جوک های طنز

messi

messi

کاربر تالار
کاربر تالار
یه اخلاق خوبی که پشه ها دارن تک خوریه ، شما فکر کن پشه ها هم مثل مورچه ها رفیق باز بودن
یه سوژه که پیدا میکردن 800 تا از رفیق هاشون رو می کشوندن اونجا... از همینجا از این اخلاق پسندیدهاشون تشکر می کنم.
**********************************************************************************
ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻓﮑﺮنمی کردم ﺁﺩﺍﻣﺲ ﻧﻌﻨﺎﯾﯽ ﺷﯿﮏ ﻫﻢ می تونه ﺧﻮﺷﻤﺰه ﺑﺎﺷﻪ ﻭ ﺍﺯﺵ ﺧﻮﺷﻢ ﺑﯿﺎﺩ... ﻭﻗﺘﯽ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﮐﻪ ﺍُﺭﺑﯿﺖ ﺷﺪﻩ ۱۸۰۰ ﺗﻮﻣﻦ.*************************************************************************************************
چن روز پیش تا تو تاکسی نشستم دیدم دوست پدرم عقب تاکسی نشسته، به روی خودم نیاوردم که دیدمش.
5 دقیقه بعد اومد کرایه رو حساب کنه و گفت: آقا 2 نفر حساب کنین لطفاً!
من بسی خجالت زده دستشو گرفتم و کلی باهاش کشتی گرفتم که: توروخدا شرمنده نکنین!آخه این چه کاریه و این حرفا...
بعد اینکه پولو داد دوباره یک کرایه دیگه هم حساب کرد و گفت: این هم مال این آقا!
تازه فهمیدم دفعه اول کرایه خودش و پسرش رو حساب کرده بود!
یعنی با آفتابه دوغ بخوری اینجوری خیت نشی جلو ملت.
********************************************************************************************************** اینو امروز کشف کردم:
همیشه نفر جلوییت تو صف پمپ بنزین،
دست و پا چلفتی ترین و تنبل ترین آدمه روکره زمینه،
قبول دارید؟! ****************************************************************************************************************
بچه خواهرم 5 سالشه نه گذاشته نه ورداشته برگشته پرو پرو به بابام نیگا كرده میگه: بابابزرگ یه میمون (منظورش عروسك بود)خریدم قد تو،
بابام كم نیاورد گفت: این دفعه خواستی بری بخری سایز بابای الدنگتو بخر بچه.
بعد دید من دارم زیرزیرکی می خندم یه پس گردنی هم به من زد ****************************************************************************************************************
کاش وقتی یه چیز جدید به یخچال اضافه می شد واسمون یه نوتیفیکیشن میومد !

**************************************************************************************************************
موقع امتحان سوالاتی رو که بلدیم با خط نستعلیق می نویسیم، ولی اونایی رو که بلد نیستیم با بدترین خط می نویسیم!

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
دوست خوبم، نیازی به تاپیک حدید نبود

توی همون تاپیک جوک های خواندنی میذاشتی

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا