تایپیک اموزش و قرار اتک های گروهی اسماندژ

A

ajab

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : تایپیک اموزش و قرار اتک های گروهی اسماندژ

بردار عزیز! من گفتم یکی بیاد فرمول رو توضیح بده. شما میگی هر چی سطح اردوگاه بالاتر باشه؟ بله همه این رو میدونن.
معدن غذا هم واقعا جالب بود! :d
جالبه شما خودتون حتی اون داکیومنت مربوط به اسمان دژ یک رو نخوندید که نوشته فقط یکدونه آرکینم وجود داره. اون موقع گویا 5 تا بوده. من پرسیدم الان با این پنج تای جدید ایا تغییری کرده در یونیک بودن یا خیر. مثل اینکه خود من که تازه وارد هستم از شمای قدیمی بیشتر در مورد آسمان دژ یک میدونم. عجب!!!
حالا خارج از شوخی یکی که بلده بیاد جواب بده. یکی نیاد برای زیاد کردن پستش یک چیزی بگه که یگ چیزی گفته باشه. بلد نیستی مجبور نیستی بیای جواب بدی!
عجب!

SOAP

SOAP

FC.ESTEGHLAL
مدیر بازنشسته

سلام دادش گل
با تشکر از اینکه من رو مسخره کردی!
داداش گل اولا من همیشه سعی کردم برای بالا بردن پست ارسال بیهوده نداشته باشم چون این فروم برای بهترین دوستانم هست نمیخوام پر از اسپم بشه
دوما در مورد اردوگاه من کاملا درست گفتم هر چقدر سطح اردوگاه بالا بره مصرف غذا هم بالا میره اینو 7 سرور بازی کردن بهم یاد داده و برای جبران غذای مصرفی باید غارت کنی در کنارش باید سطح پایگاه هم بالا ببری تا ذخیره غذایی بالا بره هر چقدر سطح غذای ذخیره شده و سطح اردوگاه بالاتر کودک بیشتری متولد خواهد شد
اما در مورد آیتم بله شما درست میفرمایید اسم آیتم رو اشتباه گفتم ارکنیم آیتم آخر و هست و یکی در منظومه هست اما در مورد تعداد آیتم باید بگم بله تا سرور 2 تعداد آیتم ها 5 عدد بود اما از سرور 3 تعداد آیتم ها بیشتر شد و به 10 عدد رسید
با تشکر

آخرین ویرایش:
M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

بردار عزیز! من گفتم یکی بیاد فرمول رو توضیح بده. شما میگی هر چی سطح اردوگاه بالاتر باشه؟ بله همه این رو میدونن.
معدن غذا هم واقعا جالب بود! :d
جالبه شما خودتون حتی اون داکیومنت مربوط به اسمان دژ یک رو نخوندید که نوشته فقط یکدونه آرکینم وجود داره. اون موقع گویا 5 تا بوده. من پرسیدم الان با این پنج تای جدید ایا تغییری کرده در یونیک بودن یا خیر. مثل اینکه خود من که تازه وارد هستم از شمای قدیمی بیشتر در مورد آسمان دژ یک میدونم. عجب!!!
حالا خارج از شوخی یکی که بلده بیاد جواب بده. یکی نیاد برای زیاد کردن پستش یک چیزی بگه که یگ چیزی گفته باشه. بلد نیستی مجبور نیستی بیای جواب بدی!
عجب!
باید بگم که بنده ولی علی اقا ( soap ) و چند تن از دوستان همین فروم . از مدیران اسماندژ یک بودیم!
به خاطر همین جواب هایی که میدیم با اطمینان کامل هست :چشمک
البته نسخه یک با نسخه دو چندان فرقی نداشته . ولی خب امکان داره در دو نسخه فرق داشته باشند

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا