دانلود بازی pc) Angry Birds Star Wars 2

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته

دانلود بازی Angry Birds Star Wars 2 برای کامپیوتر

gpgw_angrybirds-starwars2.png.jpg

Angry Birds Star Wars 2 نسخه جدید بازی انگری بردز استار وارز برای کامپیوتر می باشد. این بازی Angry Birds در سبک استراتژیک ماجرایی است که در سال ۲۰۱۳ توسط Rovio Entertainment ساخته و برای پلتفرم کامپیوتر و سیستم عامل اندروید و IOS عرضه شده است . مطمئنا همه شما با سری بازی های پرندگان خشمگین آشنا هستید بازی که تاکنون به جز این نسخه شش نسخه از آن منتشر شده است. پس از این که سازندگان بازی نسخه اول Angry Birds Star Wars 2 را بر اساس سری فیلم های معروف و محبوب جنگ ستارگان ساختند و در دل گیمرها جا گرفت تصمیم گرفتند نسخه دوم بازی Angry Birds Star Wars 2 منتشر کنند.

در بازی Angry Birds Star Wars 2 یکی ازمهمترین تغییرات که Rovio انجام داده است این است که شما علاوه بر این که میتوانید از شخصیت های معروف جنگ ستارگان همچون Darth Vader استفاده کنید, میتوانید برای اولین باز خوک ها را هم انتخاب کنید و با آن ها به جنگ با پرندگان خشمگین بپردازید. در بازی Angry Birds Star Wars 2 بیش از ۳۰ کاراکتر برای بازی کردن قرار داده شده است. میتوانید مراحلی را در نقش خوکها بازی کنید و جاهایی را نیز در نقش پرندگان خشمگین بازی کنید. پس اگر شما هم از علاقمندان به سری بازی های پرندگان خشمگین هستید هم اکنون میتوانید Angry Birds Star Wars 2 را به طور مستقیم و رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط بازی Angry Birds Star Wars 2 :

نسخه جدید بازی Angry Birds Star Wars II عرضه شد. در ورژن جدید بازی زیبای Angry Birds Star Wars II پرندگان خشمگین داستان ما در فضا به دنبال تخم های خود هستند. آنها مجبور شدند با سربازان فضایی به جنگ خوکهای بد بروند. سبک این بازی همانند همیشه است اما در این نسخه جدید ۳۰ شخصیت جدید به شخصیت های نسخه قبلی اضافه شده که یکی از دیگری خشمگین تر و قدرتمند تر هستند. جایزه های جدید اضافه شدند تا از نسخه شماره ۱ جذاب ترشده است و گیم پلی بازی نیز بهبود یافته و از نظر گرافیک تغییرات قابل توجهی مشاهده می شود و همچنین فیلم های نمایشی با کیفیتی در بازی وجود دارد که میتوانید با مشاهده این ویدیو ها لذت ببرید. حتماً این بازی جدید و زیبا را که ساخت شرکت Rovio است دانلود کنید و از آن لذت ببرید. این بازی روی ویندوز ۸ نیز اجرا خواهد شد ، برای اجرای این بازی حتما لازم است که کارت گرافیک خود را به روزرسانی نمایید .

راهنمای نصب و پچ کردن بازی : اول فایل دانلودی را از زیپ خارج کرده بعد فایل نصبی را اجرا نموده و تا مرحله آخر پیش می روید قبل از پایان دادن مرحله پایانی نصب، تیک گزینه اجرای بازی را برداشته و به نصب بازی پایان می دهید در مرحله بعد اتصال به اینترنت را قطع و برای چند دقیقه آنتی ویروس را غیر فعال می کنید، فایل پچ را اجرا نموده و پچ می کنید (باید فایل exe نصب شده بازی را وارد کنید) و در آخر وارد بازی شده و سریالی را که در فایل متنی همراه فایل دانلودی وجود دارد را در بازی وارد نمایید .

راهنمای نصب بازی :
- ابتدا بازی رو نصب کنید
- سپس توسط فایل پچ (موجود در فایل دانلودی) به محل بازی رفته و بازی رو پچ کنید. (اگر از ویندوز ۷ استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch باید بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)
- سپس یک کد دلخواه مثل THET-ALEV-LEFR-USWO وارد نمایید و از بازی لذت ببرید.
- دقت کنید در حین وارد کردن رمز متصل به اینترنت باشید.(یعنی ارتباط شما با اینترنت برقرار باشد یا کانکت باشید)
- دوستانی که با مشکل ارور OpenGL روبه رو هستند:
۱. یا کارت گرافیک خود رو آپدیت کنید.
۲. یا باید این فایل رو دانلود کنید سپس در مسیر زیر کپی کرده
C:\Windows\System32
سپس بر روی فایل رجیستری کلیک کنید.

note-1.png
فرمت : EXE
chart_pie-1.png
حجم : ۶۰ مگا بایت
down-1.png
دانلود : دانلود بازی Angry Birds Star Wars 2 | لینک کمکی
رمز. www.yasdl.com

آخرین ویرایش:
GreaT VampirE

GreaT VampirE

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
پاسخ : دانلود بازی pc) Angry Birds Star Wars 2

اقا من بازی نصب کردم کراکشم کردم
الان توی بازی اکتیو فول گیم اکتیو کی میخواد چیکارش کنم؟؟؟

S

S-A-R-I-N-A

کاربر تالار
کاربر تالار

باید فایل پچ را اجرا و با انتخاب فایل اجرایی بازی در محل نصب ، بازی را پچ کنید
سپس به اینترنت وصل شوید و بازی را اجرا و روی گزینه اکتیو کلیک و یک کلید دلخواه مانند ZXCV-ASDF-QWER-VBNM را تایپ کنید و بر روی گزینه ریجیستری کلیک کنید و پس از نمایش پیغام تکمیل پروسه ریجیستری برید از بازی لذت ببرید .

S

S-A-R-I-N-A

کاربر تالار
کاربر تالار

در ضمن هنگام پچ آنتی ویروس غیرفعال باشه مخصوصا اگر نود 32 هست

GreaT VampirE

GreaT VampirE

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

باوو نمیشه عجب گیری کردما
یکی کمک برسونه تا ابجی کوچیکم کلمو نکنده
میخوام ریجیسترش کنم
اینا رو هم کردم
اینترنت هم کانکت هم ولی باز میگی اکتیو فایلد
میگه باید کانکت باشی بهش فحش هم دادم باز کار نکرد:دی

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته

من واقعا الان دیگه نمیدونم مشکل شما چی اول انتی ویروس غیر فعال کن بعد پچ بازی نصب کنید اگر هم کد خاصی خواست خودتون یه چی بزنید چون هر چی بزنید قبول میکنه

الانم خودم دارم بازی نصب میکنم ببینم دقیقا مشکل چی

GreaT VampirE

GreaT VampirE

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

خودت نصب کن ریجیستر شد بگووو
پچ شد ولی ریجیستر داخل بازی نمیشه

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته

اول فایل دانلودی را از زیپ خارج کرده بعد فایل نصبی را اجرا نموده و تا مرحله آخر پیش می روید قبل از پایان دادن مرحله پایانی نصب، تیک گزینه اجرای بازی را برداشته و به نصب بازی پایان می دهید در مرحله بعد اتصال به اینترنت را قطع و برای چند دقیقه آنتی ویروس را غیر فعال می کنید، فایل پچ را اجرا نموده و پچ می کنید (باید فایل exe نصب شده بازی را وارد کنید) و در آخر وارد بازی شده و سریالی را که در فایل متنی همراه فایل دانلودی وجود دارد را در بازی وارد نمایید .

واسه منم اولش نصب کردم یکم از بازی آورد بعد پرتم کرد بیرون

بعدش که کارت گرافیگمو آپدیت کردم برنامه OpenGL نصب کردم بازی آورد

واقعا نصبش خیلی سخته اعصابمو خرد کرد

GreaT VampirE

GreaT VampirE

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

سریالی را که در فایل متنی همراه فایل دانلودی وجود دارد را در بازی وارد نمایید .

این قسمتو پیدا نمیکنم

AlirezaIR

AlirezaIR

غریب تالار !
کاربر تالار
کاربر فعال

از يه سايت درست dl كنيد !

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا