خاطرات اسماندژی | AsmandeZ

mohsenzelzele

mohsenzelzele

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : خاطرات اسماندژی | AsmandeZ

یه پست دادم یعنی خاطره بگم دوباره بحث های آسماندژی اومد وسط ! کلا من خیلی باحالم :دی
من مخالفم با نظر آقا حسین و دوستانی که میگن پرشن گلف پراکنده بود و قدرت افتاده بود دست گلکسی
دید عمیق به بازی ندارن کسانی که این حرفو میزنن :دی
قبول دارم پرشن گلف اولش عقب بود طبیعی هم بود چون گلکسی با کلی برنامه ریزی قبلی اومده بودن ولی پرشن گلف یه روزه تصمیم گرفته بیاد و هم چنین خیلی از اعضا هم دیر وارد بازی شدند با چند روز تاخیر
اما روند پیشرفت پرشن گلف خیلی سریع تر از گلکسی بود هر روز که می گذشت بچه ها بهتر میشدن من پیشرفت رو حس می کردم حالا نمی دونم چه جوری آقا حسین میگن که دیگه توان بازی رو نداشتیم
بعدشم تعداد اعضای پرشن گلف خب بیشتر بود و یکی دو تا فدراسیون دیگه هم متحد پرشن گف بودن و مناطق هم که دست پرشن گلف بود و فقط نباید رتبه ی نیروسازان رو ببینیم و بگیم گلکسی جلو بود رتبه ی 1 و 5 نیروسازان مال پرشن گلف بود بقیش مال گلکسی ولی فقط 10 رتبه ملاک نیست من مطئنم که اگر رتبه های بعدی رو ببینید پرشن گلف پیشتاز بود مثلا از زتبه ی 11 تا 50 قطعا بیشتر این رتبه ها مال پرشن گلف بود و با توجه به اون روند پیشرفتی که گفتم قطعا در ادامه چند رتبه ی دیگر نیروسازان میومد دست پرشن گلف و حالا نگاه کردن به فقط 10 رتبه ملاک نیست !
مدافعان رو هم ببینید ضمنا
اه چه بحث های بی خودی :دی
فتاح تو خوبی ؟
با من قهری انگار؟

C

Calumnious

کاربر تالار
کاربر تالار

یه پست دادم یعنی خاطره بگم دوباره بحث های آسماندژی اومد وسط ! کلا من خیلی باحالم :دی
من مخالفم با نظر آقا حسین و دوستانی که میگن پرشن گلف پراکنده بود و قدرت افتاده بود دست گلکسی
قبول دارم پرشن گلف اولش عقب بود طبیعی هم بود چون گلکسی با کلی برنامه ریزی قبلی اومده بودن ولی پرشن گلف یه روزه تصمیم گرفته بیاد و هم چنین خیلی از اعضا هم دیر وارد بازی شدند با چند روز تاخیر
اما روند پیشرفت پرشن گلف خیلی سریع تر از گلکسی بود هر روز که می گذشت بچه ها بهتر میشدن من پیشرفت رو حس می کردم حالا نمی دونم چه جوری آقا حسین میگن که دیگه توان بازی رو نداشتیم
بعدشم تعداد اعضای پرشن گلف خب بیشتر بود و یکی دو تا فدراسیون دیگه هم متحد پرشن گف بودن و مناطق هم که دست پرشن گلف بود و فقط نباید رتبه ی نیروسازان رو ببینیم و بگیم گلکسی جلو بود رتبه ی 1 و 5 نیروسازان مال پرشن گلف بود بقیش مال گلکسی ولی فقط 10 رتبه ملاک نیست من مطئنم که اگر رتبه های بعدی رو ببینید پرشن گلف پیشتاز بود مثلا از زتبه ی 11 تا 50 قطعا بیشتر این رتبه ها مال پرشن گلف بود و با توجه به اون روند پیشرفتی که گفتم قطعا در ادامه چند رتبه ی دیگر نیروسازان میومد دست پرشن گلف و حالا نگاه کردن به فقط 10 رتبه ملاک نیست !
فتاح تو خوبی ؟
با من قهری انگار؟

شما که راست میگی محسن جان. ولی خدایی یکی که خیلی خاطر نامیپ رو میخواست همین محسن بود. ولی در کل . همانطور که میگی مهم رتبه نبود چون اخر سرور هم گالکسی برنده بی چون و چرا شد و هم نفرات گالکسی تو رده های اول رنک بودن. یکیش همه محمد( کوروش کبیر ) بود. اره این بحث درست نیست بیان وسط . مهم اینه که همه بروبچ آسمان دژ همشون از کوچیکترین تا کهنسالترین بازیکن این سرورها با مرام - بامعرفت دوست داشتنی- وبرادر بودن که چه درمقابل و یا در کنار هم بازی می کردن الانه دلشون برای همون شب زنده داریها و سوتی ها و ........ تنگ میشه و بعضی وقتا ته ته ته اعماق دلشون خونه کرده و همیشه یادش میکنن

Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال

ینی چی حوصله نداری شفاف سازی کنی
ملت وقتشون و پولشون رو گزاشتن رو بازی اونوقت شما اومدی باباگ پیروز شدی اونوقت میگی حوصله شفاف سازی نداری
چی رو می خوای شفاف کنی اصلن ؟

کصافط :دی

Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال

اتفاقا من زبون ندارم
اینو گفتم حرص حسین رو در بیارم
والا غیر از یک سرور منو حسین همیشه با هم تو یه فد بودیم

کلن کارته منو حرص بدی تو :دی

Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال

فتاح تو خوبی ؟
با من قهری انگار؟

نگفتم پراکنده بود
گفتم پراکنده شدن بچه هاشون
حالا مهم نیس
گذشته ها گذشته

Germanitor

Germanitor

Storm of Swords
مدیر بازنشسته

من سرو 6 اومدم به بازی و انسافا بد بازیکنی بودم.
نیک سرور 4 به اسم tesla بازی میکرد اونجا بود که با صادق و فایر فاکس و ....... آشنا شده بود و همش برای من تعریف میکرد.
صادق بهش گفته بود و اونم با آدولف هماهنگ کرده بود به اسم usarmyranger در سرو 6 وارد گالاکسی مرکز شد بعدش که برای درس باید میرفت منچستر منو نشوند پای بازی.
همسایه من kingram بود که از بس راجبش شنیده بودم ذوق مرگ شدم که یه هیولا همسایمه و دیگه نگرانیی ندارم. بالاتر از من حسین سیاره داشت.
این پرشینیا که بچه بازی در آوردن و قهر و قهر بازی رفتن. آقا شهرام هم که زدو پاور سیستمش سوخت. ولی باحال ترین کسی که باهاش آشنا شدم مهرداد بود به حق اسم خودشو گزاشته بود FireFox
یادمه نیک میگفت که چطوری مهرداد سرور 4 زدو سه تا آیتم (اسمشو نمیدونم ولی ظاهرا آیتم یکی به آخر بود) رو گرفته بود و اینکه چطوری یکی از فد های استارز رو تخلیه آیتم کرده بود و اینکه چطوری زیر تهاجم استارزی ها می ایستاد. اگه یک نفر برای نیک اسطوره بود اون مهرداد بود به عشق مهرداد یه پوستر بزرگ از آرم فایر فاکس زده بو به دیوار اتاقش.

mohsenzelzele

mohsenzelzele

کاربر تالار
کاربر تالار

نگفتم پراکنده بود
گفتم پراکنده شدن بچه هاشون
حالا مهم نیس
گذشته ها گذشته

بله گذشته ها گذشته
خوبی این خاطره ها اینه که شاید بعضی چیزها روشن نباشه و یه سری حرف هایی که زده نشده زده بشه
من یکی از چیز هایی که می خواستم بگم در مورد این خاطره این بود که در سرور 5 که پرشن گلف منحل شد دو حالت هست یا این که تصمیم اشتباهی بود یا این که تصمیم درستی بود
اگه تصمیم درستی بود همه با هم شریکن و این تصمیم رو با هم گرفتن اگه این تصمیم اشتباه بود همه با هم اشتباه کردیم و تو اشتباه همه با هم شریکیم !
متاسفانه یه عده ای از بر و بچ خودمون یعنی پرشن گلف و یه عده از استارزی ها اومدن گفتن که تصمیم اشتباهی بوده و اون رو گردن پیمان انداختن! در حالی که همه با هم این تصمیم رو گرفته بودن
من هم نمی خوام الکی از پیمان طرفداری کنم چون حالا مثلا دوستمه نه اما یه عده به پیمان یه تهمت هایی زدن که چرت بود! و کسانی که اومدن پیمان رو خراب کنن باید بدونن که پیمان یکی از محبوب های آسماندژ هست در حال حاضر

AlirezaIR

AlirezaIR

غریب تالار !
کاربر تالار
کاربر فعال

begam
sadegh:vidar
biyad
hamatono bekhore!
:behindsofa:

آخرین ویرایش:
NecromanceR

NecromanceR

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

:|

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا