ویژه تصویر زمینه های هفتگی !

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

> سلام ؛ معمولاً همه ی ما عادت داریم که برای Desktop رایانه ی خود تصویر زمینه های زیبای مختلفی انتخاب کنیم ! برخی از عکس های جنگل یا آسمان استفاده می کنند و بعضی دورنماهای جالب را ، تصاویر کهکشان ها ، میوه های رنگارنگ ، شاید هم کسانی مثل من دوست داشته باشند تصویر زمینه های خود را از جهان بازی ، طرح های گرافیکی و اسکرین شات بازی ها انتخاب کنند . خب با این مقدمه قصد دارم هر هفته مجموعه ای هفت تایی از تصویر زمینه های جالب را با موضوعات مختلف برایتان قرار دهم؛ پس هر هفته یک مجموعه ، هر هفته یک موضوع ! امیدوارم لذت ببرید ...
:چشمک

راستی اگر شما هم تصاویر جالبی دارید می توانید آنها را برایم ارسال کنید تا در مجموعه های بعد قرار گیرند ! ممنون

----------------------------------------------------------------------

>>> مجموعه ی هفته ی اول : بازیهای رایانه ای ؛ برای دانلود کلیک کنید <<<

موضوع هفته های بعد را شما انتخاب کنید ...

-------------------------------------------

* برای تنظیم این تصاویر زمینه ؟

اول پوشه را از حالت فشرده خارج کنید !

سپس : کلیک راست -> Personalize -> در پایین صفحه روی Desktop Backgrounds کلیک کنید -> از قسمت Browse محل پوشه را انتخاب کنید ! -> تمام عکسها را انتخاب و مدت زمان نمایش هرتصویر را به 1 روز تغییر داده و تایید کنید ! (یا هر تنظیمی که دوست دارید !؟! )

6dd8f7a81616cef8644e9aa94e2d583d.png

آخرین ویرایش:
M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
پاسخ : تصویر زمینه های هفتگی !

ممنون امیر جان
موضوع مهم شد

Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال

بقیه افراد هم حق ارائه تصویر رو دارند ؟

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

بقیه افراد هم حق ارائه تصویر رو دارند ؟

بله ، صد در صد ! ولی این کار به صورت هفتگی انجام میشه بنابراین مثلاً شما می توانید برای هفته ی بعد یک موضوع ارائه بدهید و بعضی از تصاویر و یا هر 7 تصویر هفته را خودتان انتخاب کنید ! موضوع انتخابی شما چیه ؟

Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال

بله ، صد در صد ! ولی این کار به صورت هفتگی انجام میشه بنابراین مثلاً شما می توانید برای هفته ی بعد یک موضوع ارائه بدهید و بعضی از تصاویر و یا هر 7 تصویر هفته را خودتان انتخاب کنید ! موضوع انتخابی شما چیه ؟

من موضوع زیاد دارم
اما سوال رو برای خودم نپرسیدم
فقط برای این پرسیدم که شاید سوال بقیه هم باشه
حالا اگر کسی موضوعی ارائه نکرد من موضوعی رو ارائه میدم و عکس هاشو قرار میدم

Germanitor

Germanitor

Storm of Swords
مدیر بازنشسته

موضوعات من:
1. مدافعان حرم حضرت زینب(س)
2.کودکان در جنگ و خون

killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته

حامد جان داداش یه چیزی بگو ادم میخاد بزاره پشت زمینه تنش نلرزه
کودکان در جنگ و خون چیه دیگه ؟ :|

Germanitor

Germanitor

Storm of Swords
مدیر بازنشسته

حامد جان داداش یه چیزی بگو ادم میخاد بزاره پشت زمینه تنش نلرزه
کودکان در جنگ و خون چیه دیگه ؟ :|

فتاح اتفاقا باید تن همه بلرزه من چند وقته تو فکرشم که به نظرم ارتش سایبری ایران که به هک میپردازه باید توی دسکتاپ رایانه سیاسیون دنیا این عکسا رو بزاره تا تنشون بلرزه
همش تقصیر اهنگ(گناه بچه ها چیه-داریوش) هستش به نظرم موضوع خوب و بکر و نابیه موضوع زیاده ولی به نظرم تنها قسمتیه که ارزش کار داره ولی نادیده گرفته میشه

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

> خواهشاً به موضوعات مثبت و روشن فکر کنید ! در هرحال اگر تصاویر مافی و با کیفیت برای موضوعی که اکثراً توش اتفاق نظر دارید پیدا بشه مشکلی وجود نداره !

Germanitor

Germanitor

Storm of Swords
مدیر بازنشسته

> خواهشاً به موضوعات مثبت و روشن فکر کنید ! در هرحال اگر تصاویر مافی و با کیفیت برای موضوعی که اکثراً توش اتفاق نظر دارید پیدا بشه مشکلی وجود نداره !

مدافعان حرم حضرت زینب خوبه
مثبته و روشن
هنوزم هستن کسایی که خارج از محدوده مرزبندی و قومی و مذهبی به دفاع از اعتقادات یک پنجم مردم دنیا میپردازن

همین عکس ببیند که چقدر مفهوم درونش نهفتس
sicGDW_535.jpg

آخرین ویرایش:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا