پرونده‌ی بازی حالت داستانی ماینکرفت / GTA V برای کامپیوتر

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش

LoGo.png

خب، بعد از یک تاخیر طولانی دوباره با پرونده بازی | Game Case در خدمت شما خواننده های گرامی هستیم،

ماینکرفت : نسخه داستانی

خب، همونطور که اکثر گیمر ها میدونن، ماینکرفت یک بازی خیلی موفق تو عرصه گیم حساب میشه ! یعنی فوق العاده موفق، با اینکه گرافیک قوی نداره و داستان خاصی هم نداره ولی بازی موفقی هست و جزو پرفروشترین های گیم هست ( حالا با میلیون ها نفری که نسخه کرک شده استفاده میکنن کاری نداریم :دی ! ) ، موجانگ از نسخه داستانی ماینکرفت خبرهایی گفت، این یعنی ماینکرفتی که داستان دارد !

logo-888.png

طبق گفته های موجانگ، حالت داستانی ماینکرفت، توسط Telltale Games تولید خواهد شد. موجانگ و اعضای Telltale Games باهم مذاکره کردن و قراره که تا حد ممکن بازی به شیوه ماینکرفت باشه، این بازی چند قسمته خواهد بود، مثل The Wolf Among Us و The Walking Dead و ...، قسمت اول بازی در سال 2015 برای کنسول های ایکس باکس، پلی استیشن، کامیپوتر شخصی، مک، آی او اس و دستگاه های اندرویدی منتشر خواهد شد.

خب من که خودم بی صبرانه منتظر انتشار این بازی هستم، نظر شما چیه ؟!

GTA V برای کامپیوتر !

خب بالاخره روز موعود برای PC بازها رسید و چند روز پیش بر روی شبکه استیم، Pre Load این بازی با حجم 60 گیگ برای کسانی که پیش خرید کرده بودند قابل دانلود شد، خب حالا Pre Load یعنی چه ؟! این کلمه به این معناست که شما قادر هستید فایل های بازی را دانلود کنید، ولی نمی توانید آن را تا روز انتشار رسمی بازی اجرا کنید، این به این معناست که شما می تونید درست در ثانیه انتشار رسمی بازی، بازی رو انجام بدید :thumbsup:، همانطور که مطلع هستید این بازی برای کامپیوتر بر روی 60 فریم خواهد بود، و همچنین اکثر رایانه ها می توانند آن را اجرا کنند چون به خوبی پورت شده ( حداقل من با این سیستم داغونم می تونم اجراش کنم :دی ) ، همچنین همزمان با Pre Load، سایت هایی از جمله Skidrow و Reloaded نیز، فایل های بازی رو برای دانلود گذاشتند، همچنین سایت های ایرانی هم درنگ نکردندو آپلود کردند، عملاً اکثر ما ایرانی ها هم که قصد خرید اوریجینال نداریم، میتونیم فایل رو دانلود کنیم و سپس صبر کنیم تا کرک بیاد و کرکش کنیم، ( طبق گفته Reloaded، در 25 فروردین بازی رو کرک خواهند کرد ! )؛

304b65ce9500bbfce80966766adc65ce.jpg

ولی خب 60 گیگ برابر هست با 15 DVD ! که البته همون 7 DVD ـه دو لایه ( DVD 9 )؛ که متاسفانه در ایران روی DVD های 4.5 گیگاباتی رایت میشه ... ناگفته نماند که این 60 گیگ حاوی تمام زبان ها و همچنین بخش چند نفره هست ! بنابراین اگر برای نسخه BlackBox صبر کنید شاید حجم بازی نصف بشه :دی

5482636f986aea8166df77bdb4fc9889.jpg

امیدوارم که از مطالب لذت برده باشید :) تا پرونده بازی دیگر بدرود ....

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا