تاپیک پیشنهادات

• شروع کننده موضوع .:DeathSpanK:.
  • تاریخ شروع
senda

senda

Just Music
مدیر بازنشسته
سلام

ببخشید

من پیشنهاد میکنم که در آپلود سنتر میزان زمان باقی مونده رو بگه یا نشون بده یا درصد بگه؟

ممنون

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
چرا دیگه، اگه از کروم استفاده میکنید، توی قسمتی که آدرس پیج های در حال لود (send & receive) رو میاره، اونجا نشون میده

Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال
باسلام خدمت مدیریت محترم سایت اولین خواهشم ازشمااینه که ازایجادتاپیک های غیرمفیدوبعضاتکراری وتاپیک هایی که منبع وماخذمشخصی ندارندجلوگیری وازکسالت بارشدن انجمن جلوگیری نماییدضمنااگه بشه محدودیت ایجادتاپیک بذاریدتاکل انجمن ازحالت تک موضوعی دربیادوفوروم شادومفرحی داشته باشیم ازقراردادن آوتارهای چیزدارخودداری نمایید:دی

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
باسلام خدمت مدیریت محترم سایت اولین خواهشم ازشمااینه که ازایجادتاپیک های غیرمفیدوبعضاتکراری وتاپیک هایی که منبع وماخذمشخصی ندارندجلوگیری وازکسالت بارشدن انجمن جلوگیری نماییدضمنااگه بشه محدودیت ایجادتاپیک بذاریدتاکل انجمن ازحالت تک موضوعی دربیادوفوروم شادومفرحی داشته باشیم ازقراردادن آوتارهای چیزدارخودداری نمایید:دی

اینو اینجا گفتی بعد رفتی تاپیک هم زدی حقته بنت کنم :دی

خوب جواب سوال شما {ازایجادتاپیک های غیرمفیدوبعضاتکراری وتاپیک هایی که منبع وماخذمشخصی ندارندجلوگیری وازکسالت بارشدن انجمن جلوگیری نمایید} جواب:دی اینو باید به مدیران انجمن بگی که من تو پیام خصوصی راهنمایشون میکنم که دیگه همچین مشکلی پیش نیاد

محدودیت ایجاد تاپیک که نمیشه این کارو کرد امکان داره به انجمن لطمه بزنه کلن شما میخواین تو انجمن موضوع های متنوعی باشه که اینم به امید خدا درست میشه بزودی......

:دی

Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال
باسلام خدمت مدیریت محترم سایت اولین خواهشم ازشمااینه که ازایجادتاپیک های غیرمفیدوبعضاتکراری وتاپیک هایی که منبع وماخذمشخصی ندارندجلوگیری وازکسالت بارشدن انجمن جلوگیری نماییدضمنااگه بشه محدودیت ایجادتاپیک بذاریدتاکل انجمن ازحالت تک موضوعی دربیادوفوروم شادومفرحی داشته باشیم ازقراردادن آوتارهای چیزدارخودداری نمایید
اینو اینجا گفتی بعد رفتی تاپیک هم زدی حقته بنت کنم :دی

خوب جواب سوال شما {ازایجادتاپیک های غیرمفیدوبعضاتکراری وتاپیک هایی که منبع وماخذمشخصی ندارندجلوگیری وازکسالت بارشدن انجمن جلوگیری نمایید} جواب:دی اینو باید به مدیران انجمن بگی که من تو پیام خصوصی راهنمایشون میکنم که دیگه همچین مشکلی پیش نیاد

محدودیت ایجاد تاپیک که نمیشه این کارو کرد امکان داره به انجمن لطمه بزنه کلن شما میخواین تو انجمن موضوع های متنوعی باشه که اینم به امید خدا درست میشه بزودی......

:دی
اول تاپیک زدم ممدبعدمدیرگفت اینجا بیان کنم:دی:45:

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
پ چرا نگفتی امتحانا رو چی کردی
میسی :)
Sent from my lumia 520

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا