خاطرات تصویری 13 بدر من در سال 91 !!!!!

Joker

Joker

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
سلام به تمام دوستای گلم.امروز در تاریخ 91/1/13 و طبق سنت زیبای ایرانی و ادا کردن سیزده بدر خانواده ما هم راهی بدر کردن روز سیزدهم همگی عازم باغ داییم شدیم :دی. و از اونجایی که من خیلی شمارو دوست دارم و شما رو جزیی از خانوادم میدونم:دی،به این فکر افتادم که خاطراتم رو در این روز با شما سهیم کنم.و به همین منظور عکسهایی گرفتم که دور هم ببینیم و در قسمت هایی با هم بخندیم:دی.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
اول از همه میرم سراغ مقدمه:
این عکسی که میبینین از هفت سین عیده خونه ی ماست:ایکس

23.jpg

واین هم از لباس،شلوار و کفش عیدمن!!!!!!!!!:دی
.
.
.
24.jpg

این هم تو عید برای گوشیم گرفتم که تقدیم میکنم به همه استقلالی ها:دی

25.jpg

حالااااااااااااااااااا بریم سر اصل مطلب:3008:
.
.
.
.
.
.
اینها که میبینید شکوفه های باغه.

.
.
.
.
.
.
.
خوب رسیدیم جای بد:20001:خوب بلا خره هر سال یه بار ضرر نداره دیگه زیاد ایراد نگیرید:دی البته من که زیاد استفاده نکردم:90000:ولی بعد از استفاده اینجوری شدم:4003::4003::4003:
.

.
.
.
.
.
.
:لول :لول

حالا میریم یه جای خوب که توسط پیامیر هم به جوانان توصیه شده:دی البته از خود تعریف نباشه هاااااااااااااااااااااااااا ولی تیر اندازیم خیلی خوبه تا جایی که در نوشابرو میزنم:تعجب:دی

.
.
:20001: :20001:

.
.
.
.
.
.
خب حالا میخواییم کلی بخندیم:دی
.
.
.
.
ایشون که در عکس ملاحضه میکنید پسر خاله بنده است.خیلی بچه باحالیه وخیلی هم با نمکه:دی البته بهش هشدار دادم که عکست در اینترنت منتشر میشه و معروف میشی ولی اهمیتی نداد تازه بیشتر ادا دراورد:لول
.
.
.
.

:لول:لول:لول:لول:لول:لول
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
البته بنده خدا عاشق هم هست:لول:لول:لول:لول
.
.

.
.
.

خب دیگه بیشتر از این این پسر خاله ما رو اذیت نکنیم.گناه داره،نا سلامتی میخواد فیلم ساز این مملکت بشه :دی
.
.
.
.
.
در آخرهم چند عکس هنری توسط خودم از شکوفه های زیبای بهاری:ایکس

31.jpg

32.jpg

خب دیگه دوستای گلم الان ساعت 10.5 شبه و فردا هم طبق معمول باید بریم مدرسه.امیدوارم از این خاطره لذت برده باشید.از همینجا همه ی شمارو می بوسم و تا عید دیگه و سیزده بدر خدانگهدار:10003:
.
.
.
البته من هنوز تو فروم هستماااااا:دی

Joker

Joker

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
پاسخ : خاطرات تصویری 13 بدر من در سال 91 !!!!!

اینقد با عجله آپلود کردم که مراسم کباب خورونش یادم رفت
4.gif
البته مراسم آش خورون هم داشتیم ولی خوب عکس نگرفتیم
4.gif
مراسم وسطی بازی هم داشتیم که از اون یه فیلم دارم که اگه بخوام آپلود کنم تا فردا صبح طول میکشه
4.gif

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا