تصاوير خاص حضور "احمدي نژاد" در مراسم خاك سپاري چاوز

• شروع کننده موضوع M_A_Qolami
  • تاریخ شروع
M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
ه گزارش خبرنگار سياست خارجي باشگاه خبرنگاران؛ "محمود احمدي نژاد" بامداد روز جمعه به وقت محلي وارد فرودگاه كاراكاس شد و در "مراسم تشییع و خاك سپاري" جنازه هوگو چاوز "رئیس جمهور ونزوئلا" حضور يافت.

902904_523-1.jpg

902906_405-1.jpg

902596_176-1.jpg

902597_514-1.gif

902604_451-1.jpg

902908_701-1.jpg

902909_996-1.jpg

902910_817-1.jpg

منبع:باشگاه خبرنگاران

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned
پاسخ : تصاوير خاص حضور "احمدي نژاد" در مراسم خاك سپاري چاوز

همه ی اینا فوتو شاپه!!!! عکس آخری رو ببین! بالای سر احدی نژاد رو دقت کنی یه تکه سفید مونده اونجا پس

جادوی فوتوشاپه!!

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

همه ی اینا فوتو شاپه!!!! عکس آخری رو ببین! بالای سر احدی نژاد رو دقت کنی یه تکه سفید مونده اونجا پس

جادوی فوتوشاپه!!
فوتوشاپ چیه برادر من اون ستون را نمی توانی پشت سر رئیس جمهور تشخیص بدی ؟ اون عکسی هم که شما میگی به خاطر نور سالن اونطوری شده ! مگر ما شوخی داریم آخه که عکس تقلبی درست کنیم !؟!؟!!؟

آخرین ویرایش:
Technical

Technical

لاغر تالار
Banned

داداش من فوتوشاپه چون که خودتون دقت کنین همه ی رسانه ها نشون دادن ولی احمدی نژاد اصن شال نداشت که!!

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

بقیه تصاویر که درسته، اما خبرگزاری ها مدعی شدن تصویر مصافحه احمدی نژاد و مادر چاوز فتوشاپه. توضیحات بیشتر در این عکس معلومه:
http://www.iranpn.com/file/fotohamadch-2.gif

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned

اصلا معلوم بود بابام!!! مگه میشه احمدی نژاد ایرانی و اسلامی کجا و بغل کردن زن نامحرم کجا:wacsmiley:!!!

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

ولی هم رسانه ها و هم معاون رئیس جمهور قبول دارن که احمدی نژاد دستش رو روی شونه های مادر چاوز گذاشته:دی

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار

دوستان منبع از اخبار شبکه یک هستش این سفیدی هم که بالای هر عکس می بینید خودم فااصله دادم بابا

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

دوستان منبع از اخبار شبکه یک هستش این سفیدی هم که بالای هر عکس می بینید خودم فااصله دادم بابا

یک عکس مورد داشت که حذف شد :)

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا