اختصاصی دانلود بازی های خاطره انگیز | خاطره ها ...

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
به نام خدا

101253102255225178168952165018516282166232154.jpg

همه ی ما کم و بیش با بازی های رایانه ای خاطره هایی گاه تلخ و گاه شیرینی داریم ، هرچند دیگر خاطرات تلخمان نیز به شیرینی خاطرات شرینمان دلچسبند ؛ در این تاپیک قرار است بازی های خاطره انگیزی که قبلا با آنها سر کار داشته ایم را برای دانلود بگذاریم و بعد از تجربه دوباره و زنده شدن خاطره ها ، خاطره های جذابی که از این بازی ها به خاطر داریم را در همین تاپیک بیان کنیم . ( از شما دوستان نیز دعوت به عمل می اوریم در این امر ما را یاری کنید :پی )
اولین بازی که فکر کردم خیلی خاطره انگیز باشه یکی از جذاب ترین بازی های سگا بود ، علاء الدین ! حتما کسانی که سگا داشته اند این بازی را تجربه کرده اند ، جذابیت قابل توجهی که این بازی داشت انصافا خیلی از بازی های امروزی و پر زرق و برق ندارند !

برای دانلود بازی علاء الدین کلیک کنید

پسورد در صورت نیاز : forum.persianbax.ir

حجم فایل » 2 مگ

من به عنوان اولین نفر خاطرمو بگم :دی :
عاقا شتر اول بازی عالیه :دی
کلا این شتراش منو گرفته بود :هه عاقا یک روز من نزدیک یک سایت فقط روی این شتر اولیه (همون اول بازی ) می پریدم میگفتم چرا این نمیمیره :دی دهنه شتره صاف شده بود :دی هیچی دیگه آخرش داداشم اومد نجاتم داد و گرنه که تا فرداش من همونجوری روی شتره بپر بپر میکردم :هه
بعدا فهمیدیم وقتی رو شتره میپری اون تفش ( تف + ــِش :دی ) با شتاب پرتاب میشه بیرون میخوره به دشمنات بعد اونا میمیرن :هه

پیوست ها

• Aladdin_Forum.PersianBax.ir.rar
    1.8 مگایابت · بازدیدها: 72
آخرین ویرایش:
A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
63cb4411fb3263e3afbb99f9521a5fc9.jpg

Messiah
یه بازی بود واسه من خیلی خاطره انگیزه ولی نمی دونم واسه شما هم باشه یا نه چون خیلی هم قدیمی نیست( البته واسه من هست:دی ). اولین بار که کامپیوتر گرفته بودیم من پنج شیش سالم بود همراه کارت گرافیک یه سی دی هم بود که این بازیه توش بود. فکر کنم اولین بازی بود که انجام دادم:دی یه فرشته از طرف خدا به شکل بچه به زمین اومده بود و باید با گناه مبارزه می کرد. می تونست بره توی بدن بقیه و کنترلشون کنه اصن انقدر حال میداد:دی آخرشم باید با شیطان مبارزه می کرد.
بازی واسه کمپانی Shiny بود.
لینک دانلودشم الان نتونستم پیدا کنم که بذارم. البته پیدا میشه چون چندماه پیش دانلودش کردم ولی به سختی پیدا میشه :دی

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
63cb4411fb3263e3afbb99f9521a5fc9.jpg

Messiah
یه بازی بود واسه من خیلی خاطره انگیزه ولی نمی دونم واسه شما هم باشه یا نه چون خیلی هم قدیمی نیست( البته واسه من هست:دی ). اولین بار که کامپیوتر گرفته بودیم من پنج شیش سالم بود همراه کارت گرافیک یه سی دی هم بود که این بازیه توش بود. فکر کنم اولین بازی بود که انجام دادم:دی یه فرشته از طرف خدا به شکل بچه به زمین اومده بود و باید با گناه مبارزه می کرد. می تونست بره توی بدن بقیه و کنترلشون کنه اصن انقدر حال میداد:دی آخرشم باید با شیطان مبارزه می کرد.
بازی واسه کمپانی Shiny بود.
لینک دانلودشم الان نتونستم پیدا کنم که بذارم. البته پیدا میشه چون چندماه پیش دانلودش کردم ولی به سختی پیدا میشه :دی

بازی Messiah
محصول سال 2000
دانلود بازی با لینک غیر مستقیم - 650 مگابایت

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
به نام خدا

مشاهده پیوست 9364

همه ی ما کم و بیش با بازی های رایانه ای خاطره هایی گاه تلخ و گاه شیرینی داریم ، هرچند دیگر خاطرات تلخمان نیز به شیرینی خاطرات شرینمان دلچسبند ؛ در این تاپیک قرار است بازی های خاطره انگیزی که قبلا با آنها سر کار داشته ایم را برای دانلود بگذاریم و بعد از تجربه دوباره و زنده شدن خاطره ها ، خاطره های جذابی که از این بازی ها به خاطر داریم را در همین تاپیک بیان کنیم . ( از شما دوستان نیز دعوت به عمل می اوریم در این امر ما را یاری کنید :پی )
اولین بازی که فکر کردم خیلی خاطره انگیز باشه یکی از جذاب ترین بازی های سگا بود ، علاء الدین ! حتما کسانی که سگا داشته اند این بازی را تجربه کرده اند ، جذابیت قابل توجهی که این بازی داشت انصافا خیلی از بازی های امروزی و پر زرق و برق ندارند !

برای دانلود بازی علاء الدین کلیک کنید

پسورد در صورت نیاز : forum.persianbax.ir

حجم فایل » 2 مگ

من به عنوان اولین نفر خاطرمو بگم :دی :
عاقا شتر اول بازی عالیه :دی
کلا این شتراش منو گرفته بود :هه عاقا یک روز من نزدیک یک سایت فقط روی این شتر اولیه (همون اول بازی ) می پریدم میگفتم چرا این نمیمیره :دی دهنه شتره صاف شده بود :دی هیچی دیگه آخرش داداشم اومد نجاتم داد و گرنه که تا فرداش من همونجوری روی شتره بپر بپر میکردم :هه
بعدا فهمیدیم وقتی رو شتره میپری اون تفش ( تف + ــِش :دی ) با شتاب پرتاب میشه بیرون میخواره به دشمنات بعد اونا میمیرن :هه

اینم همون صحنه تاریخی :دی :

aaaaa.jpg

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
به نام خدا

درودی دوباره ،
سونیک ، بدون شک جزء محبوب ترین بازی های تاریخ صنعت گیم بود ، هر چند این روز ها نیز گاهاً نسخه های جدیدی از این عنوان منتشر می شوند ولی هیچ کدام به محبوبیت نسخه های ابتدایی بر روی سگا نیستند .
Sonic Hedgehog 3 در بین نسخه های منتشر شده برای سگا جزء بهترین نسخه ها بود و ما لینک دانلود اونرو برای شما آماده کردیم :

دانلود Sonic Hedgehog 3 بالینک مستقیم

پسورد فایل در صورت نیاز : forum.persianbax.ir

Untitled.png

پیوست ها

• SonictheHedgehog3 Forum.PersianBax.ir.rar
    1.6 مگایابت · بازدیدها: 66
M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
به نام خدا

درودی دوباره ،
سونیک ، بدون شک جزء محبوب ترین بازی های تاریخ صنعت گیم بود ، هر چند این روز ها نیز گاهاً نسخه های جدیدی از این عنوان منتشر می شوند ولی هیچ کدام به محبوبیت نسخه های ابتدایی بر روی سگا نیستند .
Sonic Hedgehog 3 در بین نسخه های منتشر شده برای سگا جزء بهترین نسخه ها بود و ما لینک دانلود اونرو برای شما آماده کردیم :

دانلود Sonic Hedgehog 3 بالینک مستقیم

پسورد فایل در صورت نیاز : forum.persianbax.ir

مشاهده پیوست 9409

به نام خدا

درود ،
خب در راستای خاطرات بازی سونیک عرض کنم که .... : :دی
عاقا ما اینقدر عاشق این بازی بودیم نصف شبا (کاملا برنام ریزی شده و به طوری که مامانو بابا چیزی نفهمن :دی ) از تو رختخواب پا میشدیم شروع میکردیم سونیکو بازی کردن ، جاتون خالی واقعا یک حالی میداد ، هرچند دیگه این آخره کاریا لو رفته بودم هم از تو رختخواب که پا میشدم یهو مامانم میگفت بگیر بکپ کجا میری :دی

خلاصه دورانی داشتیم با این بازی :)

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا