْنَ فاطِمَةَ سَيِّدَةِ نِسٰاءِ الْعٰالَمينَ ، اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا ثارَاللهِ وَابْنَ ثارِەِ ، وَالْوِتْرَ الْمَوْتُورَ، اَلسَّلامُ عَلَيْكَ وَعَلَى الْاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنٰائِكَ ، عَلَيْكُمْ مِنّى جَميعاً سَلاٰمُ اللهِ اَبَداً مٰا بَقيتُ وَبَقِىَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ،يا اَباعَبْدِاللهِ لَقَدْ عَظُمَتِ الرَّزِيَّةُ وَجَلَّتْ وَعَظُمَتِ الْمُصيبَةُ بِكَ عَلَيْنا وَعَلىٰ جَميعِ اَهْل ِالْاِسْلامِ وَجَلَّتْ وَعَظُمَتْ مُصيبَتُكَ فِى السَّمٰوٰاتِ عَلىٰ جَميعِ اَهْلِ السَّمٰوٰاتِ، فَلَعَنَ اللهُ اُمَّةً اَسَّسَتْ اَسٰاسَ الظُّلْمِ وَالْجَوْرِ عَلَيْكُمْ اَهْلَ الْبَيْتِ، وَلَعَنَ اللهُ اُمَّةً دَفَعَتْكُمْ عَنْ مَقامِكُمْ ، وَ اَزالَتْكُمْ عَنْ مَراتِبِكُمُ الَّتى رَتَّبَكُمُ اللهُ فيهٰا ، وَلَعَنَ اللهُ اُمَّةً قَتَلَتْكُمْ ، وَ لَعَنَ اللهُ الْمُمَهِّدينَ لَهُمْ بِالتَّمْكينِ مِنْ قِتالِكُم ، بَرِئْتُ اِلَى اللهِ وَاِلَيْكُمْ مِنْهُمْ ، وَ مِنْ اَشْياعِهِمْ وَ اَتْباعِهِمْ وَ اَوْلِيٰائِهِمْ ، يا اَباعَبْدِاللهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَكُمْ وَحَرْبٌ لِمَنْ حارَبَكُمْ اِلى يَوْمِ الْقِيامَةِ،وَ لَعَنَ اللهُ آلَ زِيادٍ وَآلَ مَرْوانَ،وَ لَعَنَ اللهُ بَنى اُمَيَّةَ قاطِبَةً وَلَعَنَ اللهُ ابْنَ مَرْجٰانَةَ ، وَ لَعَنَ اللهُ عُمَرَ بْنَ سَعْدٍ وَ لَعَنَ اللهُ شِمْراً ، وَ لَعَنَ اللهُ اُمَّةً اَسْرَجَتْ وَ اَلْجَمَتْ وَتَنَقَّبَتْ لِقِتالِكَ ، بِاَبى اَنْتَ وَاُمّى ، لَقَدْ عَظُمَ مُصٰابى بِكَ ، فَاَسْئَلُ اللهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَكَ ، وَاَکْرَمَنى بِكَ اَنْ يَرْزُقَنى طَلَبَ ثارِكَ مَعَ اِمامٍ مَنْصُورٍ مِنْ اَهْلِ بَيْتِ مُحَمَّدٍ صَلَّى اللهُ عَلَيْهِ وَ آلِهِ ، اَللّٰهُمَّ ٱجْعَلْنى عِنْدَكَ وَجيهاً بِالْحُسَيْنِ عَلَيْهِ السَّلامُ فِى الدُّنْيا وَ الاْخِرَةِ ، يا اَبا عَبْدِاللهِ اِنّى اَتَقَرَّبُ اِلى اللهِ وَ اِلىٰ رَسُولِهِ ، وَاِلىٰ اميرِالْمُؤْمِنينَ وَ اِلىٰ فاطِمَةَ ، وَاِلَى الْحَسَنِ وَ اِلَيْكَ بِمُوالاتِكَ ، وَبِالْبَرائَةِ مِمَّنْ قاتَلَكَ وَ نَصَبَ لَكَ الْحَرْبَ ، وَ بِالْبَرائَةِ مِمَّنْ اَسَّسَ اَسٰاسَ الظُّلْمِ وَ الْجَوْرِعَلَيْكُمْ وَ اَبْرَءُ اِلَى اللّهِ وَ اِلى رَسُولِهِ ،مِمَّنْ اَسَسَّ اَسٰاسَ ذٰلِكَ وَبَنىٰ عَلَيْهِ بُنْيانَهُ وَجَرىٰ فى ظُلْمِهِ وَجَوْرِہِ عَلَيْكُمْ وَعَلىٰ اَشْيٰاعِكُمْ ،بَرِئْتُ اِلَى اللَّهِ وَ اِلَيْكُمْ مِنْهُمْ وَاَتَقَرَّبُ اِلَى اللهِ ثُمَّ اِلَيْكُمْ بِمُوٰالاتِكُمْ وَمُوالاةِ وَلِيِّكُمْ ،وَبِالْبَرائَةِ مِنْ اَعْدائِكُمْ وَ النّاصِبينَ لَكُمُ الْحَرْبَ وَبِالْبَر ائَةِ مِنْ اَشْياعِهِمْ وَاَتْباعِهِمْ ، اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَكُمْ وَحَرْبٌ لِمَنْ حارَبَكُمْ وَ وَلِىٌّ لِمَنْ والاکُمْ وَعَدُوٌّ لِمَنْ عادٰاکُمْ ، فَاَسْئَلُ اللهَ الَّذى اَکْرَمَنى بِمَعْرِفَتِكُمْ وَ مَعْرِفَةِ اَوْلِيٰائِكُمْ ،وَرَزَقَنِى الْبَرائَةَ مِنْ اَعْدائِكُمْ ، اَنْ يَجْعَلَنى مَعَكُمْ فِى الدُّنْيا وَ الْاٰخِرَةِ ، وَاَنْ يُثَبِّتَ لى عِنْدَکُمْ قَدَمَ صِدْقٍ فِى الدُّنْيا وَالاْخِرَةِ وَ اَسْئَلُهُ اَنْ يُبَلِّغَنِى الْمَقامَ الْمَحْمُودَ لَكُمْ عِنْدَ اللَّهِ، وَ اَنْ يَرْزُقَنى طَلَبَ ثاریکُم مَعَ اِمامٍ مَهْدیٍ هُدىً ظاهِرٍ ناطِقٍ بِالْحَقِّ مِنْكُمْ ، وَ اَسْئَلُ اللهَ بِحَقِّكُمْ وَبِالشَّاْنِ الَّذى لَكُمْ عِنْدَەُ اَنْ يُعْطِيَنى بِمُصابى بِكُمْ ،اَفْضَلَ ما يُعْطى مُصاباً بِمُصيبَتِهِ،مُصيبَةً مٰا اَعْظَمَهٰا وَاَعْظَمَ رَزِيَّتَها فِى الْاِسْلامِ وَفى جَميعِ السَّمٰوٰاتِ وَالْاَرْضِ،اَللّهُمَّ اجْعَلْنى فى مَقامى هٰذا مِمَّنْ تَنالُهُ مِنْكَ صَلَواتٌ وَرَحْمَةٌ وَمَغْفِرَةٌ ،اَللّهُمَّ اجْعَلْ مَحْيٰاىَ مَحْيٰا مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَ مَمٰاتى مَمٰاتَ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ، اَللّهُمَّ اِنَّ هٰذا يَوْمٌ تَبَرَّکَتْ بِهِ بَنُو اُمَيَّةَ وَابْنُ آکِلَةِ الْاَکْبٰادِ اللَّعينُ ابْنُ اللَّعينِ ، عَلىٰ لِسٰانِكَ وَ لِسانِ نَبِيِّكَ صَلَّى اللهُ عَلَيْهِ وَآلِهِ، فى کُلِّ مَوْطِنٍ وَمَوْقِفٍ وَقَفَ فيهِ نَبِيُّكَ صَلَّى اللهُ عَلَيْهِ وَآلِهِ ، اَللّهُمَّ الْعَنْ اَبا سُفْيانَ وَمُعٰوِيَةَ ،وَ يَزيدَ بْنَ مُعاوِيَةَ ، عَلَيْهِمْ مِنْكَ اللَّعْنَةُ اَبَدَ الاْبِدينَ، وَهٰذا يَوْمٌ فَرِحَتْ بِهِ آلُ زيٰادٍ وَآلُ مَرْوانَ ، بِقَتْلِهِمُ الْحُسَيْنَ صَلَواتُ اللهِ عَلَيْهِ،اَللّٰهُمَّ فَضاعِفْ عَلَيْهِمُ اللَّعْنَ مِنْكَ وَالْعَذابَ [الاَْليمَ] ، اَللّٰهُمَّ اِنّى اَتَقَرَّبُ اِلَيْكَ فى هٰذَالْيَوْمِ وَفى مَوْقِفى هٰذا وَ اَيّامِ حَيٰوتى بِالْبَراَّئَةِ مِنْهُمْ وَاللَّعْنَةِ عَلَيْهِمْ ، وَبِالْمُوالاتِ لِنَبِيِّكَ وَآلِ نَبِيِّكَ عَلَيْهِ وَعَلَيْهِمُ اَلسَّلامُ پس مى گوئى صد مرتبه : اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ ظَلَمَ حَقَّ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ ، وَآخِرَ تابِعٍ لَهُ عَلى ذلِكَ ، اَللّهُمَّ الْعَنِ الْعِصابَةَ الَّتى جاهَدَتِ الْحُسَيْنَ ، وَشٰايَعَتْ وَبٰايَعَتْ وَتٰابَعَتْ عَلىٰ قَتْلِهِ ، اَللّٰهُمَّ الْعَنْهُمْ جَميعاً پس مى گوئى صد مرتبه : اَلسَّلٰامُ عَلَيْكَ يٰا اَبٰا عَبْدِ اللهِ ، وَعَلَى الْاَرْوٰاحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنٰائِكَ ، عَلَيْكَ مِنّى سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِىَ اللَّيْلُ وَ النَّهٰارُ ، وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِيٰارَتِكُمْ ، اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ ، وَعَلٰى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَوْلادِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَصْحٰابِ الْحُسَيْن پس مى گوئى : اَللّٰهُمَّ خُصَّ اَنْتَ اَوَّلَ ظالِمٍ بِاللَّعْنِ مِنّى وَابْدَاءْ بِهِ اَوَّلاً ،ثُمَّ الثّانِىَ وَالثّالِثَ وَالرّابِعَ اَللّهُمَّ الْعَنْ يَزيدَ خامِساً ، وَالْعَنْ عُبَيْدَ اللهِ بْنَ زِيٰادٍ وَابْنَ مَرْجٰانَةَ وَعُمَرَ بْنَ سَعْدٍ وَشِمْراً وَآلَ اَبى سُفْيانَ وَآلَ زِيادٍ وَآلَ مَرْوانَ اِلى يَوْمِ الْقِيمَةِ پس به سجده مى روى ومى گوئى : اَللّهُمَّ لَكَ الْحَمْدُ حَمْدَ الشّاكِرينَ لَكَ عَلٰى مُصابِهِمْ ، اَلْحَمْدُ لِلّٰهِ عَلٰى عَظيمِ رَزِيَّتى ، اَللّهُمَّ ارْزُقْنى شَفاعَةَ الْحُسَيْنِ يَوْمَ الْوُرُودِ ، وَثَبِّتْ لى قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَكَ مَعَ الْحُسَيْنِ وَاَصْحابِ الْحُسَيْن ،ِ الَّذينَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَيْنِ عَلَيْهِ السَّلامُ.

یارَبَّ الحُسَینِ ، بِحَقِّ الحُسَینِ ، اشفِ صَدرَالحُسَینِ ، بظُهورِالحُجَّة

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا